Jump to content
Dogomania

Uratowane przed utopieniem czekały w BDT. Wszystkie mają super DS. Mamusia także :)


elik

Recommended Posts

Napisałam tekst do ogłoszeń maluszków. Może się już przyda.

Ofiaruj im beztroskie dzieciństwo i szczęśliwe życie...

Dzięki ludzkiej nieodpowiedzialności, przyszły na świat w starym tartaku, skazane na poniewierkę, głód i bezdomność. Mimo, że suczka - mama, opiekowała się nimi jak mogła najlepiej, ich życie było zagrożone ze strony człowieka, który chciał pozbawić je życia w okrutny sposób. Na szczęście w porę udało się znaleźć bezpieczne i bardzo tymczasowe lokum dla całej, psiej rodzinki.
Dwie suczki i jeden piesek, wkrótce będą gotowe do adopcji. Obecnie mają około 3-4 tygodni. Zostaną odrobaczone i zaszczepione. W życiu dorosłym będą małe, jak ich mama ( na zdjęciu).
Już teraz szukamy im dobrych i odpowiedzialnych opiekunów. Niech fatalny życiowy start, zamieni się w beztroskie i szczęśliwe życie.
Wszelkie informacje dotyczące ich adopcji, tylko pod podanym numerem telefonu.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł. Trzeba byłoby kilka ładnych zdjęć i można ogłaszać.

No właśnie, gdzie by sunia zamieszkała, gdyby pan ją adoptował.

 

Rodzinka ma na koncie 200,00 zł czy można je odrobaczyć ?

Czy to nie przeszkadza, że sunia karmi ?  Jeśli nie, to Tolu powiedz ile trzeba na zakup tabletek p/robalom i na odpchlenie dla całej rodzinki i podaj konto, to przeleję ile trzeba.

 

19 godzin temu, Gabi79 napisał:

Zgadzam się z Marysią, można zacząć maluszki ogłaszać i spokojnie wybierać jak najlepsze domki.

Tolu, czy ten psi staruszek mieszka w domu?

A jeśli rodzina zdecydowałaby się aby sunia u nich została, to zostanie w budzie, czy jest szansa, by była w domu?

Tak jak elik napisała, buda porządna, ale jednak buda.

 

Psiak mieszka w domu, buda to po duzym psie, który trafi do pana po śmierci jego rodziców...

10 godzin temu, Anula napisał:

Szczeniaczki powinny zaraz jak otworzą oczki być odrobaczone i mieć 3 szczepienia przed wydaniem do domu.Powinny w pierwszym rzędzie być zabezpieczone pod względem weterynaryjnym.W moim przekonaniu mus wizyta u weta i założone książeczki z wpisem odrobaczenia,szczepień.

 

3 godziny temu, Anula napisał:

To trzeba skontaktować się z wetem i zasięgnąć porady.Szczeniaki są narażone w tej chwili na różne choroby i mogą nie przeżyć.

Jutro zapytam wetki jak to wszystko zorganizować i dam znać.

Tyle się teraz  dzieje, ze nie wiadomo od czego zaczynac dzien ;)

 

rodzinka dzisiaj

 

DSCN1969.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Psiak mieszka w domu, buda to po duzym psie, który trafi do pana po śmierci jego rodziców...

Jutro zapytam wetki jak to wszystko zorganizować i dam znać.

...

DSCN1969.JPG

Kochane kluseczki  gif%2Bz%2Bwianuszkiem%2Bserc.gif

 

Tolu dopytaj jeszcze kiedy będzie można sterylizować mamuśkę. Nie wydamy jej bez sterylizacji, a jak już będziesz pytać w sprawie rodzinki, to niech wszystko wiemy :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

Napisałam tekst do ogłoszeń maluszków. Może się już przyda.

Ofiaruj im beztroskie dzieciństwo i szczęśliwe życie...

Dzięki ludzkiej nieodpowiedzialności, przyszły na świat w starym tartaku, skazane na poniewierkę, głód i bezdomność. Mimo, że suczka - mama, opiekowała się nimi jak mogła najlepiej, ich życie było zagrożone ze strony człowieka, który chciał pozbawić je życia w okrutny sposób. Na szczęście w porę udało się znaleźć bezpieczne i bardzo tymczasowe lokum dla całej, psiej rodzinki.
Dwie suczki i jeden piesek, wkrótce będą gotowe do adopcji. Obecnie mają około 3-4 tygodni. Zostaną odrobaczone i zaszczepione. W życiu dorosłym będą małe, jak ich mama ( na zdjęciu).
Już teraz szukamy im dobrych i odpowiedzialnych opiekunów. Niech fatalny życiowy start, zamieni się w beztroskie i szczęśliwe życie.
Wszelkie informacje dotyczące ich adopcji, tylko pod podanym numerem telefonu.

