Jump to content
Dogomania

Amstaff - zagłodzony, z chorym sercem ! Pomocy! Odszedł za TM :-(


Madziek

Recommended Posts

nemesea, cholera, przejrzałaś mnie no... trzymam psa dwa lata w schronisku, inwestuję kasę w jego leczenie, daję mu dobrej jakości karmę, bez przerwy odnawiam mu allegro, po to żeby chować go dla "moich ziomków" :knuje: :p normalnie interes mam z tego takie, że ho ho...
weź ty się trochę zastanów zanim coś napiszesz....

a swoją drogą ile zrobiłaś, żeby znaleźć Kingowi dom??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nemesea']nikt do tych czas nie zainteresował się psem aby go adoptować? jakoś nie mogę uwierzyć aby tak piękny amstaf nie miał zainteresowania? ale tez słyszałam ze właśnie takie amstafy są tak zwanie schowane dla swoich ludzi czyli znajomych? może ktoś odpowie mi na te pytania?[/QUOTE]
aż szkoda takie bzdury czytać
W Tomaszowie Mazowieckim od lat czeka piękniejszy amstaf i pies z kulawą nogą się o niego nie pyta

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]zapraszam a raczej WYZWAM KAZDEGO na dramatyczny watek zwierząt z dolnoslaskiej wsi, gdzie w srosku zimy, przy sniegu i minusowej temperaturze zwierzęta sa trzymana na łańcuchu od tak o np. pod drzewem :(

Bez jakiegokolwiek schronienia, bez wody i jedzenia.

[IMG]http://dru.website.pl/zwierzyle/interwencja_listopad/DSC08217.JPG[/IMG]

psy czekaja na dt na cito! jest tez krowa i byk :( zabrano juz maluchy z .... popieliska :( No ręce opadaja a watek ma zaledwie kilka stron, tak malo ludzi o nim wie a te zwierzeta bez naszej wspolnej pomocy zgina.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197214-Pilnie-potrzebny-DS-dla-2-krów-i-DT-dla-wielu-psów!"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/1972...a-wielu-psów![/COLOR][/URL]!
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='ocelot']aż szkoda takie bzdury czytać
W Tomaszowie Mazowieckim od lat czeka piękniejszy amstaf i pies z kulawą nogą się o niego nie pyta[/QUOTE]

piszesz ze jest piekny amstaf do adopcji , masz moze jego zdjecia? moze ma zalozony watek tutaj na dogo? jezeli nie to zaloz mu watek wloz zdjecia moze komus sie spodoba kto wie ,co o tym myslisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']piszesz ze jest piekny amstaf do adopcji , masz moze jego zdjecia? moze ma zalozony watek tutaj na dogo? jezeli nie to zaloz mu watek wloz zdjecia moze komus sie spodoba kto wie ,co o tym myslisz?[/QUOTE]
Muszkieter i ma wątek na dogomanii i na amstafach. Jak również był na Onecie. I cisza.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

cyt:nemesea "nikt do tych czas nie zainteresował się psem aby go adoptować? jakoś nie mogę uwierzyć aby tak piękny amstaf nie miał zainteresowania? ale tez słyszałam ze właśnie takie amstafy są tak zwanie schowane dla swoich ludzi czyli znajomych? może ktoś odpowie mi na te pytania?"
pozwolisz, że napiszę w imieniu Madzik coś niecos o Kingusiu....i postaram sie zadowolić Cię i odpowiedzieć na Twoje pytania (jesli tu zajrzysz w ogóle jeszcze?), niestety jest bardzo mało osób, które interesują sie psami w tym "typie", a jeśli już są to szukają młodych, wesołych a przede wszystkim zdrowych...i tu zaczyna się problem....King przeszedł w życiu nie mało, był zamkniętym psem w swoim świecie, dwa lata temu myśleliśmy z moim mężem, że jest jak autystyczny zupełne zero kontaktu a teraz jak pisze Magda zupełna odmiana, z tym że King jest indywidualistą, super reaguje na mnie na mojego Krzyśka na Magdę na tych co tam pracują -krótko, tych których zna, na obcych nie reaguje w ogóle a więc potrzebuje czasu na zdobycie zaufania, aby złapać na nowo kontakt a my ludzie jesteśmy z gruntu niecierpliwi i od co dlaczego nie znalazł domu (chowając się do domku, czy do swojej budki nie zaprezentuje się jako piękny pies=a takim obecnie jest), poza tym King żyjąc lata swoje w kojcach nie trzyma porządku, robi gdzie popadnie bo nie był tego uczony, ilu ludzi jest tak cierpliwych, że poświęcą mu czas na naukę czystości, regularnych spacerów, drogiego leczenia aby podtrzymać jego serduszko, nie wspominając o miłości i zaufaniu...???? Kinga wątek pod tym samym tytułem jest na AST-forum miłośników rasy i też cisza, my w schronie robimy co się da i ile się da, aby jak najlepiej przygotować go do adopcji lecz King potrzebuje kontaktu z innymi ludźmi, nie tylko z nami a ludzie są jacy są , boją się takich psów lub jeśli już się znajdą to tzw. "oszołomy" a takim jego nie oddamy, bo wiadomo jak się to skończy....w najlepszym przypadku pies znów wróci do schronu a przecież nie o to chodzi...z naszym ponad 15letnim doświadczeniem w zajmowaniu się Astami wiemy jakie są te psy, czego potrzebują, jak szybko się uczą to nie łatwe adopcje....mimo, że mamy już ich parę za sobą całkiem niezłych ale trudniejsze "egzemplarze" (sorki za kolokwializm) jakim bez wątpienia jest King mają małe szanse na adopcje choć robimy wiele aby to się zmieniło...co do znajomych, gdyby tacy byli to uwierz mi King nie siedziałby tak długo w schronie, a my w 50m mieszkaniu mamy 3 sztuki takich łobuziaków (w tym 2 ze schroniska) i gdyby nie mały metraż wzięlibyśmy i Kinga do siebie, zatem łatwo jest forować wyrokami jeśli nie zna się całej sytuacji, nie tylko o to chodzi aby zabrać psa bo ładny, szkoda go itp. ale być w pełni świadomym jaki to pies, co przeszedł, na co choruje, nauczyć go na nowo żyć w naszym ludzkim stadzie,pokazać mu miłość, wtedy zdobędziemy jego zaufanie, aby poznać psa i z nim obcować (nie tylko mowa o astach) trzeba trochę być jak pies, myśleć jak on, wtedy mamy połowę drogi do sukcesu....i cierpliwości czego życzę wszystkim ludziom, którzy chcą adoptować te cudne czterołapki. pozdrawiam Beata.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kinguś odszedł wczoraj za TM, :-((,(serduszko pękło) nie doczekał swojego ludzia i ciepłego domku , miał tylko nas, dziewczyny ze schronu i ciocię Madzię, tych którzy go kochali.....Kasia ze schronu była tak wspaniała, że pozwoliła mnie i mojemu mężowi ostatni raz pożegnać Kinia, leżał taki spokojny pod kocykiem, ostatnie głasianie i ostatni całusek w jego pyszczek, biegaj Kiniu po zielonych łąkach z innymi czterołapkami....kiedyś się tam spotkamy....(proszę o przeniesienie tego wątku) B.

