Jump to content
Dogomania

Misio już za TM. Żegnaj najcudowniejszy piesku. Dziękuję za wspólne 3 lata. Na zawsze zostaniesz w moim sercu!!!


Recommended Posts

19 minut temu, b-b napisał:

Oj Gabi po zmianach już tak nie idzie.

Trzeba tak jak kiedyś było link ze stronki wklejać :(

A niech to, dzięki Bogduniu,  wstawiłam link, czy możesz zerknąć czy się otwiera i widać fotkę.

Ja widzę, ale może dlatego, że fotka jest u mnie na komputerze

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Gabi79 napisał:

Umówiłam się na sobotę do weta z Misiuniem, na badanie krwi i ogólny przegląd, bo jakiś taki "nieswój" jest.

Nie wiem, czy to po prostu starość, czy coś mu dolega.

Znowu wszystko pod górkę

Oby to tylko chwilowe osłabienie yło!

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Gabi79 napisał:

Już po wizycie. Nie ma tragedii, zaraz opiszę szczegóły 

Na tylnych łapeczkach nad stópką zrobiły się Misiowi małe ranki, prawdopodobnie od soli ( nie wiem jakim cudem, bo zawsze po spacerze myjemy łapki).

Dzisiaj miał to smarowane, dostał 2 zastrzyki i 2 rodzaje tabletek na tydzień, teraz bidulek leży na kocyku z opatrunkami na łapkach.

U weta był bardzo, bardzo dzielny.

Badań krwi nie robiliśmy, bo to złe samopoczucie wynikało z bolących łapek.

Mam nadzieję, że wszystko się szybciutko zagoi.

Ja już ogólnie mam wszystkiego dosyć, bo we wtorek zaczęłam nową pracę i pracuję z takim podłym, prymitywnym babsztylem, że szkoda słów.

Jest wkurzona, bo przenieśli ją do filii i wyżywa się na mnie.

Chyba jej się wydaje, że jak mnie wykurzy, to wróci na stare miejsce, co oczywiście jest bzdurą, bo jeśli ja bym tak nie pracowała został by przyjęty ktoś inny.

Proszę trzymajcie za mnie kciuki i oczywiście za Misiaczka też

 

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu przed wychodzeniem z domu na spacer naszykuj miskę z wodą ciepłą i ręcznik.Ja tak robię,wracam, psiaka do miski pakuję i myję wszystkie łapki.Jeżeli jest sporo śniegu na trawie,łące to łapki się same umyją.Najgorzej jest na chodnikach i jezdni.U nas sypią sól+piach,masakra. 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, b-b napisał:

Trzymam za Was mocno kciuki!

Gabi nie daj się!

 

15 minut temu, Jolanta08 napisał:

I ja trzymam za Was kciuki  i za b-b powtarzam , nie daj się zołzie

Dzięki, kochane jesteście.  Tłumaczę sobie, że nie ma co się przejmować taką idiotką, ale jak przychodzę, próbuję zagadać, a tu już atmosfera jest taka a nie inna, to mam dosyć. Najgorsze, że szefowa jest w Będzinie, i jak będzie się pytała tej wiedźmy jak sobie radzę, to ona może bzdur nagadać, żeby się mnie pozbyć.                                                             Misio jest bardzo dzielny. Dzisiaj kupiłam w aptece maść zaleconą przez wetkę i zaraz będę Misiowi zmieniać opatrunki i smarować łapki. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.02.2019 o 17:20, Anula napisał:

Gabrysiu przed wychodzeniem z domu na spacer naszykuj miskę z wodą ciepłą i ręcznik.Ja tak robię,wracam, psiaka do miski pakuję i myję wszystkie łapki.Jeżeli jest sporo śniegu na trawie,łące to łapki się same umyją.Najgorzej jest na chodnikach i jezdni.U nas sypią sól+piach,masakra. 

Dzięki Anulko, chętnie skorzystam z Twojej rady.

Myłam Misiowi łapki, ale wetka powiedziała, że wystarczyła maleńka grudka soli. która weszła pomiędzy sierść i nieszczęście gotowe.

Podobno bardzo dużo psiaków tej zimy ma taki problem.

Sól jakaś wyjątkowo syfiasta.

Na koncie Misia 50,- od wspaniałej Pani Joasi z Warszawy.

Wczorajsza wizyta to koszt 88,- maść 18,70

88.jpg

masc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...