Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

6 godzin temu, mari23 napisał:

i ja też o nim pomyślałam...choć znałam go tylko "wirtualnie", to ślad w sercu na zawsze zostawił...

Ja miałam okazję kilka razy spotkać Pelikanka, gdy odwiedzałam u Pani Ewy moje podopieczne, sunie Majunię i Benię.  Słodki piesionek :)

Link to comment
Share on other sites

  • Monika z Katowic changed the title to ŻEGNAJ PELIKANKU! Żegnaj kochany, piękny, słodki i ufny psie! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, prosi o pomoc.

Chciałam przedstawić Jadziunię z pelikankowego dt - bardzo sponiewieraną, chorą na ciężką padaczkę - sunię uratowaną ze schroniska w Radysach. Nie będę zakładać osobnego wątku, bo nie proszę o stałe deklaracje - szukam dla Jadziuni pomocy finansowej na leki i weterynarza. Będę robiła dla Jadziuni bazarki oraz apelowała do szlachetnych Dogomaniaków o wsparcie jednorazowe...

272742469_4737731926322974_7077133975907552186_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Monika z Katowic changed the title to ŻEGNAJ PELIKANKU! Żegnaj kochany, piękny i ufny psie! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, szuka środków na leki i weterynarza.

Jadziunia to bardzo wrażliwa, delikatna i bardzo skrzywdzona sunieczka. Na szczęście znalazła się w pełnym ciepła, miłości i troski krakowskim dt - tym samym, w którym mieszkał nasz ukochany Pelikanek. Jadziunia jest nerwowa, nieufna w stosunku do ludzi, bardzo bojąca się...

Niestety ataki padaczki są obecnie częste i ciężkie. Choroba Jadziuni nasiliła się w żałobie po nagłym odejściu Małżonka Pani Ewy, którego Jadziunia bardzo kochała i do którego była niezmiernie przywiązana.

Nasze życie to ciągłe powitania i pożegnania. Z tym, że pożegnań jest więcej...

Zaznaczam, że mam zgodę Pani Ewy na napisanie o tym (zdjęcie jest celowo rozmyte).

272411158_1575405809459292_9056121924462077871_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2022 o 18:46, elik napisał:

Jestem w trakcie robienia bazarku 30% uzyskanych środków przeznaczę dla Jadziuni.

Przepraszam bardzo, ale muszę poprawić na 25%. Jeszcze jedna sunia bardzo potrzebująca dołączy do beneficjentów. Miało być 30% dla Jadziuni i  70 dla Micha, ale będzie dla dziewczyn po 25 i 50% dla chłopaka.
Ale to nie mój ostatni bazarek  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2022 o 19:12, Monika z Katowic napisał:

Podam konto bezpośrednio do krakowskiego domu tymczasowego.

Jeśli bezpośrednio do Ewy, to konto mam. Postaram się wpłacić jakiś grosik zanim będzie coś z bazarku.

EDIT
A może wpłaty dla Jadziuni mają być na inne konto? Jednak poproszę o nr konta do wpłaty dla suni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Obie sunie śliczne.  Smutek w oczkach Jadziuni łamie serce  😞 
Bazarek już się skończył sporo kasy już jest na koncie, ale jeszcze muszę poczekać, aż wszystko spłynie, żeby można było podzielić. Jak tylko tak się stanie, to zrobię przelew na konto Jadziuni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...