Jump to content
Dogomania

11.03.2017 Kajtus pojechal do swojego domku.


DORA1020

Recommended Posts

Rozliczenie:

Wpłaty:

+66,16 zł pozostałość o Snikersie

+20 zł Iwona K.

+15 zł mdk8

+20 zł Niesiowata

+70 zł teresa118

+150 zł jess

+20 zł Iwona K.

+50 zł Grażyna P.

+100 zł Ingrid44

Razem: +511,16 zł

 

Koszty:

-283zł hotelowanie 13.10-11.11.2016 (odjęłam 10 zł za karmę, którą podała Dora)

-25 zł transport ze Szczebrzeszyna do lecznicy

-5 zł odbiór z lecznicy

-5 zł odrobaczenie II

-15 zł dopłata do kastracji

-10 zł przejazdy do weta na kastrację

Razem: -343 zł

 

+511,16 zł - 343 zł = +168,16 zł

Stan konta na 11 listopad wynosi +168,16 zł.

 

Ranka się powoli zabliźnia. Jak jutro nie będzie padać to spróbuję zrobić Kajtuśkowi fotki (ściągnę na ten czas kołnierz i zobaczę czy coś się da zrobić).

Link to comment
Share on other sites

 

Nie pada.....wprawdzie nie ma sloneczka,ale na razie nie pada.......na razie....ale zachmurzenie jest

ogloszenia by sie przydaly Kajtusiowi

ja zrobilam jedno,moglabym zrobic inne na olx.ale ostatnio dopatrzyli sie ,ze na jednego kota robie kilka ogloszen i usuneli

boje sie,zeby tak nie bylo z ogloszeniami Kajtusia

 

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam o zdjęciach Kajtka, tylko teraz jest prawie cały czas pochmurno i do tego szybko robi się ciemno, więc czasu mamy niewiele, żeby podziałać coś (przed południem nie mamy czasu na sesje foto, dopiero po południu i to nie zawsze). Dzisiaj było możliwe światło i udało mi się zrobić fotki paru psiakom (najpierw chciałam zrobić tym, które jeszcze w ogóle nie mają fotek do ogłoszeń), jutro mam w planach Kajtka:) Mam nadzieję, że sobie nie pomaluje na tę okazję nosa na czerwono, bo mu się to już zdarzyło (żel, którym smaruję mu ranę jest czerwony i bardzo brudzi). Ranka już wygląda dużo lepiej, ale jeszcze do końca nie jest zagojona, więc kołnierz będzie zdjęty na czas fotek tylko.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Javena napisał:

Kochani. Na fb ktoś szuka takiego pieska.Podejrzewa, że to na 99% jej pies. Znalazła ogłoszenie na OLX, ale już nie może do niego dotrzeć. Może ktoś, coś wie? 

znajdka.JPG

Bardzo podobny

dobrze,ze zostawili jeden procent

biedny pieskek:(

ale to niestety nie jest zaginiony psiak,chociaz ja tez zostawiam jeden procent

Kajtus u tej kobiety byl 1,5 roku,karmilam go,wiec wiem,ze dlugo tam byl

akiedy zaginal psiak ze zdjecia?

Link to comment
Share on other sites

O 23.10.2016 o 16:00, Murka napisał:

konto, na które można wpłacać pieniądze dla Kajtusia:

Hotelik u Murki
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

Nr konta był już podany na stronie 3. Murka ma problem z internetem, z tego co wyczytałam na innym wątku, więc pozwoliłam sobie zacytować wcześniejszy post Murki.

Link to comment
Share on other sites

O 19.11.2016 o 21:27, Tyś(ka) napisał:

Nr konta był już podany na stronie 3. Murka ma problem z internetem, z tego co wyczytałam na innym wątku, więc pozwoliłam sobie zacytować wcześniejszy post Murki.

Dzięki.

Myślałam ,że uda mi się załatwić DS dla Kajtusia, ale moi porąbani znajomi , którzy chcieli małego psa, łagodnego do dzieci  w wieku 4 -5 lat, adoptują właśnie psa 20 kg, 2. letniego szaleńca. Życzę im powodzenia , a szczególnie psu. Ciekawe co zrobią jak wywali rocznego wnuka i rozpirzy chałupę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...