Jump to content
Dogomania

Pies mieszkający w chlewie!


mlu

Recommended Posts

Ostatnio moją uwage przykuło ogłoszenie w sprawie oddania psa (link poniżej). Jak widać na zdjęciach zamknięty jest  w kojcu, wyglądajacym na chlew dla świń. Może jest ktoś z okolicy i mógłby skontrolować warunki w jakich żyje oraz pomóc w znalezieniu normalnego domu. Proszę tylko o powstrzymanie nerw na wodzy, a dokładaniej rzecz ujmując aby nie wydzwaniać do tych ludzi z pretensjami i pouczeniami, żeby ich nie spłoszyć bo uprzedzą się i nie będą chcieli potem współpracować.

https://www.olx.pl/oferta/oddam-za-darmo-pieska-CID103-IDiJeK5.html#f93b10a2e9

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było gdyby znalazł się ktoś kto zadzwoniłby do tych ludzi, zoferował pomoc w znalezieniu psu nowego domu, przy okazji przyjechał na miejsce zobaczył warunki w jakich żyje ten pies, bo zdjęcie sugeruję że wegetuję w jakimś brudnym, ciemnym kojcu (w tle z tego co widzę jest sterta gołębich odchodów). Dobrze by było zrobić nowe zdjecia, ogłoszenia, opisać stan w jakim znajduję się pies, że pilnie poszukuje nowego, dobrego domu jakiego pewnie nigdy nie miał, tak to widzę mniej więcej.

21 minut temu, bou napisał:

Z kim ogłaszający nie  mieliby ochoty współpracować? 

Chodzi o to, że jak ktoś do nich zadzwoni, kto niekoniecznie będzie chciał bezpośrednio pomóc a tylko pod wpływem emocji nabluźni tym ludziom, że nie dbaja o psa, że złe warunki itp to może skończyć się to tak, że usuną ogłoszenie i z nikim potem nie będą chcieli już współpracować.

Link to comment
Share on other sites

"Fajnie by było gdyby znalazł się ktoś kto zadzwoniłby do tych ludzi, zoferował pomoc w znalezieniu psu nowego domu"

No fajnie.Ale to tylko Twoje pobozne życzenia,bo nikt nie jest w stanie stwierdzić,czy ktoś zaoferował pomoc.

 ATy,jesteś daleko od tego miejsca?

Link to comment
Share on other sites

Czy jest ktoś na dogo z tych okolic?

Ktoś chce oddać psa,jak widać ze złych warunków.

W ogłoszeniu napisał jedynie,że pies sympatyczny i super do zabawy z dziećmi.

Nie wiadomo czy to pies,czy suczka,w jakim wieku i dlaczego ludzie chcą się go pozbyć.

Ten biedny piesek ma przerażająco smutne oczy.

Jutro spróbuję zadzwonić i podpytać ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam dzisiaj na numer podany w ogłoszeniu.

Pani odpowiedziała na moje pytania,że pies ma około roku,jest uwiązany i jada resztki z obiadu.

Na pytanie dlaczego go chcą oddać,powiedziała że mają w sumie 3 psy,a to za dużo,oczywiście wszystkie na uwięzi.

Ręce opadają,piesek był bardzo pogryziony,bo się zerwał i uciekł,nie wezwali nawet weterynarza,czekali czy się wyliże czy nie.

Ponawiam pytanie,czy ktoś mieszka w pobliżu miejscowości Mołożów?

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, azalia napisał:

Zadzwoniłam dzisiaj na numer podany w ogłoszeniu.

Pani odpowiedziała na moje pytania,że pies ma około roku,jest uwiązany i jada resztki z obiadu.

Na pytanie dlaczego go chcą oddać,powiedziała że mają w sumie 3 psy,a to za dużo,oczywiście wszystkie na uwięzi.

Ręce opadają,piesek był bardzo pogryziony,bo się zerwał i uciekł,nie wezwali nawet weterynarza,czekali czy się wyliże czy nie.

Ponawiam pytanie,czy ktoś mieszka w pobliżu miejscowości Mołożów?

Tak patrząc na zdjęcie to wygląda na starszego, ma siwe fafle, ale może tak tylko wyszedł na zdjeciu. A mówiła coś czemu siedzi w tym kojcu zamknięty? Bo rozumiem że na codzień jest poprostu na łańcuchu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...