Jump to content
Dogomania

Toffi w domku :) powodzenia dla niego i jego nowej rodziny :)


sylwija

Recommended Posts

9 minut temu, Dżesulina napisał:

Niestety Pani mimo obecności na bla bla i odczytania wiadomości już parę godzin temu nie odpisała mi.

Może myśli nad ceną, a może pomysł przewożenia samego psiaka jej się nie spodobał. To młoda osoba, 23 lata. Pewnie nic z tego.

ech, zobaczymy

tak czy inaczej, dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Patrycja podobno mi odpisała, ale odpowiedź zniknęła. Na blabla włączyła się już do rozmowy pani Dorota, do której jedzie psiak i może coś z tego będzie.

Próbowałam przekazać pani Patrycji numer telefonu Sylwii, ale moderator tej wiadomości nie zaakceptował. Wymiana telefonów dopiero po rezerwacji.

I gwóźdź programu - nagle zniknęła cała rozmowa. Zapewne dlatego, że według regulaminu bla bla nie można się umawiać na przejazd psów bez opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, pani Patrycja nie potwierdziła mojej rezerwacji, a logowała się na blabla - czyli nie jest zainteresowana.

Widziałam jeszcze kogoś na tej trasie zaznaczającego opcję "z psem", ale biorąc pod uwagę, ze przewóz psa bez opiekuna jest według blabla wbrew regulaminowi, oraz że cała korespondencja jest moderowana i nie da się przekazać numeru telefonu bez wcześniejszej rezerwacji przejazdu, trudno będzie coś zdziałać.

Trzeba by rezerwować "w ciemno" a potem uzgadniać przez telefon. I duże prawdopodobieństwo, że się ktoś nie zgodzi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Toffina napisał:

Jadę w niedzielę do Zgorzelca (raczej wracam) ale z Końskich ew. mogę psiaka odebrać gdzieś z okolic Piotrkowa, Łodzi byle nie z centrum miasta. Będę tamtędy przejeżdżać wieczorem ok godz. 18-19. 

 

2 godziny temu, Dżesulina napisał:

Niestety, pani Patrycja nie potwierdziła mojej rezerwacji, a logowała się na blabla - czyli nie jest zainteresowana.

Widziałam jeszcze kogoś na tej trasie zaznaczającego opcję "z psem", ale biorąc pod uwagę, ze przewóz psa bez opiekuna jest według blabla wbrew regulaminowi, oraz że cała korespondencja jest moderowana i nie da się przekazać numeru telefonu bez wcześniejszej rezerwacji przejazdu, trudno będzie coś zdziałać.

Trzeba by rezerwować "w ciemno" a potem uzgadniać przez telefon. I duże prawdopodobieństwo, że się ktoś nie zgodzi.

 

 

tak, masz rację, ale dziękuję za pomoc :)

Godzinę temu, Toffina napisał:

Jadę w niedzielę do Zgorzelca (raczej wracam) ale z Końskich ew. mogę psiaka odebrać gdzieś z okolic Piotrkowa, Łodzi byle nie z centrum miasta. Będę tamtędy przejeżdżać wieczorem ok godz. 18-19. 

Życie nam ratujesz :)

oczywiśćie podwiozę Toffika, zatrudnię męża do pomocy. tylko ustalimy miejsce - jak Tobie pasuje najbardziej, ja będę jechała od Kępy Skóreckiej, zaraz na maps wejdę :). jeeej, no tak się cieszę :) i Pani Dorota, która czeka,  też :)

edit: jak sparwdzam, to o ile chodzi o miejscowość Końskie - to chyba tam byłoby mi najwygodniej zawieźć małego?

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/runapomaga/

na stronie z moimi podopiecznymi, udostępniłam 8 wrzesień o 20:47

"

przypomnę 3 filmiki z Toffikiem - Toffi chyba się pakuje do domku, a może Pani zajrzy :)
to daleko, a na filmikach widać troszkę więcej niż na zdjęciach :)

https://www.facebook.com/runapomaga/videos/1233271203359176/
https://www.facebook.com/runapomaga/videos/1237706566248973/

"

Link to comment
Share on other sites

jak miasto, to właśnie spokojnie dojadę, nawet lepiej do Końskie niż Łódź czy Piotrków

jeszcze jest z Warki do Kłodzka transport.. zgłosiła się Pani za pośrednictwem weta, gdzie też apel byl ogłoszony :), ale .. to już jutro o 5 rano. dla mnie to nie problem, ale chyba za mało czasu po prostu, i nie wiem, o której wtedy w tym Kłodzku i jak daleko Kłodzko od Zgorzelca,

mi też bardzo się podoba propozycja Toffina :)

Link to comment
Share on other sites

O 13.09.2016 o 18:30, dwbem napisał:

Rany co to jest to blabla?

:D blablacar to taki serwis łączący pasażerów z kierocami - tak rozumiem :)

czy ktoś ma kontakt do Toffiny? bo niedziela zbliża się nieuchronnie i pytanie, czy propozycja aktualna, no i szczegóły trzeba uzgodnić

edit: nie wiem, czy jutro uda mi się wejść na dogo, więc zostawiam swój nr telefonu 514045805, można wysłać sms, oddzwonię

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...