Jump to content
Dogomania

Mamusia i czwórka jej dzieci pilnie potrzebowala pomocy.


AgusiaP

Recommended Posts

Skoro wszyscy tak chętnie tu zaglądacie to proszę bardzo - moje dziewczynki z baaaardzo bliska - pierwszy raz udało mi się zrobić zdjęcie będąc w odległości 10 cm od nich :) to dalej małe tchórze, ale z każdym dniem robią maleńki krok na przód. i to mnie bardzo cieszy. A na deser Zuzia akrobatka w swojej naturalnej pozie do spania ;)

1.jpg

2.jpg

4.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie dobre wiadomości mamy z domu Milusi z Opola:)

"Pani Elu wysyłam PANIOM fotki Milusi.
Zrobił się z niej straszny pieszczoch.
Lubi głaskanie , czasem przychodzi w nocy do łóżka, by ją pogłaskać.
Dom to teraz dla niej azyl.
Jest milutka, nie agresywna.
Ma dziwne zwyczaje. Siedzi często w wannie lub umywalce.
Lubi wodę, ale jej nie pije, tylko  moczy łapki. Pije bardzo rzadko.
Wszystko jest OK Milka jest bardzo kochana.
Serdecznie pozdrawiamy
Zosia i Zygmunt"

034.jpg

039.jpg

041.jpg

045.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Milusia przecudna - widać że jest jej dobrze w nowym domku :)

Dzisiaj mija równo 6 tygodni jak Zosia i Zuzia ze mną zamieszkały. Są bardzo mądre odważne dużo się bawią dużo broją ale na szczęście w nocy śpią grzecznie. Są tak bardzo różne od siebie mimo że to siostry. Ponieważ zmogła mnie choroba leżymy z Zosią pod kocem i się leczę mam dużo czasu na obserwację moich dziewczynek widzę jak bardzo się zmieniają - obie mnie się już nie boją obie jedzą mi z ręki dają się dotknąć - Zuzia sama szuka kontaktu lubi jak ją się pogłaska - na razie nieśmiało ale to ogromny sukces. Udało mi się wziąć Zuzię na ręce i zważyć - całe 3200 gramów szczęścia :) Zosia jeszcze się nie daje za bardzo także nie naciskam - ale jak śpi i ją dotknę to nie ucieka także jest nadzieja . Zmiana w ich zachowaniu jest ogromna. Sądzę że Zosia nigdy nie będzie miziakiem ale śpi ze mną leży ze mną - to mi wystarczy. I najważniejsze - widzę że jest im u mnie dobrze - i tak ma być :)

PS - jakie to są obżarciuchy...ja nie wiem gdzie one to mieszczą...fakt dużo biegają i to spalają...ale apetyt mają ogromny :) A co do wody to np Zosia nie pije prawie wcale ale ona je tylko mokrą karmę z samego mięcha bez żadnych wypełniaczy i ona ma 80 % wilgotność albo je po prostu mięsko ugotowane także wody jej nie brakuje. A np Zuzia je mokrą karmę i dojada chrupkami bo je bardzo lubi ale ona lubi wodę - pije i rozchlapuje bawi się nią ale pije. Każdy kot inny - może Milusia też je tylko mokrą karmę . Ale fakt o nerki trzeba dbać :)

Kilka zdjęć dla uwagi pozdrawiamy :)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i super Weroniko:) Każdy kot tak jak i człowiek inny. Inne potrzeby, inne priorytety, inny charakter.

Ważne żeby to rozumieć tak jak Ty i akceptować te inności:). Po wizycie i rozmowie z Tobą nie miałyśmy wątpliwości, że jesteś właśnie taką osobą, która to rozumie i zaakceptuje. Fotki i wieści takie na jakie się czeka:)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cieszę się ogromnie z domków kotów... ale zmartwiło mnie, że Milusia za wiele nie pije... koty mają tendencje do odwadniania, MUSZĄ pić, bo inaczej to proszenie się o kłopoty z nerkami... :( http://www.kocie-abc.pl/dieta/woda-karma-i-kocie-nerki/
http://www.kocie-abc.pl/dieta/czym-karmic-kota-i-dlaczego-woda-jest-taka-wazna/

Tysiu, myślę, że Państwo dadzą radę. :Określenie "Nie za wiele" to bardzo względnie.

Milusia je mokrą karmę więc myślę, że wszystko będzie ok:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2018 o 22:02, Mysza2 napisał:

 

 

 

Dnia 28.05.2018 o 22:02, Mysza2 napisał:

Joasiu poleciało na konto kociaków 236 zł z bazarku

Jak dolecą potwierdź proszę na bazarkowym wątku:)

Elu, przepraszam, że dopiero dziś zaglądam na wątek .

Oczywiście zaraz wszystko potwierdzę :)

Bardzo, bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Przelałam na konto DT - drugą ratę przedostatniego okresu rozliczeniowego w wyskości 140 zł oraz pierwszą ratę ostatniego okresu rozliczeniowego w wysokości 130 zł.

Zostaje zapasu 2 zł i z poprzedniej raty 2,5 zł - na przyszłą opłatę zostaje 4,5 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...