Jump to content
Dogomania

Hurrraaaa!!!!!! Kapselek ma dom !!!!! :) Ogromnie Dziękujemy za kciuki i wsparcie :*


Recommended Posts

Wczoraj rozmawiałam z Emiś. Hotelik odwiedziła rodzinka, która szukała dla siebie psiego towarzysza. Emiś poleciła Państwu trzy psiaki w tym naszego Kapselka. Kapselek niestety nie skradł Państwa serducha ale ku mojej ogromnej radości do domku pojechał Donerek - Trzyłapek, który od 4 lat czekał na swojego człowieka :) powodzenia psiaczku kochany :) 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

Po niedzieli będą nowe zdjęcia Kapselka. Yolanovi użyje ich do nowych ogłoszeń.

A może wykasujcie stare ogłoszenia, odczekajcie 2 tygodnie, bo chyba tak każe regulamin, przynajmniej na OLX i z nowymi zdjęciami, nowym tekstem ogłoście Kapselka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Wczoraj rozmawiałam z Emiś. Hotelik odwiedziła rodzinka, która szukała dla siebie psiego towarzysza. Emiś poleciła Państwu trzy psiaki w tym naszego Kapselka. Kapselek niestety nie skradł Państwa serducha ale ku mojej ogromnej radości do domku pojechał Donerek - Trzyłapek, który od 4 lat czekał na swojego człowieka :) powodzenia psiaczku kochany :) 

A to sie chłopaczkowi poszczęściło :) Wszystkiego najlepszego na nowej drodze chłopaczku :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

2.jpg

 

Morduchna się cieszy, ale widać smuteczek w oczach. Teraz już pewnie i oczy się śmieją :)

  Psom tak niewiele potrzeba do szczęścia, a jednak tak wiele psów nie ma tego szczęścia :(  Dlatego ogromnie cieszy, gdy jakiś biedak  spotka swojego Człowieka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...