Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

A no i na tej aukcji:
[URL="http://www.allegro.pl/item581231177_pasy_samochodowe_dla_kazdego_psa_lub_kota.html"]PASY SAMOCHODOWE DLA KAŻDEGO PSA LUB KOTA (581231177) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
to chyba jakoś mało profesjonalnie - pas chcą do obroży przypinać chyba żeby zwierza udusić....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Kochana, jak Dropuś znajdzie domek to...:knajpa::popcorn::knajpa::drink1::drink1::drinka: gwarantowane! Zapraszamy wszystkich!:cool3:
i na koniec jeszcze będzie:cunao::cunao:
niech tylko Dropek domek znajdzie, to...:diabloti::evil_lol::diabloti::cool3:[/QUOTE]

Przepraszam,ale czy ta imprezka się już odbyła:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Właśnie:mad::razz:?[/QUOTE]

Hmmm, też mi nic nie wiadomo, żeby było jakieś świętowanie domku Dropka, ale jak coś się będzie szykowało, to mam nadzieję, że będę mógł też się zjawić :) A w kwestii dzisiejszych perypetii Dropka, to jak byłem w pracy, to jednego klapka zaniósł sobie standardowo na swoje legowisko, a drugiego - i to jest nowość - zatargał na swój tapczan w małym pokoju :) Ale jak zwykle żadnego nie pogryzł. Poza tym jak się głaskamy, to gryzie coraz mocniej, ale dziś zacząłem go uświadamiać w tej kwestii :) Jak mnie dziamdzia, to mówię 'puść" i przestaję głaskać, powtarzając co chwilę 'puść' i czekając, aż odpuści sobie gryzienie. Jak już przestanie gryźć, to go chwalę i głaskam dalej. Może mu wejdzie to tej czarnej łepetyny, że na 'puść' się pana wypluwa :) No, to chyba tyle, 3majcie się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy'] Poza tym jak się głaskamy, to gryzie coraz mocniej, ale dziś zacząłem go uświadamiać w tej kwestii :) Jak mnie dziamdzia, to mówię 'puść" i przestaję głaskać, powtarzając co chwilę 'puść' i czekając, aż odpuści sobie gryzienie. Jak już przestanie gryźć, to go chwalę i głaskam dalej. Może mu wejdzie to tej czarnej łepetyny, że na 'puść' się pana wypluwa :) No, to chyba tyle, 3majcie się![/quote]
muzzy - nasz Gacek robi to samo, najbardziej ma ochotę na gryzienie rąk i to wcale nie lekko :roll: też mu na to nie pozwalamy, mówimy stanowcze "nie", "nie wolno" i zamiast naszych rąk wtykamy w paszcze zabawki

Link to comment
Share on other sites

Powiem krótko - Dropek jest zajefajny i już :multi: I ma takie superanckie niebieskie majtochy :lol: - znaczy szelki konkretnie ;) A Muzzy na spacerze bryka z nim po trawnikach od krzaczka do krzaczka, nawet po głębokim śniegu - słodko wyglądają gdy się tak wspólnie wyprowadzają :p

PS. Tylko wciąż nie rozumiem PO CO Dropek się przewrócił na koniec :eviltong: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosnik kotow']Tylko wciąż nie rozumiem PO CO Dropek się przewrócił na koniec :eviltong: :lol:[/QUOTE]

Bo ktoś go tak zawzięcie głaskał :D Swoją drogą zapomniałem wcześniej napisać o jednej ciekawej rzeczy - dziś po powrocie z pracy stwierdziłem ślady psich łap na podkładce pod myszkę... Ale nie wnikam... :D A gumowa krowa od Kingi (yyy, sorry, znaczy od Milosnik kotow :) ) zapewnia Dropkowi megazabawę! Dzięki! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy'] Swoją drogą zapomniałem wcześniej napisać o jednej ciekawej rzeczy - dziś po powrocie z pracy stwierdziłem ślady psich łap na podkładce pod myszkę... Ale nie wnikam... :D [/quote]

