Jump to content
Dogomania

Wycie haszczaka(ów)


rOOn7

Recommended Posts

:roll: oj ja to sie mam z tym imieniem ;-) nie wiem wlasciwie jak to sie stalo ze tak zostało ;-) ... ciagle sa z tym kłopoty poczynajac od pierwszej przygody, ktora kosztowala mnie dwie skrzynki piwa dla dzielnicowego :evilbat: ... idziemy sobie ( jeszcze w tamtych czasach kilerek latal sobie luzem po wsi ) naprzeciwko paniusia jakas taka nie miejscowa z dwojka dzieciatek ... kiler leeeeeeeeci jako znany pedofil sie obsciskiwac i tarmosic, dzieci w krzyk kiler hamowanko na 4 lapach i oglada sie na mnie - ja widze ze zadyma wiec z pelnym właczonym programem NLP pt "urok osobisty wszechczasow" macham lapkami i slodkim glosikiem komunikuje ze "to dooooobry lagodny piesek co kocha dzieci" ... paniusia piszczy "prosze natychmiast TO zabrac"

.......... i ja w tym momencie jak ten debil wołam: KILER!!! do nogi!!!

co bylo potem nie napisze bo nie lubie sie katować ale dwie skrzynki warki poooooooooszly :evilbat:

;-) ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A mój mamut nie wyje :P Nawet jak łącze siły z moja siostrą to on tylko sie na nas patrzy :P hehe :lol: 8) Ma prawie 8 miesiecyy :lol:
Takie moje maleństwo :) :roll:
[img]http://img148.exs.cx/img148/8623/ss7ph.jpg[/img]
[img]http://img100.exs.cx/img100/14/sss6pq.jpg[/img]
Pozdrówka :)

Link to comment
Share on other sites

To też, jak wszystko :wink: , jest kwestią osobniczą :D

Nasz Manu ładnie umie wyć, ale na przykład namówić go jest trudno.
Natomiast w przypadku Chinooka wystarczy skupic jego uwagę, unieść głowę do góry, zrobić ustami "dziubka" i zawyć jakkolwiek, ten już wtóruje :o :lol: Fakt, że smiesznie i nie jest to typowe wycie, tylko takie "Aaaghrrrhuuuu...", ale odpowiada błyskawicznie :D ...i można z nim taką zabawę długo ciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote]A tu duzo psow mamy wokolo i one szczekaja, ujadaja itd.. a ten nic[/quote] Dlatego napisalem: "wyjacego". 8) U mnie jak jedno zostanie sprowokowane, drugie sie natychmiast do wtoru podlacza. I potem je wyciszyc trudno. :lol:

Link to comment
Share on other sites

moj Buruś wyje do telefonu komórkowe..włączam dzwonki a pies zaczyna koncert..taki jest wtedy sliczny :D
no i mamy jeszcze taka zabawke-owce-, ktora po nacisnieciu meczy i pies 'placze' nad jej losem :wink: ostatnio go nauczylam, ze jak chce, zeby mu owce podrzucic to musi zawyc.ale mamy zabawe :D gorzej jak chce ja podrzucac o 5 rano i stoi nad moim lozkiem wyjac :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...