Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

Hej dziewuszki , wszystkiego naj i szampańskiej zabawy-dla tych co balują. Mam lenia i nigdzie nie idę, w sumie to i tak mieliśmy tylko do przyjaciół iść (z rewizytą- w zeszłym roku byli u nas). Od paru dni wieczorami zamiast kompa siedzę i czytam

Wampiry z Morganville heheh.
Link to comment
Share on other sites

Hej

My czekalismy na znajomych ale własnie zadzwonili,ze nie przyjdą bo rozłozyła dzieci im gorączka.Sąsiedzi,nas zapraszali ale "wykręcilismy" się,że mamy gości.I teraz chyba jednak przesiedzimy sami,bo i tak nie chce nam się iść.Chyba,że oni (sąsiedzi) wpadną do nas.

Link to comment
Share on other sites

 

Hej dziewuszki , wszystkiego naj i szampańskiej zabawy-dla tych co balują. Mam lenia i nigdzie nie idę, w sumie to i tak mieliśmy tylko do przyjaciół iść (z rewizytą- w zeszłym roku byli u nas). Od paru dni wieczorami zamiast kompa siedzę i czytam

Wampiry z Morganville heheh.

 

oj tak zdradzać Nas z książką,nie ładnie :o

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj przymroziło mi mózg, wreszcie wybrałam się do Karpacza. Łukasz nie chciał jak zwykle z nami jechać, ale stwierdził że zabierze się po drodze do Jeleniej do kina na Gwiezdne....No dobra, patrzyłam z dwa razy na czas filmu (rozpoczynał się 10.45) i wg moich przymrożonych obliczeń, kazałam rodzicom odebrać Łukasza w okolicach 12.15 ( seans faktycznie skończył się 13.30, a więc dziadkowie blisko półtorej godziny - (przyjechali wcześniej), kwitli w Heliosie :P)

 

A  co do zimy, w Karpaczu tez marnie ze śniegiem, armatki na stokach pracują, już od Wangu pokrywa coraz większa. Ale nie dziwię się, że tyle wypadków  w Tatrach, jest baaaardzo ślisko. Krótka fotorelacja z Karpacza (nie daję więcej, bo znowu dogo nie wytrzyma z moją rodziną :P)

 

karpacz%20004_zpsnxgtfsrj.jpg

 

062e8684-cf3e-4ca7-9dcc-de1e47c262c0_zps

 

karpacz%20028_zpshye7utwu.jpg

 

karpacz%20072_zpss7kypsto.jpg

 

karpacz%20132_zpsobeue7xu.jpg

 

karpacz%20102_zps4v3xdz1t.jpg

 

karpacz%20042_zpspxjmtsz9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...