Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

19 godzin temu, elik napisał:

A mi się widzi, co  nasze maleństwo wieje przed kokoszką. A kokosz zadowolona, że wreszcie to ktoś przed nią, a nie ona przed kimś wieje, ochoczo podąża za Nutelcią.

Po mojemu, Nutelka raczej usuwa się z pola widzenia kokoszki, ale strachu w niej raczej nie ma. Gdyby się bała, wyglądałoby to bardziej ekspresywnie..

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Havanka napisał:

Po mojemu, Nutelka raczej usuwa się z pola widzenia kokoszki, ale strachu w niej raczej nie ma. Gdyby się bała, wyglądałoby to bardziej ekspresywnie..

Może masz rację, ale może być i tak, że Nutelcia, jak każda Dama, stara się zachować twarz i nie pokazuje emocji :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Może masz rację, ale może być i tak, że Nutelcia, jak każda Dama, stara się zachować twarz i nie pokazuje emocji :)

To też możliwe, ale i tak nigdy się nie dowiemy, co naprawdę czuje Nutelka, kiedy w pobliżu pojawia się większa od niej kura...

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Havanka napisał:

To też możliwe, ale i tak nigdy się nie dowiemy, co naprawdę czuje Nutelka, kiedy w pobliżu pojawia się większa od niej kura...

ha, ha, ha ale zawsze możemy pofantazjować na temat tego, co Nutelcia robi i z jakiego powodu.

Tak w ogóle, to jestem wielką fanka Nutelci i bardzo lubię każdy sposób wspominania jej :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

ha, ha, ha ale zawsze możemy pofantazjować na temat tego, co Nutelcia robi i z jakiego powodu.

Tak w ogóle, to jestem wielką fanka Nutelci i bardzo lubię każdy sposób wspominania jej :)

Ja też ją uwielbiam i lubię patrzeć na jej zdjęcia z nowego domu; jak smacznie śpi, wpatruje się w każdy ruch ręki jedzącego pana, jak dzielnie walczy z poduszka,,,, Kiedyś taka bezradna, samotna, patrząca zza krat... Teraz szczęśliwa i kochana !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Ja też ją uwielbiam i lubię patrzeć na jej zdjęcia z nowego domu; jak smacznie śpi, wpatruje się w każdy ruch ręki jedzącego pana, jak dzielnie walczy z poduszka,,,, Kiedyś taka bezradna, samotna, patrząca zza krat... Teraz szczęśliwa i kochana !

Mówisz, masz :)

To co tygryski lubią najbardziej

570233df0bf96_15.032016r.(3).jpeg.999f0f

570233f7389b2_15.03.2016r.(4).jpeg.e16f3

Przed walką... ;)

570231ec2f6ae_8.03.2016r.5.jpeg.7e276224

A uszy miał.... :)

570232605a3e0_8.03.2016r.4.thumb.jpeg.07

To je moje i nie dam.

570232c26fbdd_1.03.2016r.(8).jpeg.a81fbe

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Właśnie skończyłam rozmowę z Panią Basią :) Pytałam jak zwykle o zgodę na zamieszczenie zdjęć na wątku :)

Najmłodsza latorośl ze zwierzyńcem :)

24.04.2016 (1).jpeg

Ach te mazurskie lasy...

Jakie super szeleczki ma Nutelcia :)  Pani Barbara powiedziała, że to nie jedyne :)

24.04.2016 (2).jpeg  

Jaka długaśna smycz ...

24.04.2016 (8).jpeg

I jakie wielkie oczy i uchi  :) :)

24.04.2016 (7).jpeg

24.04.2016 (6).jpeg

24.04.2016 (5).jpeg

24.04.2016 (4).jpeg

24.04.2016 (10).jpeg

"Wielkie żarcie"  :)

24.04.2016 (3).jpeg

Pani Basia napisała:

Dzień dobry Elu !
Nasze życie toczy się spokojnie, Nutelka czuje się dobrze. Teraz
śpi obok, byliśmy na spacerze. Jest bardzo szybka, zwinna i bardzo
wesoła - uwielbia zabawy - bieg za naszym kotem, gryzienie patyka, szalone
kółka w ogrodzie z kosmicznym przyspieszeniem.
Jest kochana !
Pozdrawiamy bardzo serdecznie !
Całusy od Nutelci ! Rozdaje ich miliony !
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wspaniałe zdjęcia ! Gdyby nie te szelki w lesie, Nutelka mogłaby "robić" za sarenkę ! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,05_KW_orig.   Szukałam na zdjęciach kury, ale tym razem znalazłam ją na sztalugach. Tylko w wersji białej. Z całą pewnością, Nutelka woli ją w takiej postaci k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,66_S6_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Wspaniałe zdjęcia ! Gdyby nie te szelki w lesie, Nutelka mogłaby "robić" za sarenkę ! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,05_KW_orig.   Szukałam na zdjęciach kury, ale tym razem znalazłam ją na sztalugach. Tylko w wersji białej. Z całą pewnością, Nutelka woli ją w takiej postaci k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,66_S6_orig.

Masz rację.  Gdyby nie te szeleczki i ta wielkość, a raczej niewielkość :) :)

24.04.2016 (7).jpeg

Pani Barbara jest malarką.  Najchętniej maluje właśnie zwierzątka :) Marzy mi się portret Nutelci  gif%2Bma%25C5%25BCy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...