Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Jeśli pojedzie do anecik to potrzebuje.

 czy deklaracje dla niego są jakoś podzielone ; przepraszam nie czepiam się ale chce zrozumieć - na wątku Murzynka jest zapisane: deklaracje stałe 215 zł, (potrzeba 200 zł)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Aldrumka napisał:

 czy deklaracje dla niego są jakoś podzielone ; przepraszam nie czepiam się ale chce zrozumieć - na wątku Murzynka jest zapisane: deklaracje stałe 215 zł, (potrzeba 200 zł)

Jeżeli ma jechać do anecik potrzeba 300 zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2017‎-‎06‎-‎11 o 21:12, supergoga napisał:

Przepraszam, że nie pisałam. Mam urwanie głowy w pracy i w naszym przytulisku w Buku.

Postaram się jutro założyć wątek dla Foresta. I proszę nie sądźcie że czekam z założonymi rękami. Szukam i będę w tygodniu wiedziała, czy przyjmie go jeden hotelik niedaleko Poznania. Nie trzeba by było go wozić daleko. Tylko trzeba będzie zintensyfikować szukanie mu dom, bo na długi pobyt kasy nie będę miała. Tam nie mamy takich zniżek niestety.

Kto przeniesie swoje deklaracje na Foresta?

Link to comment
Share on other sites

Mam niestety problem, którego nie przewidziałam.

W związku z poczynaniami Burmistrza Buku prawdopodobnie nasze bukowskie psiaki, przyzwyczajone do małego klimatycznego miejsca wyjechać mają do międzygminnego schroniska, gdzie nie będziemy mieli wglądu w ich los. Sprawa wyszła w zasadzie wczoraj.

Teraz niestety nie mam możliwości finansowych żadnych - musze dodatkowo poza całym towarzystwem umieścić na szybko gdzieś naszych 10 psiaków.

Przepraszam, nie wiem co robić.... projekt schroniska został oddany do Starostwa, a władze gminy i tak próbują robić swoje.

Bardzo też nam przykro, że prowadzący to schronisko człowiek od zeszłego roku zna naszą walkę o psy, wielokrotnie prosiliśmy go o wsparcie poprzez odmowę przyjęcia psiaków (inne schroniska odmówiły bądź nie zareagowały na pisma burmistrza, on tak) - cóz - kasa za pieski mile widziana. Tak się nie postępuje między ludźmi, którzy chcą pomagać!

Dlatego nie wiem, co zrobić z Forestem, na drogi hotel nas w tym momencie nie stać. Powoli nie stać nas na nic.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, UlaFeta napisał:

Dziewczynki Kochane,ja musze na 200% wiedzieć czy transport Murzynka do anecik jest aktualny w sobote.

 

Dzis dzwonie do Anecik, Agat i hotelu i umawiamy się juz na pewniaka, tylko muszę sie dogadać z domu czy ja pojadę z Agat czy Ty;)

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Syzyf jest w domu tymczasowym na moim osiedlu.

0c52c52d28afd88agen.jpg

Ale numer;)

9 godzin temu, Tianku napisał:

i co z Forestem? Czy Murka go przyjmie pod koniec czerwca bo nie jestem na bieżąco...

Tak, ale niestety właśnie wtedy

8 godzin temu, rudakacha napisał:

Obiecałam w zeszłym m-cu wpłacić doraźnie na Torresa. Torres jest w tej chwili bezpieczny więc mogę wpłacić coś na Murzynka lub Foresta. Tylko proszę podajcie nr konta i psiaka, bo już się pogubiłam.

podałam konto przekażemy na Foresta

1 godzinę temu, supergoga napisał:

Mam niestety problem, którego nie przewidziałam.

W związku z poczynaniami Burmistrza Buku prawdopodobnie nasze bukowskie psiaki, przyzwyczajone do małego klimatycznego miejsca wyjechać mają do międzygminnego schroniska, gdzie nie będziemy mieli wglądu w ich los. Sprawa wyszła w zasadzie wczoraj.

Teraz niestety nie mam możliwości finansowych żadnych - musze dodatkowo poza całym towarzystwem umieścić na szybko gdzieś naszych 10 psiaków.

