Jump to content
Dogomania

Kropka nie żyje.....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klatka wróciła do właściciela. Niestety zapomniałam sedalinu :(. Jak będę następnym razem w W-wie, to mogę go podrzucić bezpośrednio Żabusi, bo zdaje mi się, że ona pracuje na Bielanach, a ja właśnie tam jeżdżę. W W-wie będę w środę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']No tak ja sobie żyły wyprówam żeby zdobyć ufność Kropki , a ona nosa wyciąga do facetów. Tadek podchodzi do niej głaszcze ją , a ona go wącha a na mnie patrzy jak na zło konieczne. I pogłaskać się da ( przez klatkę) ale ode mnie papu nie weźmie a od Tadka jak najbardziej. To jest Baba wstrętna no. Al[/quote]
Prawdziwa baba-woli facetów;)

Link to comment
Share on other sites

No tak ja sobie żyły wyprówam żeby zdobyć ufność Kropki , a ona nosa wyciąga do facetów. Tadek podchodzi do niej głaszcze ją , a ona go wącha a na mnie patrzy jak na zło konieczne. I pogłaskać się da ( przez klatkę) ale ode mnie papu nie weźmie a od Tadka jak najbardziej. To jest Baba wstrętna no. Al

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Tylko dlaczego:placz: Przecież to ja im gotuje , daję jeść, Sprzątam po nich , i przytulam , a jak Tadek ich karci to chowają się za mnie . A tak to wszystkie to niego , tak to się nie bawię :shake:[/quote]
Nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

Link to comment
Share on other sites

Nie no nie jest aż tak źle. Jak wchodze do domu to Pyza rwie mi rajstopy , Barack drapie nogi , a reszta to tłucze ogonami i ślini ręce, już nie mówię że wchodząc do domu muszę uważac na miauczące koty. Czego można jeszcze chcieć :loveu: Czy mała Pyza ma jakies ogłoszenia , bo coraz bardziej sie do niej przyzwyczaiłam i nadajdzie taka chwila że Tadek powie " Ja mojej niuni nie oddam" a mi się serce kraje że muszę ją oddać. To jest mój mały agresor.
Coprawda nie podoba to sie mojemu Barakowi , że ona się szarogęsi , ale ogólnie jest oki .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']o matko, jej tzreba zrobic ogłoszenia, przeciez już są zdjęcia!
jak dziś zdążę, to zrobię gumtree, alegratkę, e-oferty i adopcje org (chyba tam mam konto jakieś:roll:)[/quote]


Mam zdjecia ze spaceru nad rzeką to Ci wyślę mailem jeszcze dziś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']o matko, jej tzreba zrobic ogłoszenia, przeciez już są zdjęcia!
jak dziś zdążę, to zrobię gumtree, alegratkę, e-oferty i adopcje org (chyba tam mam konto jakieś:roll:)[/quote]
Ja mam konto na allegro, jak trzeba to mogę ją tam ogłosić.

Link to comment
Share on other sites

Gratuluję złapania suni:multi:
co do sterylki, tak jak kiedyś pisałam SBD, mogę od siebie dorzucić 20 zł, to mało:oops:, ale na więcej, w chwili obecnej, mnie nie stać:oops::-(
na jakie konto mam wpłacić? jakby co, to popędzajcie mnie na pw.

Link to comment
Share on other sites

bico, bardzo ci dziękujemy. żadne mało. ja uważam, ze jak ktoś moŻe wpłacić 2 czy 5 zł, ale sie wstydzi, ze to mało - to powinien od razu przestac. ile osób nie wpłaca, bo mysli, ze 5 z to mało? 20? 30? 300? to pomnóz tą kwotę przez ilość wpłat. każda kwota się liczy!
podam zaraz na pw swój nr konta.


donacja - wstawiłam zdjęcia pyzki, rób allegro. po połduniu nie mam sieci, a jutro nie będę w pracy, więc nie wstawię zdjęcia znad rzeki. najwyżej się dołozy później, teraz wykorzystaj te, które osttanio wstawiałam. nie sa złe....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Gratuluję złapania suni:multi:
co do sterylki, tak jak kiedyś pisałam SBD, mogę od siebie dorzucić 20 zł, to mało:oops:, ale na więcej, w chwili obecnej, mnie nie stać:oops::-(
na jakie konto mam wpłacić? jakby co, to popędzajcie mnie na pw.[/quote]


Złapanie suni to połowa sukcesu , najważniejsze jest teraz znalezienie dt dla Kropki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Złapanie suni to połowa sukcesu , najważniejsze jest teraz znalezienie dt dla Kropki.[/quote]

wiem, że to tylko połowa sukcesu, bo najważniejszy jest dt, a najbardziej upragniony ds, ale mogę tylko na sterylkę podrzucić:roll:
czekam na numer konta na pw;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']SBD to podaj mi też konto na pw - wpłacę mało, ale przekonały mie Twoje argumenty odnośnie "mało". W razie czego Kropkę w kółko od chomika wsadzimy, żeby mi trochę prądu zrobiła :cool1:[/quote]


Kropka w kółko od chomika ha ha ha.

Link to comment
Share on other sites

pierwsze ogłoszenia:

[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1905888_szukasz_szczeniaczka_bezdomna_pyza_jest.html"]SZUKASZ SZCZENIACZKA ? Bezdomna PYZA jest dla Ciebie![/URL]

[URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-WIELKANOCNA-PYZA-szczeniaczek-na-d-ugie-lata-do-Twojego-domu-W0QQAdIdZ119604066[/URL]

na eofertach sie pogubiłam, zdaje się, ze jest kilka stron podobnie sie nazywających i na razie sie na żadnej nie znalazłam... :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...