Muzzy - wersja nr 1 - jak komp stoi przy oknie, to Dropek może sobie wyglądał:cool3:, wersja nr 2 - schowaj stamtąd wszystkie cenne rzeczy, jak Dropcio zostaje sam w domu:evil_lol: zresztą, już Ci o tym pisałam na PM:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]bico[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/lublin-dropek-ma-domek-dropek-ma-domek-132491-post11925051/#post11925051"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Kochana, jak Dropuś znajdzie domek to...:knajpa::popcorn::knajpa::drink1::drink1::dri nka: gwarantowane! Zapraszamy wszystkich!:cool3:
i na koniec jeszcze będzie:cunao::cunao:
niech tylko Dropek domek znajdzie, to...:diabloti::evil_lol::diabloti::cool3:[/I]





[quote name='Renata5']Przepraszam,ale czy ta imprezka się już odbyła:cool3:[/quote]


hmmmm...z imprezkami to było tak:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

jedna się odbyła u mnie, po 3 nieudanych próbach adopcyjnych, piliśmy ze smutku:drinking::drinking::drink1::drink1:
druga, to było kameralne spotkanko u dogeviperów, po adopcji Dropka, ale byliśmy tak wykończeni emocjonalnie, że było spokojniej niż na pierwszej:beerchug::beerchug:
natomiast trzecia imprezka ma się dopiero odbyć, u mnie, za tydzień od tego piątku - zainteresowanych serdecznie zapraszamy:bigok:
[B]Muzzy - specjalne honorowe zaproszenie na imprezka dla Ciebie:Rose:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Hmmm, też mi nic nie wiadomo, żeby było jakieś świętowanie domku Dropka, ale jak coś się będzie szykowało, to mam nadzieję, że będę mógł też się zjawić :) A w kwestii dzisiejszych perypetii Dropka, to jak byłem w pracy, to jednego klapka zaniósł sobie standardowo na swoje legowisko, a drugiego - i to jest nowość - zatargał na swój tapczan w małym pokoju :) Ale jak zwykle żadnego nie pogryzł. Poza tym jak się głaskamy, to gryzie coraz mocniej, ale dziś zacząłem go uświadamiać w tej kwestii :) Jak mnie dziamdzia, to mówię 'puść" i przestaję głaskać, powtarzając co chwilę 'puść' i czekając, aż odpuści sobie gryzienie. Jak już przestanie gryźć, to go chwalę i głaskam dalej. Może mu wejdzie to tej czarnej łepetyny, że na 'puść' się pana wypluwa :) No, to chyba tyle, 3majcie się![/quote]

Muzzy, tutaj pozwolę sobie upublicznić wybrany fragment naszej tajnej:evil_lol: korespondencji na temat gryzienia:cool3:

"Co do gryzienia w zabawie - Dropek, to jeszcze psi młodzik, i ma nawyki szczeniaka, psy się tak tarmoszą i podgryzają w zabawie, dla nich to normalka:razz: Ale dla nas, ludzi, jest to nieprzyjemne i bolesne. Jest na to sposób, by temu zaradzić. Jeśli bawisz się z Dropkiem i on tak się zapamięta w tej zabawie, że zaczyna Ci gryźć, to natychmiast mówisz "fe" lub "nie", przerywasz zabawę, odwracasz się od psa, nie patrzysz na niego, nic do niego nie mówisz, nie reagujesz na jego zaczepki, na błagalny wzrok, trącanie, najlepiej, jakbyś wyszedł do innego pomieszczenie na chwilę. Najgorsza kara dla psa - to ignorowanie jego zabiegania o względy Pana:razz: Odwrócenie się plecami do niego, zero kontaktu wzrokowego, dotyku - to jak kubeł zimnej wody, bawiliście się a tu klops:shake: Znów zacznijcie się bawić, Dropek znów zacznie gryźć, ta same procedura - komenda "fe" lub "nie", natychmiastowe przerwanie zabawy, wyjście z pomieszczenie, ignorowanie psa przez parę minut, powrót do zabawy i tak w kółko. Po paru, parunastu razach, dzień w dzień, za każdym razem, gdy zacznie gryźć, Dropek zrozumie, przez jasne skojarzenie, że fajna zabawa jest przerywana, gdy zaczyna Cie podgryzać - jak odruch psa Pawłowa - gryzienie=automatyczny, ale chwilowy, koniec zabawy i ignorancja jego zaczepek i zabiegań. Trzeba to w kółko powtarzać, przerwy w zabawie nie muszę być długie, ale każdorazowe, po ugryzieniu. I nawet nie potrzeba go karcić, łapać za kark, bo komenda "fe" lub "nie" i właśnie ta ignorancja to najgorsza kara:razz:"

