Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

jęzor to chorągiew :P ale jak ma nie latać, jak on w ciągu paru sekund ze sto kół zrobi , z dwadzieścia razy wleci na górę i zleci- no adhd wypisz wymaluj (zapytaj Inki :P) (poza tym ja jestem przyzwyczajona, że mu wiecznie coś wystaje, bo ma za duży przodozgryz, pewnie Kana rzekła słowo na górze, że matka kocha te zębulki i zostało mu dane :P)

Shadow jest wiecznie gotowy na zabawę, ale to po mamie Kleo :) Raczej mu nie grozi, że spoważnieje :P

 

A z tym wolnym w przedszkolu , to faktycznie tragedia.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Erykowa napisał:

Hej

Mam zimowego doła i nie chce mi się nawet na dogo zaglądać ;) Shadow w wersji "czub" wygląda świetnie :) I powiedz,albo lepiej podeślij to słonko co masz na zdjęciach bo ja już całkem bez wit.D jestem ;)

mam błoto za oknem i wiatr, Shadow dzisiaj po bagnie latał (a ja tylko myślałam, jak go domyć po powrocie z łąk, by pół domu nie zabrudził). W nocy spadło trochę śniegu, który dzisiaj topnieje !!!!Cały czas nie mogę się doleczyć, na dodatek Damiana rozkłada. Jedyne co mnie pociesza, to że ferie , luty krótki, a potem marzec i wiosna!!!!

Link to comment
Share on other sites

a ja mam dzisiaj doła z innego powodu, nasi znajomi z wioski (małżeństwo w wieku rodziców, szwagierka przyjaźni się z ich córka), walnęło koło drugiej autem w drzewo (żeby było lepiej, przy wyjeździe z naszej wsi). Dachowali, babce nic się nie stało, Pana A. zabrali do szpitala ( dwa pogotowia, straż- masakra). O tyle , źle, że on czeka na przeszczep serca i tak sobie myślę, że cokolwiek by mieli z nim robić, to narkozy nie podadzą :(

Link to comment
Share on other sites

Heeej :) Widzę temat mojego przylotu do Niemiec poruszany. Mam nadzieję, że mi rodzice nie zakażą...powiedzieli, że zobaczymy, czy sytuacja tam do czerwca się nie pogorszy.

tak btw. z 5 km ode mnie budują dom dla uchodźców podobno....i meczet ciekawe ile prawdy z tego... :(

 

 

Aa tak odnośnie morza, toooo zobaczyłam dzisiaj filmik na fb jak haszczaki biegają po pustej plaży..i chciałam spontan zrobić!! ale rodzice pewnie nie pozwolą mi autem, a pociagiem z Dora nie pojade :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Angi napisał:

Wjebac swinski leb i juz meczetu nie zbuduja ;) Mysle, ze gunwo prawda moze byc z tym domem ;) u mnie ktoś puscil plote ze przyjma, podobno fejk. Nawet jak przyjma to dlugo Nie pociagna w Zabrzu. No i przede wszystkim wola inne kraje niz nasz. :P

Oby ;p

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, majoka napisał:

Magda w swojej szczerości, wszystkich uchodźców do siebie zaprosiła (dlatego nie budują :P) A meczet na tej trawce postawi, dlatego Tora nie ma prawa tam sr...ć

Jeszcze się suki muszę pozbyć, bo dla nich to nie czyste zwierze jak świnia :D :P

Link to comment
Share on other sites

Ej, właścicielko galerii, gdzie się szwendasz? :P

A teraz coś na poważnie ;) Jak chcesz jechać do Pobierowa na wakacje, to lepiej już dzwoń i rób sobie rezerwację, bo ja dziś dzwoniłam i facet ma już bardzo dużo pozajmowanych terminów. No a mamy dopiero luty :/ No i my niestety nie pojedziemy do Pobierowa, bo te domki/apartamenty co mnie interesowały, są już zarezerwowane na te terminy, w których mogę jechać :( No a pod namiot z niemowlakiem nie pojadę :/ Tak więc szukam czegoś innego ;)

Link to comment
Share on other sites

O 3.02.2016o18:49, magdabroy napisał:
3 godziny temu, Erykowa napisał:

Hej

Właścicielka ma ferie to baluje :)

Jak tam sąsiedzi?

Mam nadzieję,że jak wrócisz do codzienności to nowe zdjęcia pokarzesz

 

Godzinę temu, magdabroy napisał:

Dzień dobry :)

Ej, właścicielko galerii, gdzie się szwendasz? :P

A teraz coś na poważnie ;) Jak chcesz jechać do Pobierowa na wakacje, to lepiej już dzwoń i rób sobie rezerwację, bo ja dziś dzwoniłam i facet ma już bardzo dużo pozajmowanych terminów. No a mamy dopiero luty :/ No i my niestety nie pojedziemy do Pobierowa, bo te domki/apartamenty co mnie interesowały, są już zarezerwowane na te terminy, w których mogę jechać :( No a pod namiot z niemowlakiem nie pojadę :/ Tak więc szukam czegoś innego ;)

no właśnie, ja feriuje :P, ale pogoda mnie wykończy- albo wieje, albo leja, albo wieje i leje, a dzisiaj w nocy spadł śnieg, który już się topi wrrrr

Madzia, bo to fajny ośrodek:P

A tak poważnie ,  mam nadzieję że Poddąbie Wam przypasuje (ja będę w poniedziałek, ostateczni kończyć rezerwację w Kotwicy, mam nadzieję że ta babeczka we Włoszech, ma kontakt z synem w Polsce:P)

byłam na ośnieżonych jeszcze pewnie przez godzinę łąkach :P (wiatr chłodny, ale lepsze to niz wichura i deszcz )

56b48df7a58b4_ferie128.JPG.11f887990b6a256b48e0631e95_ferie019.thumb.JPG.e1c47ce56b48e1b16992_ferie021.JPG.4cad3ebabac2c56b48e35cf16c_ferie192.JPG.16ef8974ce7cb

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, majoka napisał:

A tak poważnie ,  mam nadzieję że Poddąbie Wam przypasuje (ja będę w poniedziałek, ostateczni kończyć rezerwację w Kotwicy, mam nadzieję że ta babeczka we Włoszech, ma kontakt z synem w Polsce:P)

Stronka wygląda bardzo fajnie, wszystko dobrze opisane ;) Myślę, że nie będę żałować ;) Jedynie zobaczymy jak to będzie z tym psem+plaża. No ale to jest najmniejszy problem. Nawet jak Tora dooopki nie pomoczy, to nic jej nie będzie ;)

18 minut temu, majoka napisał:

dziękuje :) to synowa Madzi (Gabriela&Theodor Broy :P)

No, ładną mam synową :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...