Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

W tle suszy się kanapa. ;-)

Rano w  miejscu gdzie wczesniej leżał maluszek, zastaliśmy ogromną,śmierdzącą  mokrą plamę.

Czyszczenie niewiele pomogło, raczej rozstaniemy się z meblem.... ;-)

oj niegrzeczny ten maluszek ;)

masz chyba psy bardzo dbające o swój teren

Link to comment
Share on other sites

Basieńko kochana gratuluję ślicznego wnusia:) Nie mam buziek i nie umiem wyrazić zachwytu mego nad tym cudeńkiem;)

 

W końcu mam naprawioną klawiaturę i mogę nadrobić zaległości. Uff...

Szykuję mega bazar z cyklu : Karolka dla Lolka,może wlata parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

Oj, ucieszą się, ucieszą ,bo o tej porze roku  ciężko z kasą ....

Odetchniemy ciupinę jak 1% spłynie, ale to latem dopiero.

 

A Lolcio w roli wujaszka   cudowny.:-)

Ma niesamowite wyczucie sytuacji , a   delikatność wobec maluszka  rozbraja.

No i wyspaceruje się nareszcie .....

 

d75ebb4a13cd224dmed.jpg

 

3a79281ff8af2787med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oneczko nasze bazarki ciuszkowe to kropla w morzu w porównaniu z Twoimi kwiatowymi .

 

 

Nasze ukochanie jak pięknie prowadzi maluszka .

A wnusio jaką ma super sportową bryke .

 

 

 Nikuniu   podrzuciłam Tobie kukułcze jajo ( zdjęcia ) . W wolnej chwili będę załączać opisy .

Zebrałam się w sobie bo widzę , że masz ferie , więc może znajdziesz w tym czasie chwilkę .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jak didziuś polegiwał na podłodze na psim materacyku, Lolo  w zabawowych podskokach  przyniósł maluchowi  pluszowego zielonego smoka.

Z całego stada tylko ON  interesuje się maluszkiem, w dodatku nie traktując go jak konkurencję.

Starowinki Toga i Niunia już od dawna w swoim Świecie i poza jedzeniem niewiele ich interesuje.

Mikuś Halny podejdzie, powącha i sobie idzie. Czasem tylko położy się przy łóżeczku, jak na warcie.

Malutki Pepe jak zawsze ostrożny. Przyglada sie dzisiusiowi ale z bezpiecznej odległości, tak jak i koty.

 

Największe problemy z Igunią, kolekcjonerką zabawek. Nie dosc że swoich ma cały fotel, to próbuje  podkraść kolejne. Trzeba pilnować smoczków, grzechotek itp....;-)

 

( Od dłuższego czasu nie mam emotikonek, a po napisaniu 2-3 postów, prawie cała strona dogo robi sie  czarna . Widać tylko banerki. Szlak  mnie trafia..)

 

e65d482af64627f7med.jpg

Link to comment
Share on other sites

A oneczce na widok zarośniętego Lolcia pewnie już nożyczki w rękach latają.

 

 

Nie tylko, maszynka też :). z zarośniętym Lolciem wytrzymuję trzy dni i zawsze zastanawiam się jak togusia daje sobie radę z pielęgnacją długowłosego Lola, ja wymiękam i golę Gada, Lolcio wygląda młodziej i łatwiejsza pielęgnacja,  nie muszę nic szukać pomiędzy loczkami.....:)

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko, maszynka też :). z zarośniętym Lolciem wytrzymuję trzy dni i zawsze zastanawiam się jak togusia daje sobie radę z pielęgnacją długowłosego Lola, ja wymiękam i golę Gada, Lolcio wygląda młodziej i łatwiejsza pielęgnacja,  nie muszę nic szukać pomiędzy loczkami..... :)

A złoto można tam znaleźć ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko, maszynka też :). z zarośniętym Lolciem wytrzymuję trzy dni i zawsze zastanawiam się jak togusia daje sobie radę z pielęgnacją długowłosego Lola, ja wymiękam i golę Gada, Lolcio wygląda młodziej i łatwiejsza pielęgnacja,  nie muszę nic szukać pomiędzy loczkami..... :)

 

No to się doigrałaś...

Lolo we wtorek jest umówiony na totalne golenie. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...