Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Hejka tu Aga od serduszkowych faflunów :D opiekunka i właścicielka Kleopatry Lider, matki rodzicielki Shadowa :D

Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale Mariolka mnie wykończy. Najpierw zlikwidowała swoje konto na FB - zostało mężowe. Nie na długo, bo mężowe też zlikwidowała. A takie ładne miał z motorami :D  You Tube niby ma ale tak na prawdę nie ma, bo usunęła wszystkie filmy. I teraz bądź człowieku ogarnięty i światowy i zakładaj konto na dogo. Ja już za stara ... jestem na zakładanie kont na forach. Połowy rzeczy nie ogarniam. Ale cóż czego się dla Shadowa nie robi haha

Mariola twoje 10 lat a moje 10 min na dogo !!!


Shadow robi miny identyczne jak Kleoś hahaha i ten jęzorek powiewający na wietrze hahaha

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, KamaJot napisał:

Hejka tu Aga od serduszkowych faflunów :D opiekunka i właścicielka Kleopatry Lider, matki rodzicielki Shadowa :D

Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale Mariolka mnie wykończy. Najpierw zlikwidowała swoje konto na FB - zostało mężowe. Nie na długo, bo mężowe też zlikwidowała. A takie ładne miał z motorami :D  You Tube niby ma ale tak na prawdę nie ma, bo usunęła wszystkie filmy. I teraz bądź człowieku ogarnięty i światowy i zakładaj konto na dogo. Ja już za stara ... jestem na zakładanie kont na forach. Połowy rzeczy nie ogarniam. Ale cóż czego się dla Shadowa nie robi haha

Mariola twoje 10 lat a moje 10 min na dogo !!!


Shadow robi miny identyczne jak Kleoś hahaha i ten jęzorek powiewający na wietrze hahaha

Dobrze Ci idzie....Damian powiedział, że gdyby były tu lajki, to od razu byś dostała (mówi, że ma gorzej, bo musi ze mną żyć). Wszystkie filmy na youtubie są, ale poblokowane, bo wstawiłam chrzest Mikusia Hanki i szwagier kazał mi zabezpieczyć, więc jakoś wszystkie zabezpieczyłam :P Czasem nie mam daru do neta, ale zrobiłam jeszcze lepszy numer. W poniedziałek zakupiłam sobie cyfrowy polsat z lte i telefonem. Miły Pan zapytał czy zniszczyć moją starą kartę (miałam jeszcze dużą), ja oczywiście tak i tym sposobem nie mam numerów. Powinnam na blond się umalować!

Ale widzisz, są korzyści z dogo, pokażesz światu trójcę.

A Damian ma jeszcze składowego fejsa, więc nie jest tak źle!!!!

Shadow ma po Kleo jeszcze jedną , chyba najbardziej charakterystyczną cechę, nazwę to chęcią życia, inni pewnie adhd (ale na spacerze jest go wszędzie pełno, ma radość w sobie- przeciwieństwo autystycznej Sisy :P)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, majoka napisał:

... tym sposobem nie mam numerów. Powinnam na blond się umalować!

Czyli mojego numeru też nie masz?

6 minut temu, majoka napisał:

pewnie tak jak Ci pisałam, podobnie będzie jak u mnie (czyli przy pierwszym i przy drugim dziecię się nie najadało)

Ja przy pierwszym nie miałam, dlatego się nie nastawiam jakoś specjalnie, ze teraz coś się zmieni ;)

Link to comment
Share on other sites

no nie mam...mam mamę, tatę siorę, męża, szwagierkę i Krysię od buldożek z dgm (bo do mnie wczoraj bodajże zadzwoniła) Napisz do mnie na whatsie, to Cię zapiszę. Agnieszkę muszę przepisać od Damiana. Ale tradycyjnie mam lenia heheh i jeszcze nie pouzupełniałam przynajmniej tych co on ma (Alę Ozzulkową na pewno ma)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, majoka napisał:

no nie mam...mam mamę, tatę siorę, męża, szwagierkę i Krysię od buldożek z dgm (bo do mnie wczoraj bodajże zadzwoniła) Napisz do mnie na whatsie, to Cię zapiszę. Agnieszkę muszę przepisać od Damiana. Ale tradycyjnie mam lenia heheh i jeszcze nie pouzupełniałam przynajmniej tych co on ma (Alę Ozzulkową na pewno ma)

Ciesze sie ,ze masz moj numer :-)

mam nadzieje ,ze wszystko u Was ok ,w kuj -pom koncza sie ferie....

mnie to nie dotyczy ,bo ja na nauczycielskiej/mizernej,bo mialam tzw goly etat /emeryturze  ...

ale zawsze czas wolny dla bulw i wnukow/kolejnosc dowolna ;-)

z nowosci.... KUBI od marca idzie do przedszkola/na 5 godzin i 4 dni w tyg / ,bedzie mial 2,5 roku 23 lutego ....jest bardzo samodzielny,wiec mysle ,ze sobie poradzi...

buzka/mam nadzieje ,ze wpis zostanie/nie radze sobie na nowym dogo....

WROC na FB-czka !!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kubuś na pewno da radę, dzielny chłopczyk z niego :) Od fejsa bronię się rękoma i nogami, gdybym zakładała, to pewnie tylko psiowy. Czasem do dogo nie mam weny, a czasem z chęcią wchodzę :) Pewnie latem mniej przy kompie będę siedzieć (nie ma jak na dworze ;)). Muszę wreszcie wakacje zarezerwować.Damian jak zwykle zapomina z wspólnikiem termin urlopu ustalić :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...