Jump to content
Dogomania

Kochana, cudna *FIBI* - MORELOWA PUDELKA - MA WSPANIAŁY DOM!!! Dziękujemy!!


fizia

Recommended Posts

Bardzo chciałabym pomóc jakoś suni. To moja ulubiona rasa. Wziąć jej nie mogę, bo właśnie adoptowałam sunię Agę - ruda kundelkę z Tarnobrzega. Ale mogę zaoferować coś na bazarek, np kilka fajnych zabawek po moich dzieciach. Jak to zrobić? Jestem z Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Zebrrra']Bardzo chciałabym pomóc jakoś suni. To moja ulubiona rasa. Wziąć jej nie mogę, bo właśnie adoptowałam sunię Agę - ruda kundelkę z Tarnobrzega. Ale mogę zaoferować coś na bazarek, np kilka fajnych zabawek po moich dzieciach. Jak to zrobić? Jestem z Krakowa.[/quote]

Oj to by było super!!

Ja chętnie założe taki bazarek i poprowadzę.
Możemy się umówić tak, że wyślesz mi zdjęcia tych zabawek i ewnetualnie, kiedy ktos coś kupi, wyślesz do zainteresowanych - pieniążki za przesyłkę pokrywa kupujący.
A jeśłi nie masz jak wysłać, to postaram się przyjechać po nie, ale może to też, jak już ktoś zdeklarowałby chęć kupna.
OK?

Link to comment
Share on other sites

[B]Lizka 121 i Ania z Krakowa[/B] -[U] SERDECZNE DZIĘKI ZA WSPARCIE[/U]:loveu:
Ja już przez tą naszą Morelkę spać nie mogę bo cały czas nie wiadomo co z nią dalej będzie:-(... Byle się znalazło miejsce, gdzie wyleczymy te uszka, oczki i zapalenie skóry, a wtedy na pewno znajdzie się jakiś dom stały... Módlmy się, żeby wyniki badań były dobre bo wtedy może zostać u pati...

A tu podaję link do bazarku jaki zrobiłam Fibi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/transporterek-trixie-na-pudelke-morelke-fibi-7-dni-od-pierwszej-oferty-133874/#post11987725[/URL]
To pierwszy bazarek w życiu jaki robię więc bardzo proszę osoby doświadczone jak fizia o ewentualne poprawki.

Wielkie dzięki także dla [B]Zebrrry[/B]:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie będziesz miała możliwości zrobienia zdjęć, to oczywiście przyjadę - tylko niestety mam samochód u mechanika, do końca tygodnia albo dłużej..a pewnie byłoby znacznie wygodniej, niż tramwajem.
Ja mieszkam koło Ronda Mogilskiego.

Klatka też super, tylko trzeba się zastanowić, jak z przesyłką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Jeśli nie będziesz miała możliwości zrobienia zdjęć, to oczywiście przyjadę - tylko niestety mam samochód u mechanika, do końca tygodnia albo dłużej..a pewnie byłoby znacznie wygodniej, niż tramwajem.
Ja mieszkam koło Ronda Mogilskiego.

Klatka też super, tylko trzeba się zastanowić, jak z przesyłką[/QUOTE]

fizia klatę też da się wysłać ja dużo większe i cięższe rzeczy wysyłałam.

Link to comment
Share on other sites

Klatkę można zapakować w karton. Nie jest wielka ani ciężka, a bardzo fajna. Chomiczek nam zdechł i stoi pusta. Dam też nowy termometr elektroniczny - można zmierzyć psu temperaturę :) Jest w oryginalnym opakowaniu, nie wyciągny nawet.
A jak jesteście bardzo w potrzebie to oddam niemiecki trymer po mojej westiczce... Już westa raczej mieć nie będę a ni żadnego innego terierka :p
Bardzo żałuję, że sama nie mogę wziąć suni, bo to cudo... Ale moja Saba - bo tak Aga ma teraz na imię, też jest słodka :)

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKI ZEBRRRA!!! Jesteś wielka :loveu:
Energy - dziś pati dzwoniła do weta ale wyniki mają być za kilka dni dopiero, bo to co się pobrało z wymazu "sieje" się na agarze i sprawdza co wyrośnie i to rośnięcie troszkę trwa. A potem jeszcze trzeba przetestować na co to coś co urosło jest wrażliwe. Więc wyniki pewnie w przyszłym tygodniu.
Pati mówi, że Fibi- Morelka jest cudowna - zostaje sama bez problemu, utrzymuje czystość, super chodzi na smyczy. Ma 37 cm w kłębie i waży 7 kg. Pati robi jej codziennie zastrzyki z antybiotyku i wpuszcza maść do uszu. Będzie miała też podawane leki na tarczycę.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki serdeczne!!!

