Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='Energy']Nie dogoni powiadasz [B]Oneczko[/B]:cool3:no to napiszę:multi:
To zdjęcie i wzrok [B]Lolita[/B] mówią same za siebie..."czyżby, kto szuka":evil[/QUOTE]


[B]Lolitek :loveu: [/B]na pewno nie szuka, bo dobrze mu tam gdzie jest, ale całodobowa opieka jest bardzo wyczerpujaca, wiadomo dzieci wyrastają z pieluch, a [B]Lolcio :roll: [/B]czy z niej wyrośnie[B]. [/B]A my coraz starsze i za parę lat z laseczką do Lolciowej pieluszki ;) i kto się schyli ;). No ale to dopiero za parę lat więc nie bedziemy się martwić na zapas.....

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze w cytat wzięte, to już teraz jak nic będę się chować po kątach:cool3::evil_lol:
Loluś jest jak niepełnosprawne dziecko:oops:takie czasami nie wyrasta:shake:ale kocha się je na pewno bardzo mocno:loveu:tak jak Lolusia:loveu:

Coraz starsze powiadasz:razz:, no babcie też się wnukami zajmują:eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]gzie Loluniu stoi osobno i jest wpis " i ten trzeci ".[/QUOTEć

[B]Smyku Kochana [/B]! Jemu wcale nie jest smutno , tylko kombinuje jak tu sie do kudłatej dobrać i Pepela spławić...;)

Cieczka nam sie zaczeła..:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Wiem:multi:trzeba zrobić Lolkowi czub jak u punka:evil_lol:[/QUOTE]

[B]Energy[/B] Słoneczko!

Ty....? Zignorowana...? Kto by sie osmielił.....:evil_lol:
Odpowiadam na zaległe propozycje;
tak jest, jutro fundujemy Lolkowi irokez stawiany na cukrze plus glany z kolorowymi sznurówkami.
Nic do punkow nie mam. Dziecko nauczyło mnie tolerancji do wszelakich subkultur...:lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Lolito [/B]ma w głowie tylko jedno; tropić w ogrodzie siuski kudłatej ...
Ostatni wraca z ogrodu bo tkwi przy tych siurkach i sie napawa, a to dopiero początki cieczki......

U Mojej [B]Irenk[/B]i takie kolejne cudo wylądowało w niedzielę. Już nie ma gdzie upychać, nie mowiac o finansach...
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201403-Kosmaty-śliczny-Rondelek-z-żywieckiego-ronda-pięknie-prosimy-o-ogłoszenia[/URL]-!

Link to comment
Share on other sites

No to na dobranoc, kilka [B]Lolusiowych[/B] minek .
Nie bezinteresownie , bo z wielką prosbą o jakies używane szeleczki czy karmę dla naszego [B]Rondelka[/B] z linku post wyżej.
[B]Bardzo Was kochani proszę[/B]:loveu:

[IMG]http://img228.imageshack.us/img228/2601/sam1483w.jpg[/IMG]

[IMG]http://img534.imageshack.us/img534/324/sam1466.jpg[/IMG]

[IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3981/sam1479.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No i jak tu odmówić, jak gadzina pięknie prosi dla kolegów :loveu:.

[URL]http://img228.imageshack.us/img228/2601/sam1483w.jpg[/URL]

Chodzi mi po głowie bazarek, może coś z niego wyjdzie :evil_lol: i kapnie troszkę kaski :).

[B]Lolitku :loveu: [/B] jesteś słodki w tych pukielkach :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Smyku[/B], ja wiem ale nie moge stale siedzieć w [B]Twojej[/B] kieszeni:oops:.....Tyle dla Lolusia zrobiłaś...

U[B] Irenki[/B] jest[B] 5[/B] tymczasów psiokocich. [B]BEZPŁATNYCH !!!! [/B]
A Jej , to jakby moje własne.
Jestem pewna że gdyby nie zasiedziały [B]Lolus[/B], na pewno bym pomogła tymczasować . Dlatego tak bardzo [B]Irenka[/B] i jej zwierzaki leżą mi na sercu.

Jest absolutnie wyjątkową osobą,[B] PSI ANIOŁ[/B].

Lądują u niej te najtrudniejsze przypadki.
Kto inny tyle serca okazałby starenkiemu [B]Reksiow[/B]i ktory godzinami szczekał do ściany, czy [B]Dropsow[/B]i z ustawiczną biegunką, czy nieuleczalnie choremu [B]Niedżwiadkow[/B]i...? A ciezko chora maleńka [B]Lilunia[/B] ?.
A liczne szczeniule które mocno nadwyreżyły meble,podlogi....?
Można juz liczyć w dziesiatkach psiaki, ktore przeszły przez [B]Jej[/B] cudowny dom.

Bezpłatnych domow tymczasowych na dogo jest coraz mniej. Komercja wkracza i tutaj.:-(
[B]Dom Ireny[/B] i Jej zwierzaki zasługuja na szczególne traktowanie i pomoc. Tak myślę i bardzo, bardzo o to proszę....:oops:

Iw[B]onko3[/B], z nieba spadasz....

Link to comment
Share on other sites

Togaa , nie marudzimy , dawaj adres , albo konto .
Chyba , że znajdziesz jakieś na bazarku , wtedy ja zapłacę .
Wiesz , że tak na oko to nie umiem trafić z zakupami .
A za zdjęcia dzisiaj uśmiechniętego księciunia to jestem, gotowa dużo zrobić .

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, co ten nasz [B]Lolo:loveu:[/B] ma w tych ślepiach, ale ja przy nim wymiękam. Dla mnie jest on psem nieziemskim, na poły magicznym...I kocham go strasznie:loveu::loveu::loveu:
Zdjęcia mistrzowskie...
Jakby zrobić zlot fanów[B] Lolita[/B], to chyba miejsca na stadionie by zabrakło....A małemu to chyba sodówka już do głowy by odwaliła totalnie...:cool3: Tyle wielbicielek i zakochanych w nim kobitek w jednym miejscu....:crazyeye::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] znajdziesz jakieś na bazarku[/QUOTE]

W takim razie będe szukać. Razem z kagańcem....ok?
Wczoraj rabnął mnie w palec geriatryk [B]Rudy[/B], tymczasik [B]Irenki[/B]. Zęby spiłowane,a jednak dał radę...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...