Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Ale już potwierdzone - boję się tylko deszczu przy zmarzniętych drogach. Może być wesoło. U nas całkiem niezły mróz,a niebo pogodne.

Życzę wszystkim spokojnego dnia.

Że znowu ma być ocieplenie? To dobrze, bo dzisiaj w nocy w kraku było -10, a na działce -11 stopni :(   Rano piękne słoneczko, ale mroźnie. Psiaki w kubraczkach.

Deszcz w zimie to faktycznie zmora kierowców. Lepiej wtedy nie wyruszać w drogę, jeśli się nie musi.

Ckni mi sie za widokiem Beni :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2018 o 09:01, elik napisał:

To fakt.   Roztopy w środku zimy to koszmar.

Ten koszmar chyba dziś się zacznie. Jeszcze jest lekki przymrozek, ale mgła za oknem i dodatnia temperatura w dzień nie zapowiadają niczego dobrego. 

Spokojnej, zrelaksowanej niedzieli dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

U mnie na razie - 5, ale jak będzie potem?  Ja też nie cierpię ociepleń zimą, bo psy przynoszą na łapach i brzuszkach tony piasku, którym posypywany jest lód na chodnikach.  Na razie nie ma lodu,a więc i piasku. Oby jak najdłużej!

187384617_naniedziel6.jpg.f648fc86077bc8aa394a041d2725d36c.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

U mnie na razie - 5, ale jak będzie potem?  Ja też nie cierpię ociepleń zimą, bo psy przynoszą na łapach i brzuszkach tony piasku, którym posypywany jest lód na chodnikach.  Na razie nie ma lodu,a więc i piasku. Oby jak najdłużej!

187384617_naniedziel6.jpg.f648fc86077bc8aa394a041d2725d36c.jpg

Dobrze, że to piasek a nie sól.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, pozdrawiam i ściskam ;)

Weekend minął mi pracowicie bo...w pracy ;)

Czas tak szybko leci. Już mamy grudzień a za chwilkę będą święta.

Po świętach NR i człowiek znowu o rok starszy. Kiedyś to cieszyło .Zwłaszcza jak się miało naście lat. Teraz niestety jest odwrotnie. Ten czas za szybko niestety ucieka. Całkiem jak woda przez palce.

Miłego tygodnia Dziewczyny :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Tego na szczęście na naszym osiedlu nie stosują :)  Jest dużo zieleni i chyba z tego powodu nie stosowana jest sól.

Nie wszędzie o tym myślą.

Spokojnego tygodnia wszystkim. U mnie za oknem mokro, już wieczorem nieźle padało. Na szczęście przestało, ale tym razem Nesia zastrajkowała - w taką pogodę to sama sobie wychodź, ja poczekam.

Link to comment
Share on other sites

Dołączę się do życzeń, Spokojnego tygodnia :) we Wrocławiu wczoraj padało a dzisiaj pochmurno ale nie wieje, nie pada ,jak na grudzień nawet nie jest zimno!  ... nie na pogodę nie będziemy dzisiaj narzekać! za to na upływ czasu,Tak!  zdecydowanie TAK! ;)

10 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam, pozdrawiam i ściskam ;)

Weekend minął mi pracowicie bo...w pracy ;)

Czas tak szybko leci. Już mamy grudzień a za chwilkę będą święta.

Po świętach NR i człowiek znowu o rok starszy. Kiedyś to cieszyło .Zwłaszcza jak się miało naście lat. Teraz niestety jest odwrotnie. Ten czas za szybko niestety ucieka. Całkiem jak woda przez palce.

Miłego tygodnia Dziewczyny :)

... też mam podobne przemyślenia ;)

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:

Zaglądam, pozdrawiam i ściskam ;)

Weekend minął mi pracowicie bo...w pracy ;)

Czas tak szybko leci. Już mamy grudzień a za chwilkę będą święta.

Po świętach NR i człowiek znowu o rok starszy. Kiedyś to cieszyło .Zwłaszcza jak się miało naście lat. Teraz niestety jest odwrotnie. Ten czas za szybko niestety ucieka. Całkiem jak woda przez palce.

Miłego tygodnia Dziewczyny :)

Powiało melancholią   :) Kochane, wszystko ma swoje uroki, starość też :)

EDIT

Ależ ze mnie gruboskórna istota.

Nie starość, a wiek dojrzały powinnam była powiedzieć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Powiało melancholią   :) Kochane, wszystko ma swoje uroki, starość też :)

EDIT

Ależ ze mnie gruboskórna istota.

Nie starość, a wiek dojrzały powinnam była powiedzieć.

Jak zwał tak zwał - wiadomo o co chodzi.

Wszystkim życzymy zdrówka i spokoju. 

