Jump to content
Dogomania

Niebieskooka Alaska jednak zostaje w DS :) Państwo się nie poddali.


Anecik

Recommended Posts

 

Wypatrzona przez Tolę w schronisku w Zamościu.

Niebieskooka sunia - ARIELKA. Wiemy  o niej tyle co nic. Że jest wysterylizowana i bardzo

wpatrzona w człowieka. Że pragnie swojego ludzia najbardziej na świecie. Pomóżmy spełnić jej marzenie i znajdźmy jej Dom.

 

P1200282.JPG.64b8cc3f0ebe5423a17f2058744

 

P1200281.JPG

 

P1200436.JPG

 

P1200302.JPG

 

P1200319.JPG

 

 

Arielka jest zarezerwowana w schronisku i czeka na miejsce w hoteliku. Będzie to hotelik u Murki lub u szafirki. Zresztą nieważne który, ważne że Arielka opuści schronisko i zacznie lepsze życie. Jednak potrzebna jest jej pomoc. Hotelik kosztuje - niestety Arielka na tą chwilę ma 0 zł na koncie. Bardzo prosimy o wsparcie dla niej.

20.03 Arielka opuściła schronisko i przy pomocy Pana Bogdana z Zabrza dojechała z ekipą zamojską do mnie do domu.

 

22.03 Arielka pojechała do SPA do Kasi Przystał :)

Arielka po kilku dniach pobytu w hoteliku znalazła swój Dom w Szczyrku.

vdka4g.jpg

 

 

Taki finał tej historii :)

 

arielka

 

Niestety finał jest inny. Arielka wraca z adopcji :(

sLdhMmMnTXxaPYLAqXE2rmuKU6KTynozptcy6UVC

 

 

Państwo jednak postanowili zawalczyć o wspólne szczęście. Korzystają z porad behawiorysty - może im się uda. Trzymajmy kciuki.

 

Arielka jednak nie wraca z adopcji. Zbyt mocno ją kochają......

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy

 

Deklaracje stałe:

anecik - 10 zł

ona03 - 10 zł

Gemmei - 10 zł

Alaskan malamutte - 20 zł

Usiata - 40 zł

Pani Agnieszka od Morelki - 20 zł

Justyna spoza dogo - 10 zł

 

Mamy 110 zł potrzebujemy 300. Kto wspomoże Arielkę?

 

Rozliczenia Arielki

1120 zł - pieniążki po Hopci

  +20 zł - stała P. Agnieszka za III

  +20 zł - stała Alaskan malamutte za III

  +40 zł - stała Usiata za IV

  +10 zł - stała Justyna spoza dogo za IV

----------------------------------------------------------------

1210 zł stan na 04.04.2016

- 30 zł - opłata hotelik

- 42 zł - 1/2 transportu (odbiór i przewóz do hoteliku)

+31 zł - bazarek Nadziejki

------------------------------------------------------------------

1169 zł stan na 14.04.2016

+  40 zł - stała Usiata za V

------------------------------------------------------------------

1209 zł stan na 30.05.2016 zł

 

Inna pomoc

Bazarek Nadziejki

06.06.2016r. Arielka niestety wraca z adopcji. Państwo nie podołali jej ucieczkom :(

 

12.08.2016r. - Ponieważ minął kolejny miesiąc który dałam dodatkowo Alasce i Państwu na dotarcie się w 100% i u Alaski wszystko się normuje oraz nikt nie przewiduje jej oddania nadeszła pora aby podzielić pieniądze które pozostały po niej.

1209 zł zostaje podzielone na:

309 zł - Mufka

 

900 - Dziewczyny z Podlasia - bez deklaracji bez niczego

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u Arielki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig Deklaruję 20 zł miesięcznie do chwili znalezienia domku!! Arielka cudna, na pewno szybko skradnie czyjeś serducho, tylko trzeba ja pokazać światu!!!

I ja tak myślę. Zaznaczam wątek suni. Zainteresowanie na olx  duże, sporo odkryć telefonów i zero odzewu. Może ludzie boją się adopcji prosto ze schronu?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u Arielki  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig Deklaruję 20 zł miesięcznie do chwili znalezienia domku!! Arielka cudna, na pewno szybko skradnie czyjeś serducho, tylko trzeba ja pokazać światu!!!

 

2 godziny temu, Havanka napisał:

I ja tak myślę. Zaznaczam wątek suni. Zainteresowanie na olx  duże, sporo odkryć telefonów i zero odzewu. Może ludzie boją się adopcji prosto ze schronu?

 Witajcie Dziewczyny :) Cieszę się że jesteście. Dziękuję Asiu za deklarację dla Arielki i Tobie Havanko za ogłoszenia. Może po 16.03 zrobisz wyróżnienie za moją kasę?

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, elik napisał:

Z pewnością łatwiej adoptuje się psiaka z DT, czy hoteliku, bo więcej można o nim powiedzieć. Gdy pies jest w schronisku, to na dobrą sprawę niewiele o nim wiadomo.

Masz rację Elu ale zawsze warto spróbować. Ogłoszenie jeszcze aktywne, wyróżnione a nóż się ktoś zakocha i nie będzie widział tych schroniskowych krat.

