Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia


Norkowa

Recommended Posts

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Trzymam kciuki za Maliznę życząc szybkiego powrotu do zdrowia i radości z bycia dzieckiem <3
Norkowa, po świętach zrobię bazarek dla Małej, można by też pomyśleć o imiennym ;)
Zaraz zamówię banerek na bazarku
Pozdrawiam

Oooo dziękuję pięknie <3 kurczak ale ona już ma imię :D ale jakby co to będę wdzięczna i chętna też do pomocy :D Pozdrawiam <3 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Pewnie, że ma, ale ja dzisiaj zakręcona jestem, jak słoik ;) Zaraz zamawiam banerek :)

 

Ciociu wszystko rozumiem :D ja też zakręcona bo już nie ogarniam psiaków z przytuliska :D mam 3 różne rozliczenia i już mi się miesza :D

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Gusiaczek napisał:

O, finanse to moja piętaA. ;) Powodzenia, nie jesteś sama, to najważniejsze :)

Nie dziękuję co bym się nie pomyliła :D póki co jeszcze mi się nie zdarzyło ale wszystko przede mną :) to najważniejsze że nie jestem sama i z Wami mogę duuużo więcej <3 dziękuję <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani mnie zawsze zbiera na refleksje i myśli. Zawsze jak widzę cierpiącego zwierzaka to nie wiem czemu wyobrażam sobie bycie nim, bycie w jego skórze co czuł, o czym myślał... bardzo tego nie lubię a przychodzi samo... 

W przypadku Lejdi mam ten plus że moje myśli krążą już tylko wokół tego jak musi być szczęśliwa, że jest wreszcie w cieple i wreszcie najedzona! Że ma obok siebie wspaniałych ludzi <3 i że ma też tylu przyjaciół którzy ślą jej dobre myśli <3 tak się cieszę że to się udało <3 że Lejdi jest z nami uratowana... a z drugiej strony myślę o tym że idą święta i ktoś z czystym sumieniem ją wypuścił z posesji czy porzucił, wyrzucił z samochodu... że w taką zimną niedzielę późno wieczorem po ciemku leżała sama na drodze i czekała na śmierć... serce mi pęka jak wyobrażam sobie co czuła leżąc i drżąc o swoje życie ;( 

Link to comment
Share on other sites

Kochani po cichutku się dowiedziałam, że pewien bardzo fajny domek przygląda się naszej Lejdi i na 99% Państwo chcieliby ją adoptować :) niestety póki co musimy poczekać na RTG łapetki. Weterynarz poinformował nas że jeżeli łapetka sama się nie pozrasta to operacja taka kosztować nas będzie 1000 zł ;( szok i szał... dlatego trzymajmy mocno kciuki żeby nie była potrzebna <3 

A to Lejdi na dziś :)

25498302_889922444504454_1447408610345979466_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u suni, proszę o konto to poŚwiętach postaram się też przelać jakiś grosz, niedużo bo wspomogłam już parę takich sierotek a jestem starą emerytką z trzema psami. Ale nie mogę nie wspomóc tej biedulki.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, dwbem napisał:

Melduję się u suni, proszę o konto to poŚwiętach postaram się też przelać jakiś grosz, niedużo bo wspomogłam już parę takich sierotek a jestem starą emerytką z trzema psami. Ale nie mogę nie wspomóc tej biedulki.

Kochana Ciociu baaardzo pięknie dziękuję <3 za każde dobre słowo i każde wsparcie <3 rozumiem Ciociu bo i sama finansowo też nie wiele mogę dlatego działam bardziej ogłoszeniowo i wydarzeniowo :) 

Link to comment
Share on other sites

malenka iskierenko 

 ile za Toba zlego

 tak malenka krusia kruszyneczka

 ...i radosci w nas wszystkich ogromne

 ze juz tak bezpieczna

 malunie dzicko

dzieciateczko przecie

 cieszymy bardzo bardzo

 wiecie kochani ze ja juz nigdy normalna nie bede

 po str przejsciach zyciowych

 i po odejsciu moje Pipuni

 i tez wszytko we mnie

 cale cierpienia

 i coraz jego wiecej tego cierpienia

 ale odzywam przecie

 odzywam

 i serce wzleci odzyje

 jak uwidze kolejna istotke wyratowana

 dziekuje dziekuje

 dziekuje

Podobny obraz

sciskam za Was mocnooo mocno

Podobny obraz

i raduje ja widze ile serc dobrych przybylo

 do malenkiej

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Radek napisał:

Dwa ostatnie najlepsze (że się wtrącę;) 

 

13 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Norkowa, Kochana, z propozycji Mistrza ja wybrałam dwa ostatnie banerki, akceptujesz, czy ma poczynić jeszcze inne, czy któryś z pozostałych?
Spójrz na bazarku
http://www.dogomania.com/forum/topic/340615-bazarek-banerkowy-do-31-grudnia-2017-do-godziny-2359/?page=9
 

 

Też dwa ostatnie a najbardziej ostatni :D dziękuję <3 <3 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...