Bardzo ładny tekst :)

Zrobię ogłoszenie na Gumtree i OLX. Zastanawiam się czyj telefon podać. Wiem, że Tola przez pół dnia niezbyt może odbierać telefony. Chyba swój załączę. Dodam też adres e-mail.

Tylko zdjęć mało, ale trudno, ile jest ogłaszamy.

Havanko, czy pomożesz w ogłaszaniu ?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Havanka napisał:

Postaram się. Rozumiem, że bez Gumtree i OLX?

Tak. Tam ja ogłoszę i na OLX wyróżnię.

Na jakie woj. ogłaszać i z jakim numerem telefonu ? Nie wiem czy Tola nie chciałaby jednak, żeby podać Jej telefon.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Tak. Tam ja ogłoszę i na OLX wyróżnię.

Na jakie woj. ogłaszać i z jakim numerem telefonu ? Nie wiem czy Tola nie chciałaby jednak, żeby podać Jej telefon.

Myślę, ze dopóki są w okolicach Zamoscia, nr moze być do Toli. Ja ogłoszę na Warszawę. Może przy odrobinie szczęścia, maluszki pojechałyby razem z Karmen?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Havanka napisał:

Myślę, ze dopóki są w okolicach Zamoscia, nr moze być do Toli. Ja ogłoszę na Warszawę. Może przy odrobinie szczęścia, maluszki pojechałyby razem z Karmen?

Z tego co wiem, Tola w czasie pracy ma problemy z odbieraniem telefonów, ale jeśli tak chce...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Tolą.

Sunię chce adoptować ten pan, u którego psiaczki teraz są. W sytuacji jaka jest, trudno byłoby mu tego odmówić, ale warunek - sterylizacja. Kasa jest, jak braknie to dorobię bazarkami.

Cała rodzinka pojedzie do wetki. Będzie zrobione to co trzeba :)

Tola prosi, żeby w ogłoszeniach był mój nr telefonu,gdyż Ona ma trudności z odbieraniem podczas pracy. Havanko podam Ci na PW i bardzo serdecznie dziękuję za ogłoszenia gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Rozmawiałam z Tolą.

Sunię chce adoptować ten pan, u którego psiaczki teraz są. W sytuacji jaka jest, trudno byłoby mu tego odmówić, ale warunek - sterylizacja. Kasa jest, jak braknie to dorobię bazarkami.

Cała rodzinka pojedzie do wetki. Będzie zrobione to co trzeba :)

Tola prosi, żeby w ogłoszeniach był mój nr telefonu,gdyż Ona ma trudności z odbieraniem podczas pracy. Havanko podam Ci na PW i bardzo serdecznie dziękuję za ogłoszenia gif%2B%25C5%259Ble%2Bserdudzka.gif

 

Czyli bierzesz później dwa szczeniaki? 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Havanka napisał:

Elu, zrobiłam ogłoszenia na : Gratka, Lento, Morusek, Hirosi, Ogłaszamy 24,Pineska.pl, Top-ogloszenia.net, Tablica.com, Tablicaogloszen.waw.pl, Hiperogloszenia.pl, owi.pl

Havanko dzięki wielkie :)   %25C5%259Ble%2Bdwa%2Bserca.gif

 

Właśnie teraz usiadłam do kompa i widzę, że schodzą aktywacje. Są już te nowe zdjęcia z psiaczkami na rękach. Super  :)

Niech się szczeniorki pokazują w wielkim świecie :)

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

W ogłoszeniu jest napisane:" Wszelkie informacje dotyczące ich adopcji, tylko pod podanym numerem telefonu. " Ale nie widzę tam żadnego numeru telefonu.

http://owi.pl/ogloszenie/ofiaruj_im_beztroskie_dziecinstwo_i_szczesliwe_zycie,1145467

 

Sprawdziłam. Dane, takie jak nr tel, Imię i adres mailowy, wyświetlają się po zalogowaniu. Ja zaś nie mogę się logować na siebie, bo wówczas automatycznie wskakuje mój adres mailowy. Dlatego raz jeszcze zrobiłam ogłoszenie na owi.pl i w treści ogłoszenia podałam nr.

Jutro, a właściwie juz dziś, pan, u którego mieszka psia rodzinka, ma je dostarczyć do weta. Zaś Tz Toli zrobi im nowe zdjęcia do ogłoszeń. Żeby móc edytować, trzeba być zalogowanym użytkownikiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...