Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia. Niekończąca się historia!


Tyśka)

Recommended Posts

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Hmmm, może i wet gminny z tego powodu nie chciał kastrować Szagusia, nie chce wypowiadać się za decyzyjnych tam. Mogę spróbować zapytać o czarnulka, jeśli to jest ważne. 

Czy mogę zapytać, czy myślisz o pomocy psiakowi? Nie wychylam się, nie mam możliwości (i sił) brać odpowiedzialności za jakiegokolwiek nowego bezdomniaka.

Tak..., śleputki w schronie nie poradzą sobie.

Jeżeli nie problem to wstaw zdjęcia ..., trudno mi się połapać o jakie psy dokładnie chodzi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Tak..., śleputki w schronie nie poradzą sobie.

Jeżeli nie problem to wstaw zdjęcia ..., trudno mi się połapać o jakie psy dokładnie chodzi.

Byłoby wspaniale, gdyby choć jeden ślepaczek znalazł u Ciebie miejsce. Nie obiecuję stałej, bo mam już za dużo podjętych deklaracji, ale będę co jakiś czas wspierać go datkami i bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Tak..., śleputki w schronie nie poradzą sobie.

Jeżeli nie problem to wstaw zdjęcia ..., trudno mi się połapać o jakie psy dokładnie chodzi.

A na jakich warunkach weźmiesz pieska? Czy założysz mu wątek? 

Dzisiaj znajoma zapyta o tego czarnulka, który jest w przytulisku Szagi, Promyczka i Roxi (*), czy wykastrowany. 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Tyśka) napisał:

A na jakich warunkach weźmiesz pieska? Czy założysz mu wątek? 

Dzisiaj znajoma zapyta o tego czarnulka, który jest w przytulisku Szagi, Promyczka i Roxi (*), czy wykastrowany. 

Mogę założyć wątek. W  przytulisku są dwa małe niewidome pieski?

Kastracja to nie problem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.03.2021 o 07:26, Tyśka) napisał:

Bardzo mi żal tego psiaczka. Poddał się, nie wychodzi z budy. Podobno na jedno oko widzi, na drugie - nie. Nie musi być stary, może z 7-8lat. Ale kompletnie nikt go nie chce. Wkrótce zostanie wywieziony do schroniska. I jak on sobie tam poradzi? Do przytuliska trafił zadbany, wszyscy liczyli na to, że zaginął komuś... niestety. Takie czyjeś psy, które zaznały dobra w życiu kompletnie sobie nie radzą w schronisku.

Piesek jest nieduży. Może waży z 10kg, może sięga 36cm w kłębie... :( 

Tysiu, masz więcej zdjęć tego pieska? 

Przyślij mi dziś zdjęcia tych trzech psów z krótkim opisem...+ filmiki jak są. Czy lubi koty to chyba nikt nie wie?

Może od razu znajdziemy domek dla jednego  ,)

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Moli@ napisał:

Tysiu, masz więcej zdjęć tego pieska? 

Przyślij mi dziś zdjęcia tych trzech psów z krótkim opisem...+ filmiki jak są. Czy lubi koty to chyba nikt nie wie?

Może od razu znajdziemy domek dla jednego  ,)

Wyślę, ale jeszcze nie wróciłam do domu. Filmików nie ma, więcej zdjęć z przytuliska Roxi nie będzie poza tymi co są. 

Wiadomo tylko, że bialasek puchaty (pokazywałam go na wątku Amika, na fb oglaszam go pod imieniem Ptyś) ignoruje koty, kotka go spazurowała na dziendobrh, on to zignorował.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyśka) napisał:

Wyślę, ale jeszcze nie wróciłam do domu. Filmików nie ma, więcej zdjęć z przytuliska Roxi nie będzie poza tymi co są. 

Wiadomo tylko, że bialasek puchaty (pokazywałam go na wątku Amika, na fb oglaszam go pod imieniem Ptyś) ignoruje koty, kotka go spazurowała na dziendobrh, on to zignorował.

Tysiu to zbierz te pieski i wstaw tu na wątku.

Wieczorem..., jak będziesz mieć czas :)

 

Zadzwoniła dziś znajoma (poleciła kiedyś domek dla Żuczka - do dziś żyje w raju)..., z pytaniem o pieska do adopcji (znajomi chcą adoptować - wybierali się do schroniska)). Dom z ogrodem ale pies do mieszkania - Białystok. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.03.2021 o 16:34, Moli@ napisał:

Tysiu to zbierz te pieski i wstaw tu na wątku.

