Jump to content
Dogomania

Marcelek z pola kukurydzy


Cajus JB

Recommended Posts

17 godzin temu, Cajus JB napisał:

A ja nie znoszę dogomanii. Dość flaków sobie tu naprułem. Poza tym jak komuś zależy na psie to nie jęczy tylko szuka o nim informacji jeśli są gdzieś indziej. Miałem spore obiekcje czy słusznie zakładam tu wydarzenie i jak widać miałem rację. Na dogomanii zdecydowana większość jest przyzwyczajona do pytań typu "czy pies jeszcze żyje?". Wrzucanie tu informacji jest kłopotliwe bo zdjęcia muszę dodatkowo przeładowywać. Marcel nie jest jedynym podopiecznym jakiego mam. Reasumując jak komuś zależy poczeka, albo sam znajdzie. Jak nie lubi innego portalu to nie mój problem.

Marcel jest na dt i na razie nabiera sił. Na początku października czekają go powtórne badania.

Dojechała zamówiona karma dla niego.

Postaram się dodawać informację częściej.

20160919_212218_17 III.jpg

To nieprawda, że pytamy jedynie o to "czy pies zyje?". Tutaj też pomagamy ile dajemy rady, nierzadko pomagamy w pojedynkę,  bez wsparcia organizacji czy innych dogomaniaków. Bardzo często są zakładane i prowadzone równolegle dwa wydarzenia ( i na dogo i na fb) , przynajmniej ja tak robię.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...