Przepraszam, nie wiem co robić.... projekt schroniska został oddany do Starostwa, a władze gminy i tak próbują robić swoje.

Bardzo też nam przykro, że prowadzący to schronisko człowiek od zeszłego roku zna naszą walkę o psy, wielokrotnie prosiliśmy go o wsparcie poprzez odmowę przyjęcia psiaków (inne schroniska odmówiły bądź nie zareagowały na pisma burmistrza, on tak) - cóz - kasa za pieski mile widziana. Tak się nie postępuje między ludźmi, którzy chcą pomagać!

Dlatego nie wiem, co zrobić z Forestem, na drogi hotel nas w tym momencie nie stać. Powoli nie stać nas na nic.

Mało problemów było:/, cos wymyślimy, 

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty:

- renatka_s - 30zł - jednorazowo Torres

- Zagrodowy Pies Polski - 50zł - jednorazowo Torres

- Malwa - 20zł stała Torres

- Dorcia2 - 20zł Torres

- Olena84 - Torres

- Muza_51 - 10zł Torres

- Janka@ - 10zł Torres

- Agat21 - 30zł - Torres

- Czarna Kafka - 50zł jednorazowo Torres

- asl - 5zł Torres

- Wtatara - 20zł Torres

- Nadziejka - 65,85zł Torres bazarek

 

Link to comment
Share on other sites

Moją Torresową deklarację przenoszę zatem na Foresta. Zaraz pójdę na jego wątek. Bardzo się martwię o miejsce i Murki, bo właśnie przeczytałam, że niespodziewanie wraca do nich z adopcji sunia. Mam nadzieję, że mimo tego przyjmie Foresta niebawem.. :/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.06.2017 o 11:54, ASTRA 126 napisał:

15 zł zadeklarowane przeze mnie dla Torresa mogę przeznaczyć na innego psiaka. Zadecydujcie same, który najbardziej potrzebuje, a ja będę na niego wpłacać zadeklarowaną kwotę. Na Torresa jeszcze nie wpłaciłam, więc proszę o informację odnośnie konta - to samo czy inne.

Trzeba zadecydować.

Link to comment
Share on other sites

 

  Sciskam mocno mocno

 za wszystkie biedunki

 Olenko

 potwiredz prosze tez na bazareczku zakonczonem

 ze pieniazki dolecialy

 a czy odebralals juz

 przesylke z fantunkami 

 z 2 bazareczkow

z poczty? tam tez pieniazeczki dla Toresika

Olenko

 szukam zdjateczek fantuskow

 szukam i nie moge znalezc

 czy slalas mi juz na pw ?

Link to comment
Share on other sites

Pytalam na bazareczku

serduszek kupujacych

wpisz prosze

 Oleno

 na tym trwajacym

 zeby zmienic beneficjenta

 z Toresa

 na Murzynka .

Olu

pytasz o pieniazki z kramiku

 i dekleracyjki moje -

 pisalam wczesniej

 na ktorego biedunia uwazasz

 na Murzynka i na Kodiego

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Pytalam na bazareczku

serduszek kupujacych

wpisz prosze

 Oleno

 na tym trwajacym

 zeby zmienic beneficjenta

 z Toresa

 na Murzynka .

Olu

pytasz o pieniazki z kramiku

 i dekleracyjki moje -

 pisalam wczesniej

 na ktorego biedunia uwazasz

 na Murzynka i na Kodiego

Dziękuję

42 minuty temu, Janka@ napisał:

Mam pytanie to moje jedno 10 zl jest przeniesione z Torresa, a zadeklarowałam  jeszcze jedno 10 zł tylko nie wiem co w tytule przelewu - dla Murzynka, czy dla Foresta ? 

czyli jedno będzie na Murzynka a drugie na Foresta, tak?

10 minut temu, Czarna Kafka napisał:

swoją deklarację przenoszę na Foresta

dziekuję;)

4 minuty temu, muza_51 napisał:

Ja też przenoszę swoją deklarację na Foresta.

dziękuję;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...