Wieczorem..., jak będziesz mieć czas :)

 

Piesek, który najdłużej czeka. Znaleziony w Nowy Rok, niewidomy (wet uważa że tylko na jedno oczko, drugie jest ok). Nie wychodzi z budy, nie pokazuje się ludziom. Poczatkowo wyglądał na zagubionego, teraz na zrezygnowanego. Znajoma dopyta czy był kastrowany. On najpilniej szuka pomocy.

Zdjęcia tuż po znalezieniu.

Edit. Zdjęcia zniknęły. Dodam w wolnej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Drugi piesek. Przytulisko gminne Krecika. Młody piesek, ale niewidomy. Psiak serdeczny, łagodny i słabo radzi sobie z utratą wzroku. Trafił do oczyszczalni dopiero tydzień temu, Marta powiesiła ogłoszenia w okolicy. Jeszcze z tydzień pewnie trzeba poczekać z pomocą dla niego. Być może będzie dla niego DT w Lublinie, mamy dziewczynę sprawdzić przez ten czas oczekiwania na właściciela. Za tydzień się okaże... 

FB_IMG_1615310692969.thumb.jpg.801a46615af49a163ead6fbc3fd17f67.jpg

FB_IMG_1615310690698.thumb.jpg.916c99f1d6ed7e883523fb8b7e16e62f.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ptyś. Nowy nabytek w przytulisku Roxi, Szagusia i Promyka (od 2 tygodni tam jest). Zdjęcia przed zawiezieniem do przytuliska, od mojej znajomej (znalazła go błąkającego sie). Nie oddają stanu psa. Wychudzony, skóra i kości. Pchla na pchły, rany na ciele, podobno głuchy. Prawdopodobnie niedowidzi (tak stwierdził wet). Brak połowy zębów w paszczy. Biedak. Poczarkowo nieśmiały, do kotów zupełny luz. Bez problemu wszedł do mieszkania w bloku. Wazy aktualnie 10kg. Musi przytyć.

FB_IMG_1615311198408.thumb.jpg.5738b7ff96dc3c081667826b50fd014a.jpg

FB_IMG_1615311195786.jpg.03147c68e7c820a4c69e08251e4b13a4.jpg

FB_IMG_1615311193161.jpg.9fbb59b7a493dd8809ba362c49dedf48.jpg

FB_IMG_1615311189698.jpg.71cfc66e900fa4e0963b790eeaa62674.jpg

Olx: https://www.olx.pl/oferta/kupka-nieszczescia-slodki-piesek-trafil-za-kraty-pilne-CID103-IDIPgfy.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Przepraszam za rozmiar zdjęć, ale dodałam je z telefonu.

Zdjęcia bardzo dobre..., widać co trzeba/ Obawiam się że te dwa pieski mogą być za duże dla zainteresowanej rodziny. Zobaczymy. 

Przyznam się że myślałam o przygarnięciu zarezerwowanego malucha ,)

Białasek cudny :) a Noworoczny psuch bardzo biedny... :(

biały piesek nie ma problemów z tylnymi łapkami?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Moli@ napisał:

Tysiu, do Noworocznego pieska kolejka  nie będzie się ustawiać.. w schronisku.

Kombinujemy transport? 

Na razie z Białego nikt nie wybiera się w tym kierunku :(

 

Tez myślę, że ma zerowe szanse :(

Jeśli możesz go wziąć pod swoją opiekę to byłby to cud. 

Będę szukać transportu, ale to ciężka sprawa. Zawsze z transportem był problem. Pooglaszam na fb. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Moli@ napisał:

Zdjęcia bardzo dobre..., widać co trzeba/ Obawiam się że te dwa pieski mogą być za duże dla zainteresowanej rodziny. Zobaczymy. 

Przyznam się że myślałam o przygarnięciu zarezerwowanego malucha ,)

Białasek cudny :) a Noworoczny psuch bardzo biedny... :(

biały piesek nie ma problemów z tylnymi łapkami?

Ten bialasek jest spory, tzn taki mały średniak(ok  38-40cm w klebie). Może ten triś z przytuliska Krecika by się nadał dla Tych Ludzi, ale Marta opisywała mi ze psiak ma problem z lokalizowaniem smakołyku czy człowieka. Zobaczymy, może ten dt dla niego uda się (to jakaś nieznajoma nam dziewczyna) i będzie można powiedzieć o nim coś więcej. 

Nie wiem czy Bialasek ma problemy z łapkami, on to taka jedna wielka bieda :( Był parę godzin w Royal Wecie (lecznicy w Zamosciu) na badaniach, Ania (znajoma) powiedziała że tam jest sporo do zrobienia przy tym psiaku. Chodzące nieszczęście. Na plus to jego uroda, ogłaszam go, dzisiaj miałam pierwsze zapytanie.

Ten czarnulek Noworoczny zdecydowanie ma najmniejsze szanse.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...