Link to comment
Share on other sites

nie mogę się z tym pogodzić... tak nagle odszedł... tak bardzo przykro....
Beatko Tobie i Krzyśkowi szczególnie dziękuję za opiekę nad Kingiem. To Wy wydobyliście z Kinga wesołego i kontaktowego psa. To Wy dawaliście Mu chwile radości i szczęścia.
Mam nadzieję, że teraz jest już bardzo szczęśliwy.
Nigdy nie zapomnimy tego Cudownego Psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beatabravo']Kinguś odszedł wczoraj za TM, :-((,(serduszko pękło) nie doczekał swojego ludzia i ciepłego domku , miał tylko nas, dziewczyny ze schronu i ciocię Madzię, tych którzy go kochali.....Kasia ze schronu była tak wspaniała, że pozwoliła mnie i mojemu mężowi ostatni raz pożegnać Kinia, leżał taki spokojny pod kocykiem, ostatnie głasianie i ostatni całusek w jego pyszczek, biegaj Kiniu po zielonych łąkach z innymi czterołapkami....kiedyś się tam spotkamy....(proszę o przeniesienie tego wątku) B.[/QUOTE]
Beatko tak mi przykro...
Madziu... Kasiu...

Dziękuje Wam za Kinga. I za wszystko co dla naszych psiaków robicie.

Link to comment
Share on other sites

w imieniu Ani (administratora i założyciela strony) chcę Wam zaproponować promowanie Waszych psów w typie bull na stronie [URL="http://www.sos-amstaff.pl"]www.sos-amstaff.pl[/URL] , ze swojej strony mogę pomóc w ogłaszaniu na portalach potrzebny jest tylko rzetelny opis, dane kontaktowe i kilka zdjęć, a także informowanie na bieżąco o nowych psach i tych, któe zostały adoptowane, zmarły nasze mejle [B][COLOR=darkred][FONT=Century Gothic][COLOR=darkred][FONT=Century Gothic][U][U][EMAIL="[email protected]"][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][/U][/U][/FONT][/COLOR] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], pozdrawiam Natalia
[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']w imieniu Ani (administratora i założyciela strony) chcę Wam zaproponować promowanie Waszych psów w typie bull na stronie [URL="http://www.sos-amstaff.pl"]www.sos-amstaff.pl[/URL] , ze swojej strony mogę pomóc w ogłaszaniu na portalach potrzebny jest tylko rzetelny opis, dane kontaktowe i kilka zdjęć, a także informowanie na bieżąco o nowych psach i tych, któe zostały adoptowane, zmarły nasze mejle [B][COLOR=darkred][FONT=Century Gothic][COLOR=darkred][FONT=Century Gothic][U][U][EMAIL="[email protected]"][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/SIZE][/FONT][/EMAIL][/U][/U][/FONT][/COLOR] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], pozdrawiam Natalia
[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE]
Mamy w schronisku piękna amstafkę. jej sytuacja prawna jest niejasna. Dopięto jej krzywdząca łatkę. A jest cudowna.
Robic zdjęcia?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...