Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Mam 30 go rocznicę ślubu, wpadłam na moment na komórze, jutro mam ten chrzest u siory, muszę jeszcze wyprasować siebie i rodzinę, nakręcić wałki (nie wiem po co kupiłam sobie lokówkę , jak i tak kręcę na wałki), pomalować pazury. Jutro jak nie padnę po imprezie, zrobię przegląd co tam u Was. Żeby było weselej boli mnie prawe ucho, czasem gardło siada i mam wywalony brzuch na @, która powinna dzisiaj się zjawić. Po prostu żyć nie umierać 

Link to comment
Share on other sites

hej z tymi lokami dramat, mimo że na grube wałki, to nie zakręciły się tak jak trzeba- czyli zgodnie z przedziałkiem :( Całą noc się w nich męczyłam a rano jak zobaczyłam efekt, to tylko płakać. Nie wiedziałam czy włączać prostownicę (na mycie nie było już czasu). W końcu rozczesałam-na tyle ile mogłam i trochę z przodu pianką ulizałam!!! Za to chrzciny się udały, Mikuś w kościele spał- nawet woda go nie dobudziła hehe, przyjęcie też udane- jedzenie dobre, sala całkiem przyjemna :), a za oknem pastwisko z łooowieczkami 058.JPG.8f5499ce264ac10f4ddda92b7f8f0be9

5693720bb1f39_264(Kopiowanie).thumb.JPG.

 

  •  

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

raz i dwa , raz i dwa , to ja mała owieczka :) ...zaśpiewałam

 

Moi Rodzice wspaniale peklowali baraninę i potem na ogniu robiło się szaszłyki , nawet moja babcia która zarzekała się , ze baraniny w życiu do ust by nie wzięła pochłaniała nieświadoma z apetytem :) ... a teraz , teraz to ja jeszcze tylko tylko drób i ryby i czasem wieprzowinę , mięsa ogólnie bardzo mało ...jakoś tak ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...