 

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Też tak myślę. Warto porobić zdjęcia bez schroniskowych krat. Tylko u nas teraz brzydka pogoda....A kiedy Arielka może pojechać do hoteliku?

Będą zdjęcia bez krat, będą...tylko musimy być cierpliwe :) Pojedzie chyba z molosowatą też ze schronu. Jeśli to będzie hoteli u Murki,ale wszystko na to wskazuje .

Link to comment
Share on other sites

Anetko kochana - bardzo dziękuję!

 Rozmawiałam już z Murką - na razie nie ma miejsca, ale może wkrótce coś się zwolni.

Dzisiaj mam zły dzień, nic mi nie wychodzi, facet od transportu (ten z Zabrza) nie odpowiada, a w niedzielę ma zabrać czekoladkę ze schronu.

Do tego informacja o porzuconej malutkiej suczce z 3 szczeniakami :( (zdjęcia na zamojskim)

Link to comment
Share on other sites

54 minut temu, Tola napisał:

Anetko kochana - bardzo dziękuję!

 Rozmawiałam już z Murką - na razie nie ma miejsca, ale może wkrótce coś się zwolni.

Dzisiaj mam zły dzień, nic mi nie wychodzi, facet od transportu (ten z Zabrza) nie odpowiada, a w niedzielę ma zabrać czekoladkę ze schronu.

Do tego informacja o porzuconej malutkiej suczce z 3 szczeniakami :( (zdjęcia na zamojskim)

Jasny gwint, tyle nieszczęść.

Arielka śliczna, a moją uwagę przykuła jej towarzyszka.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Havanka napisał:

Dostałam maila od osoby zainteresowanej Arielką. Nic o niej nie wiem. Napisała, że odezwie się po 21 marca.

:D  :D  :D A cóż to za osoba?

Arielka i Czekoladka zostaną przywiezione do mnie w tą niedzielę 20.03 przez Pana z Zabrza, który jednak się odezwał. W sobotę dostarczę mu klatki dla psiaków i odbiorę 2 gwiazdy w niedzielę ok. 22.

Uważałam że szkoda jest jechać po 1 psiaka czyli Czekoladkę do mnie na BDT taki kawał drogi więc skoro u Murki na razie nie ma miejsca, a szafirka też daleko i nie dam rady opłacić drogi dla Arielki aż do szafirki, więc znalazłam hotelik u Kasi Przystał - koszt 10 zł/dzień. Wiem że Dziewczyny z dogo mają tam psiaki, przejrzałam wątki 6 psiaków dogomaniackich które tam w tej chwili przebywają i uznałam że ze spokojnym sercem mogę powierzyć Kasi naszą Arielkę. Umówiona jestem na przewóz do Kasi na wtorek, ale jeśli okazałoby się że jest bardzo dobry, zainteresowany Arielką domek to może się okazać że nie będę miała okazji poznać Kasi :)

 

Havanko osoba zainteresowana Arielką mogłaby zadzwonić do mnie już 21 wieczorem bo 22 rano jechalibyśmy do hoteliku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Arielcia przecuudna przepieknosci

co ja paczam co ja czytam

0_a2e56_d398ca12_S.jpg

 zagladam anecinku z kciukami

 dasz rade dasz rade

silna kobitka jestes przecie

 i dobrze ze domcio ...duuuzy i ze ,,menzuuuu,spokojniosci

Anecinek  a ktore serce Czekoladka?

Ale cudnie ze elikowa ciocia wezmie w swe objecia, pod opieke mamunie z maluszkiem jednym

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Martika@Aischa napisał:

Arielki oczka są hipnotajzing ;) jakby jej ktoś szkła kontaktowe założył :) nie mogę się napatrzec :) :) :)

Mnie tez urzekły, sunia bardzo zapadła mi w serce!

 Jutro jadę do schronu, wymiziam dziewczynkę i szepnę jej do uszka, ze już niedługo....

 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Martika@Aischa napisał:

Arielki oczka są hipnotajzing ;) jakby jej ktoś szkła kontaktowe założył :) nie mogę się napatrzec :) :) :)

Mam nadzieję że ten hipnotajzing zadziała i znajdziemy domek :)

 

13 minut temu, Nadziejka napisał:

Arielcia przecuudna przepieknosci

co ja paczam co ja czytam

0_a2e56_d398ca12_S.jpg

 zagladam anecinku z kciukami

 dasz rade dasz rade

silna kobitka jestes przecie

 i dobrze ze domcio ...duuuzy i ze ,,menzuuuu,spokojniosci

Anecinek  a ktore serce Czekoladka?

Ale cudnie ze elikowa ciocia wezmie w swe objecia, pod opieke mamunie z maluszkiem jednym

Pewnie Ewciu że dam radę. Męża też podziwiam - nie spodziewałam się tyle po nim AŻ TYLE :D

 

Czekoladka - gościnnie u Arielki

P1200292.JPG.1fa3d4a1a7b62526d86670189e3

10 minut temu, Tola napisał:

Mnie tez urzekły, sunia bardzo zapadła mi w serce!

 Jutro jadę do schronu, wymiziam dziewczynkę i szepnę jej do uszka, ze już niedługo....

 

 

Wymiziaj ile się da, a w zasadzie na ile kraty pozwolą :( Może Pan ze schronu będzie wiedział o niej coś więcej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...