Jump to content
Dogomania

Toffi w domku :) powodzenia dla niego i jego nowej rodziny :)


sylwija

Recommended Posts

nono :)

https://www.facebook.com/runapomaga/videos/1260030710683225/

może ktoś się wybiera niedługo do Zgorzelca?
Warszawa-Zgorzelec
Warka-Zgorzelec
Kozienice-Zgorzelec
..-Zgorzelec?
śliczna Lusia i dom stały czekają na Toffika :)
Toffi chciałby się tam sprawnie i pod dobrą opieką dostać

 

a szczegóły:

Pani zadzwoniła jakoś w tygodniu, niezobowiazująco - szukała psiaka, towarzysza dla swojej yorczki, zastanawiała się nad kilkoma psami

wczoraj była wizyta pa - robiła Sabina z Adopcje Bullowatych - pod innego psa, ale ponieważ nie ma co mnożyć wizyt, a Pani i jej rodzina jednak zdecydowani na naszego Toffika, to Sabina dała opinię, zaoferowała się, ze poadpocyjną też może zrobić :)

generalnie wszystko wygląda dobrze, tylko ta odległość, kwestia transportu.. daleko..

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, sylwija napisał:

ale

Zgorzelec!!!

 

32 minut temu, Livka napisał:

Sylwio, Zgorzelec to nie koniec świata ;)

Wiem, to ponad 500 km w jedną stronę, ale jeśli domek wart Toffika .... możne udałoby się coś znaleźć na transportowym, połączyć? Nie chcę się wymądrzać ...

Link to comment
Share on other sites

no właśnie - kurier może go po prostu zgubić :( szcz. że Toffi będzie zestresowany

ja znalazłam 1pln/km, ale to i tak wychodzi ponad tysiąc :( - bo ktoś by specjalnie jechał,

tak sobie kombinowałam, że może Pani zainteresowana Zeldą by do Zgorzelca mogła, wtedy by się połączyło

ale to w dalszym ciągu straszna kwota :( jak na jedzenie, weta ciężko uzbierać, to co mówić o trasnporcie

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

do Zuzi jeszcze nie pisałam, ale czy ktoś ma konto na blablacar? ja nie moge wejsc z kompa sluzbowego, a podobno w srode jest Patrycja, ktora jedzie Grójec-Zgorzelec i i jest ok z psami. bo sporo calkiem jest wyjazdów, ale bez akcpetacji zwierząt

dzwonił do mnie pan Grzegorz, który od 6 lat wozi psy, ale koszt byłby koło 600pln

gdyby ktoś mógł sparwdzić ta srode na blablacar i wziazc kontakt do Patrycji? do Grojca jest ode mnie 50 pare km chyba, wiec bym spokojnie go dowiozła

Link to comment
Share on other sites

napisalam do ZuziaM, pati_c - nie moze odbierac wiadomosci, moze ktoś ma telefon do niej?

 

edit:

ad. blabla - wlasnie proste, tylko kot ja nie mam prywatnego kompa i pewnie dlugo nie bede miala, (kot mi wylal cole i calkiem padl)

a ze sluzbowego mam zablokowane duzo stron, w tym blabla, tzn, jeszcze podejrzec moge, ale nic wiecej i wlasnie niejaka Patrycja w srode jedzie z Grójca do Zgorzelca, i nie wiem, jak kontakt złapać, jak nie moge sie zarejstrwoac

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć.

Nie znamy się, ale podczytuję wątek. Mam konto na blabla, i widzę ten przejazd. Pani Patrycja W. liczy 89 zł od osoby.

Jak jechałam z kimś innym i ze swoją owczarką to mi za psa nie ta osoba nie policzyła, choć przecież zajęłyśmy cały tył. Może i tym razem tak będzie.

Czy mam napisać do tej Pani?

I jeszcze - przewidywany przyjazd do Zgorzelca 22.40, pasuje Wam to?

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Livka napisał:

Mamy kontakt z pati_c.

Nikus już pisze do niej sms-a.

Dam znać jak się odezwie.

dziekuję :)

5 minut temu, Livka napisał:

Mamy kontakt z pati_c.

Nikus już pisze do niej sms-a.

Dam znać jak się odzwie.

 

1 minutę temu, Dżesulina napisał:

Cześć.

Nie znamy się, ale podczytuję wątek. Mam konto na blabla, i widzę ten przejazd. Pani Patrycja W. liczy 89 zł od osoby.

Jak jechałam z kimś innym i ze swoją owczarką to mi za psa nie ta osoba nie policzyła, choć przecież zajęłyśmy cały tył. Może i tym razem tak będzie.

Czy mam napisać do tej Pani?

byłabym wdzięczna, dziękuję - tylko tu chodzi o podróż samego psiaka, wielkości kota, co prawda, ale jednak ktoś musi miec baczenie, mam nadzieję, że się zgodzi

bardzo się  boję puszczać samego malca w drogę. ale to jedyne wyjście, dlatego ważna jest bardzo osoba, ktora się tego podejmie :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...