Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 12.07.2023 o 20:50, limonka80 napisał:

Nie znam tej karmy, ale ona chyba jest słabej jakości, może lepsza ta Fish4dogs z rankingu który wkleiłaś ?

Sprawdziłam na allegro, 6 kg kosztuje około 180- 190 zł zł, na miesiąc chyba chłopakowi wystarczy ...

Wpłaciłam dla Promysia 100 złotych, to już pół opakowania, w przyszłym miesiącu też pomogę... 

 

Limonka80, trafiłaś w dziesiątkę z wyborem karmy

Promyczek czuje się świetnie z każdym dniem piękniejszy..., wyniki krwi dobre. Na spacerku / w ogrodzie chodzi szybko  często biega. Chwila nieuwagi i muszę lokalizować malucha - dziadunio z koleżeństwem pod ogrodzeniem sąsiadów  itp. Przed posiłkami w grupie sierściuchów pogania szczekaniem... no cyrk ale fajny. 🙃

 

Odpoczywamy 😀

e6137427370e644dmed.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.09.2023 o 18:33, Moli@ napisał:

Promyczek czuje się świetnie z każdym dniem piękniejszy..., wyniki krwi dobre. Na spacerku / w ogrodzie chodzi szybko  często biega.

Bardzo się cieszę 🙂 

Nie znałam wcześniej tej karmy, ale miała bardzo dobre opinie, a że mój Dżekunio❤️🖤 uwielbiał ryby, więc to też miało wpływ na wybór ...

Niech dziadeczkowi służy jak najdłużej, i dalej był piekniejszy z każdym dniem (choć nie wiem, czy to jest możliwe) 😃 

Przesłałam dla malucha parę złotych, na część kosztów karmy. W razie gdyby pojawiły się jakieś inne potrzeby, będę w pobliżu 🙂    

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2023 o 10:48, limonka80 napisał:

Bardzo się cieszę 🙂 

Nie znałam wcześniej tej karmy, ale miała bardzo dobre opinie, a że mój Dżekunio❤️🖤 uwielbiał ryby, więc to też miało wpływ na wybór ...

Niech dziadeczkowi służy jak najdłużej, i dalej był piekniejszy z każdym dniem (choć nie wiem, czy to jest możliwe) 😃 

Przesłałam dla malucha parę złotych, na część kosztów karmy. W razie gdyby pojawiły się jakieś inne potrzeby, będę w pobliżu 🙂    

 

Wielkie dzięki ❤️  "Przesłałam dla malucha parę złotych, na część kosztów karmy"..., kupimy KreoActiv Plus małemu.

 

Link to comment
Share on other sites

Opłaciłyśmy dziś fakturę (wystawiona na Fundację Bonifacy) 300zł / 19.09 (przelew)- badania krwi Promyczka.

Dodatkowe badanie -( lipaza swoista dla trzustki cPL analiza ilościowa) nabiło koszt.

Kontrolne badanie krwi za 2 miesiące (listopad)

 

ps

W Białym..., piesek z chorą trzustką (bardzo podwyższony poziom lipazy) zostanie przestawiony na taką samą karmę + kreon jak Promyczek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2023 o 20:04, Moli@ napisał:

ps

W Białym..., piesek z chorą trzustką (bardzo podwyższony poziom lipazy) zostanie przestawiony na taką samą karmę + kreon jak Promyczek.

Sprawdź moly co on jadł. Jeśli dotychczasowa karma była zbliżona do aktualnej promyczkowej to nie pomoże. Jeśli vet zdiagnozował ostre zapalenie to w patologiczną karmę trzeba wejść. Jeśli to "tylko" przewlekłe to może być niepatologiczna czyli z mniejszym % tłuszczu i włókna niż dotychczas i częstość posiłków zwiększyć bez podwyższania dziennej dawki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.09.2023 o 23:43, uxmal napisał:

Sprawdź moly co on jadł. Jeśli dotychczasowa karma była zbliżona do aktualnej promyczkowej to nie pomoże. Jeśli vet zdiagnozował ostre zapalenie to w patologiczną karmę trzeba wejść. Jeśli to "tylko" przewlekłe to może być niepatologiczna czyli z mniejszym % tłuszczu i włókna niż dotychczas i częstość posiłków zwiększyć bez podwyższania dziennej dawki.

OK, przekażę

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...