Muzzy, widzę, że już zresztą sam stosujesz, powyżej opisaną przeze mnie technikę. Mam nadzieję, że ten sposób pomoże Tobie i innym, zaglądającym tutaj na watek:lol:

PS - wymyśliłam nową "genialną" komendę - "Wypluj Pana!":evil_lol::laugh2_2::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Milosnik kotow']Powiem krótko - Dropek jest zajefajny i już :multi: I ma takie superanckie niebieskie majtochy :lol: - znaczy szelki konkretnie ;) A Muzzy na spacerze bryka z nim po trawnikach od krzaczka do krzaczka, nawet po głębokim śniegu - słodko wyglądają gdy się tak wspólnie wyprowadzają :p

PS. Tylko wciąż nie rozumiem PO CO Dropek się przewrócił na koniec :eviltong: :lol:[/quote]

"niebieskie majciochy":roflt::roflt::roflt:
a Dropek się właśnie tak wywala, bo...chce się tych "majcioch" pozbyć:evil_lol:
"słodko wyglądają" - Dropek wyprowadza Pańcia:laugh2_2::laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]muzzy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/lublin-dropek-ma-domek-dropek-ma-domek-132491/index54.html#post11990677"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I] A gumowa krowa od Kingi (yyy, sorry, znaczy od Milosnik kotow :smile: ) zapewnia Dropkowi megazabawę! Dzięki! :smile:[/I]




[quote name='Milosnik kotow']Anonimowość prysła :lol::crazyeye::razz::mad::eviltong:[/quote]

O hej Kinga!:cool3::cool3: Ta krowa musiała być czadowa:cool3::cool3:
rozumiem, że łatki krowy do łatek Dropka pasują jak ulał?:cool3::multi::cool3::multi:

[B]Dobra, spadam już stąd, bo mnie jutro moja mama, psełdonim operacyjny "KICIA", ukatrupi:laugh2_2::laugh2_2::evil_lol:;)
[/B][SIZE=1]dla ścisłości "Miłośnik kotów" i "Kicia"(moja mama) to dwie różne osoby[/SIZE];)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy'] (...) Może mu wejdzie to tej czarnej łepetyny, że na 'puść' się pana wypluwa :) (...) [/quote]

:evil_lol: Ale się uśmiałam :evil_lol: [B]muzzy[/B] - Ty to masz dopiero talent do formułowania przezabawnych wypowiedzi :lol:

:evil_lol: [B]bico[/B] - a Twój pomysł z komendą "Wypluj Pana!" - bomba !!! :roflt:

Muszę przyznać, że ten wątek wnosi wiele radości do mojego życia ;)

Link to comment
Share on other sites

Cytat:
Napisał [B]bico[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/lublin-dropek-ma-domek-dropek-ma-domek-132491/index55.html#post11991914"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]Cytat:

O hej Kinga!:cool3::cool3: Ta krowa musiała być czadowa:cool3::cool3:
:cool3::multi::cool3::multi:[/I]

[quote name='Milosnik kotow']Hmmm.. póki co JEST, a nie była :lol:[/quote]

no faktycznie, ze JEST:cool3::cool3: ale ja juz tak wybiegam w przyszlosc, biorac pod uwage ostre zabki Dropka:evil_lol::evil_lol:

z dobrze poinformowanych zrodel:razz: wiem, ze Pani Kura juz nie ma jednej z konczyn:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...