Jump to content
Dogomania

Zaflegmiony Cień z gòr


mar....ka

Recommended Posts

tylko wtedy te Światowe Dni Młodzieży, więc pewnie będą tłoki na drogach (obawiam się tego i chcę jechać mniej więcej tak jak Ola u Ciebie jest, tylko niech wreszcie Damian ten urlop ustali). Też mnie trochę chrzest Lili (od Damiana siory) blokował. Najpierw chcieli na Wielkanoc, potem niby o lipcu wspominali, a dzisiaj wygląda na to, że w czerwcu przylecą od 5-go do 19-go. Wreszcie na żywo zobaczę malutką :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Angi napisał:

Zazdroszcze wam morza.. pojecholby, ale samemu tak gupio.

Angi, jak poczekasz do końca marca, to wtedy będę wiedziała na 100% czy jadę ;) I tak będę rezerwować domek na 4 osoby, więc jak Ci dwójka dzieci nie będzie przeszkadzać, to możesz do nas dołączyć ;) Z tym że ja prosto z Niemiec będę jechała, więc musiałbyś pociągiem dojechać sama nad morze :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 28.01.2016o13:17, majoka napisał:

na ten czas po i jeszcze tysiąc różnych rzeczy, wymagany zazwyczaj przez dyrektorostwo (które oczywiście nie leżą w obowiązkach nauczyciela) większość znajomych narzeka...Pocieszeniem w szkole jest liczba wolnego, w przedszkolu o wierze gorzej :(

W sumie w temacie, o 16 mam wywiadówkę Gabi. Wczoraj Damian był u Łukiego (jedno dziecko ma 8 pał na półrocze na 15 przedmiotów)- szok. Łukasz jak zwykle uczy się tyle chce i tego czego chce (ale 8 miejsce w klasie na dwadzieścia parę osób w sumie mnie cieszy, szczególnie że on robi olewkę na religię, zajęcia techniczne etc. - a mogłaby mu się średnia podciągnąć)

 

w przedszkolu jest tylko i wyłącznie 35 dni wolnego , przy czym żadnych ferii , żadnych wolnych między świętami , żadnych wolnych za święto przypadające w dzień wolny , więc salowa czy kucharka ma u nas więcej wolnego niż my :P , no a w szkole to wiadomo ...

w tym roku pracujemy cały lipiec więc urlop w sierpniu , no ale tydzień przed końcem roku szkolnego trzeba sale przygotować , zebrania zrobić , narady , więc pstryk i po urlopie raz dwa

ja teraz w ferie ( u nas od 15 lutego ) biorę chyba 5 dni wolnego bo zaoszczędziłam urlop jak w lipcu chodziłam na zabiegi do poradni p/bólowej więc miałam L4

 

Łukasz pewnie się buntuje i temu te 2 przedmioty po macoszemu ;) po 1 się nie dziwię ale z drugiej strony , religia nie powinna wchodzic do średniej

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, lula2010 napisał:

Ciesze sie ,ze masz moj numer :-)

mam nadzieje ,ze wszystko u Was ok ,w kuj -pom koncza sie ferie....

mnie to nie dotyczy ,bo ja na nauczycielskiej/mizernej,bo mialam tzw goly etat /emeryturze  ...

ale zawsze czas wolny dla bulw i wnukow/kolejnosc dowolna ;-)

z nowosci.... KUBI od marca idzie do przedszkola/na 5 godzin i 4 dni w tyg / ,bedzie mial 2,5 roku 23 lutego ....jest bardzo samodzielny,wiec mysle ,ze sobie poradzi...

buzka/mam nadzieje ,ze wpis zostanie/nie radze sobie na nowym dogo....

WROC na FB-czka !!!!!

tak tak , Krysia ma rację , WRACAJ na FB , bo dogo często się psuje

Krysiu , Kuba da radę ,nasze maluszki teraz dopiero mają urodzinki , 3 latka ,a smigają jak złotka od września i niejeden przeskoczył już te które  niebawem 4 urodziny obchodzić będą ( bo mamy w grupie 2 roczniki )

19 godzin temu, KamaJot napisał:

Hejka tu Aga od serduszkowych faflunów :D opiekunka i właścicielka Kleopatry Lider, matki rodzicielki Shadowa :D

Ja rozumiem, że kobieta zmienną jest, ale Mariolka mnie wykończy. Najpierw zlikwidowała swoje konto na FB - zostało mężowe. Nie na długo, bo mężowe też zlikwidowała. A takie ładne miał z motorami :D  You Tube niby ma ale tak na prawdę nie ma, bo usunęła wszystkie filmy. I teraz bądź człowieku ogarnięty i światowy i zakładaj konto na dogo. Ja już za stara ... jestem na zakładanie kont na forach. Połowy rzeczy nie ogarniam. Ale cóż czego się dla Shadowa nie robi haha

Mariola twoje 10 lat a moje 10 min na dogo !!!


Shadow robi miny identyczne jak Kleoś hahaha i ten jęzorek powiewający na wietrze hahaha

witaj i tutaj :)

 

Majoka , już się zastanawiałam czy młodemu zawsze jęzor wylata :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...