Może Benia kiedyś też się pokaże? Do świąt już niedaleko, może będzie prezent gwiazdkowy?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Może Benia kiedyś też się pokaże? Do świąt już niedaleko, może będzie prezent gwiazdkowy?

Byłby to piękny prezent gwiazdkowy :)

U nas dzisiaj pada deszcz i jest całkiem ciepło. Że ciepło to dobrze, ale , że pada to już nie dobrze. Też całkiem, ale niedobrze  :(  Żeby tylko nie zaczęło marznąć.

Jak wróciliśmy ze spaceru, to starszaki powycierałam, a małolatę Tinkę wykąpałam. Ach co to byłą za kąpiel!   Kto chce sie dowiedzieć więcej, zapraszam na watek Tinusi :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, anica napisał:

Witamy się w FK buzki.gif Elu jak ja lubię optymistów!  tak zgadzam się z Tobą ,że wszystko ma swoje uroki!.... ale starości, boję się... jak cholerasmutny.gif

Aniu kochana nie ma się czego bać :)  Każdy okres w życiu, jak i każda pora roku, ma swoje uroki.   Pamiętasz|?  Sama mi to kiedyś powiedziałaś, że Pan Bóg nie stawia przed nami wyzwań, których nie moglibyśmy  pokonać, przezwyciężyć :)  Starość, to pewnego rodzaju wyzwanie :)  Jeśli będziemy z nią walczyć lub przed nią uciekać, to nas dopadnie, pokona. Lepiej się z nią zaprzyjaźnić. Wtedy  pozwoli nam  spokojnie i miło żyć :)  Na wszystko jest sposób. Prawie na wszystko :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, anica napisał:

Witamy się w FK buzki.gif Elu jak ja lubię optymistów!  tak zgadzam się z Tobą ,że wszystko ma swoje uroki!.... ale starości, boję się... jak cholerasmutny.gif

Ja też. 

I to nie ze względu na wygląd tylko na zdrowie.

Teraz już ciekawie nie jest a później? Boję się, że jeszcze z 10-15 lat i nie dam rady nic koło siebie zrobić. kiepski stan kręgosłupa, idący ból w nogi, utrata czucia czucia. To wszystko już teraz nie wygląda fajnie. 

Szkoda,że nie możemy wymienić felernych części ciała na nowe ;)

Pozdrowienia jak zawsze zostawiam dla FK i całej reszty :D

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, elik napisał:

Aniu kochana nie ma się czego bać :)  Każdy okres w życiu, jak i każda pora roku, ma swoje uroki.   Pamiętasz|?  Sama mi to kiedyś powiedziałaś, że Pan Bóg nie stawia przed nami wyzwań, których nie moglibyśmy  pokonać, przezwyciężyć :)  Starość, to pewnego rodzaju wyzwanie :)  Jeśli będziemy z nią walczyć lub przed nią uciekać, to nas dopadnie, pokona. Lepiej się z nią zaprzyjaźnić. Wtedy  pozwoli nam  spokojnie i miło żyć :)  Na wszystko jest sposób. Prawie na wszystko :)

Suuper teoria!okok.gif zawsze tak mówię?!... chyba lepiej mi idzie dawanie rad... niż z nich korzystanie?!...

9 godzin temu, b-b napisał:

Ja też. 

I to nie ze względu na wygląd tylko na zdrowie.

Teraz już ciekawie nie jest a później? Boję się, że jeszcze z 10-15 lat i nie dam rady nic koło siebie zrobić. kiepski stan kręgosłupa, idący ból w nogi, utrata czucia czucia. To wszystko już teraz nie wygląda fajnie. 

Szkoda,że nie możemy wymienić felernych części ciała na nowe ;)

Pozdrowienia jak zawsze zostawiam dla FK i całej reszty :D

... no właśnie! ... to zdrowieniee.gif tak jak byś o mnie pisała.....

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Nie warto martwić się na zapas - co ma być to i tak będzie. Czas wszystko pokaże. Każdy okres życia trzeba jakoś przeżyć. Nie zawsze jest to łatwe, ale na to już nie mamy wpływu.

Trzymajcie się  ciepło i zdrowo.

 

...zawsze tak powtarzamglupek.gif

Lajków jak zwykle... nie mam ???

Link to comment
Share on other sites

Oj tam, oj tam. Będzie jak będzie :)

Chciałam Wam pokazać co wyrosło z kociego oseska, którego z narażeniem jestestwa ratowałam spod sterty desek i nie wiadomo czego jeszcze w sierpniu bodajże, ale najpierw muszę zgrać z Messengera na dysk, bo tam mi przysłała Pani Ania jego, a właściwie jej, Iskierki, zdjęcia. Masę zdjęć i filmik.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...