Umówiłam się z Larą, że podamy moje konto - pieniążki, które jak mam nadzieję się uzbierają, poślę dalej - narazie oczywiście do Pati, a jakby w przyszłości trzeba było szukać innego domu tymczasowego, to później tam.

Gdyby się zdarzyło tak, że coś zostanie ponad potrzeby Fibi - możemy wpomóc 4 psiaki z tego samego schroniska (w moim podpisie), które są w hotelikach albo pomóc się wydostac następnej bidzie i opłacić Jej hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Fiziu, dzięki :) wyszło dokładnie 22,45zł, ale to tam te 0,45zł to choćby ciotka Lara wpłaci na Morelkę :D

[B]A tutaj aukcja:[/B] [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=588452411]Piękne dyplomy i życie zabiedzonej pudelki..pies (588452411) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Wysyłajcie link gdzie możecie :)

Aha, Fiziu, pamiętaj, że trzeba będzie wysłać dyplomy. Napisałam, że po zakończeniu aukcji je wyślemy żeby się nie pogubić. Wyślę Ci jutro dyplom mailem, podrukujesz je na czarno biało i wyślesz za powpłacane 1,65zł od każdego (chyba, że ktoś zrezygnuje z dyplomu albo nie zapłaci za przesyłkę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Fiziu, dzięki :) wyszło dokładnie 22,45zł, ale to tam te 0,45zł to choćby ciotka Lara wpłaci na Morelkę :D

[B]A tutaj aukcja:[/B] [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=588452411"]Piękne dyplomy i życie zabiedzonej pudelki..pies (588452411) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Wysyłajcie link gdzie możecie :)

Aha, Fiziu, pamiętaj, że trzeba będzie wysłać dyplomy. Napisałam, że po zakończeniu aukcji je wyślemy żeby się nie pogubić. Wyślę Ci jutro dyplom mailem, podrukujesz je na czarno biało i wyślesz za powpłacane 1,65zł od każdego (chyba, że ktoś zrezygnuje z dyplomu albo nie zapłaci za przesyłkę).[/quote]


Ojej już??

Fantastyczne!! I wierszem na dodatek!!:loveu::multi:

Ok. będę pamiętać.

Lara - z całego serca dziękujemy!!!


[URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/6/bloem14.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/bloem14.gif[/IMG][/URL]

Dziekujemy również Ani i GPooLCLD za dotychczasowa pomoc - w sumie 150 zł

[URL="http://www.picturesanimations.com/flowers/6/bloem20.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/f/flowers/bloem20.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

O jejku, Dziewczyny jesteście fantastyczne:loveu:
Lara - allegro super! I już ktoś kupił dwie cegiełki:multi:

Niestety potrzeby Fibi są duże -hotelik i leczenie. Najpierw musimy wyleczyć to paskudztwo w uszach, potem czeka ją usunięcie tego guzka na oku (najprawdopodobniej z częścią powieki - chyba żeby to skonsultować z okulistą - mamy tu przecież w Warszawie świetnego okulistę?) no i jeszcze sterylizacja (zastanawiam się czy obu zabiegów tj. usunięcie narośli oraz sterylizacji nie dałoby się załatwić za jednym razem bo przecież jedno i drugie pod narkozą - no ale na to jeszcze jest czas, najpierw trzeba zwalczyć bakterie!)
W każdym razie Fiziu jak patrzę na tą listę co jeszcze trzeba to stwierdzam, że niestety póki co nie ma co liczyć na to że coś zostanie na inne psiaki... :shake:

[SIZE=1]Fizia - wpłaciłaś pati 150zł tak? Czyli po zwrocie zaległości za weta na jej potrzeby zostaje 140 zł czyli teoretycznie 2 tyg. hoteliku.

[SIZE=2]Słuchajcie, tak sobie teraz pomyślałam, ze może by zrobić też małej banerek? Czy ktos by się podjął bo ja niestety nie umiem...[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No ja tez nie przypuszczam, żeby coś ponad potrzebu Fibi zostało - ale tak sobie optymistycnzie napisałam :)

Tak, ja wysłałam najpierw 100, a potem 50 zł - te, które dostałam od dziewczyn.
Ale myślałam, że hotelik jest zapłacony do dzisiaj. 70 plus 40 zł za weterynarza to 110zł - i zostałoby tylko 40 zł

Banerek jakiś fajny by się bardzo przydał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...