Jump to content
Dogomania

Kropka nie żyje.....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zrobiłam Pyzie allegro:[url=http://allegro.pl/item607248677_malenka_slodka_pyza_szuka_ciebie.html]Maleńka Słodka Pyza szuka Ciebie. (607248677) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
Robiłam pierwszy raz, więc jak coś jest nie tak, to napiszcie.

Link to comment
Share on other sites

Domek potrzebny dla małej , ale bardziej cieszyłabym się z domu dla jej mamy. kropka jest fajna tylko się boi . Ona nie jest dzika , ona jest przestraszona. To może być piesek nawet , a własciwie powinien być na podwórko do kojca i z solidnym ogrodzeniem . Żal serce ściska jak ona patrzy w tej klatce tymi swoimi slepkami . Po świętach postaram sie ja zabrać do domu ( tylko musze sobie do spania budę naszykować - mąz mnie eksmituje;)) jeśli oczywiście da się na smycz wziąć. Na dzień bedzie w klatce jak nas w domu nie bedzie co mam nadzieje że uchroni ja przed Barackiem ( chłopak ma potencjał) ona w tej klatce w stodole nie może zostać - umrze z rozpaczy . Apetyt ma zjada wszystko , ale co z tego - ja nie moge jej poświecać tam długo czasu . Poza tym jest tak 3 letnie dziecko które włazi do niej jak tylko ucieknie mamie i ona się go badrzo boi .Dziś jadła z reki , ale gdzy mały pojawił się na choryzoncie zaczeła sie trząść ze strachu???????? Cała dygotała i koniec było jakiegokolwiek z nią kontaktu . Trzeba ją zabrac jak najszybciej , bo z psa nic nie będzie . Poza tym ona ma kleszcze, pchły - trzeba ja z tego oczyścić . Zdjęcia mam średniej jakości . Jak ona biedna siedzi w klatce. Moze pomożecie jej znaleźć chocby DT jak najszybciej , bo ja nie będę mogła jej trzymać bardzo długo bo moje suki nie tolerują obcych suk .Bedę się starała ją zabrać ze stodoły zaraz po swiętach , ale porozglądajcie się za jakimś kątem dla Kropki . Może ktoś mieszka na wsi i ma kawałek podwórka z kojcem , albo dom z ogródkiem , no cokolwiek byle by miała dom i człowieka który ją będzie kochał .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']bico, mtf, donacjqa danke wam bardzo.

marlenka, od dziś trzeba czekać na telefony w sprawie pyzy, przez święta można było sie nie spodziewać odzewu, ale teraz? teraz musza zacząć dzwonić.

donacja, ząbusia, to wy sie juz umówicie bezpośrednio w sprawie sedalinu?[/quote]

jasne że będę odbierać telefony odbierać :cool3: . Wcale Ci się sleep nie dziwię że tak przeżywałaś oddanie Baracka, bo jak ja pomyślę że mam oddać tego sralucha co mi szkody takie wyrządza to juz :placz:.

Link to comment
Share on other sites

Mówiłam tej Pani o wizycie , umowie i wyraża jakby co zgodę . Kwestia tylko tego czy mąż się zgodzi na pieska , bo chce dla dzieci ( zapomniałam zapytać w jakim wieku ma dzieci ) Zobaczymy czy zadzwoni wieczorem .... może Kraków bedzie okazja odwiedzić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']UWAGA 1 TELEFON W SPRAWIE PYZY!!!!!!!!!
Coprawda nic konkretnego , pani ma się skontaktować i porozmawiać z mężem i dzwonić . Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote]
Trzymam kciuki z całej siły! Może wreszcie coś się ruszy. A jak tam Kropa?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...