Jump to content
Dogomania

ruda FRYTKA, czarny IWAN (od postu 550, str 55) i reszta tałatajstwa ;P


Goś

Recommended Posts

[quote name='NaamahsChild']Po co ps zaraz?
I tak powalasz na kolana dogomaniaków płci męskiej..:evil_lol:[/QUOTE]

Nie tylko Dogomoaniakow stad - jak wyskoczyla do parku tutaj w krotkich spodenkach z Frytka to sie okoliczni psiarze w smycze platali z wrazenia.. NIby to o Frytke co chwile ktos cos chcial zapytac tylko czyzby do psinki sie tak poslinili? Obled w oczach normalnie.. hehehhehehehe

Goska - nie bij, prawde pisze...........:evil_lol:

O co do domku z ogrodkiem - tez nie mam domu z ogrodkiem (Gosia Marta ma, udalo jej sie heheh) ale 2 minuty od domu i ja i Gos mamy pola zielone, lasy i bajora takie super ze zaden dom z ogrodkiem by tego nie skompensowal...... psy wybiegane, mokre, smierdzace i szczesliwe...

Ktos sie jeszcze w [B]nasze [/B]okolice sprowadza?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Emigrantka']Ktos sie jeszcze w [B]nasze [/B]okolice sprowadza?[/QUOTE]
Kto wygadał:mad:
no ja mam obiecana kanapę w Gośowym salonie :evil_lol: ciekawe czy będę sie musiała bić z jakąś psinką o nią :evil_lol:

Gosiu ja nie wiedziałam ze Frytella umie skakać po wodzie :evil_lol:
Kolega Bruno ma boska prege :eviltong: a reszta też ma swój urok ale gremlin wymiata :p

Link to comment
Share on other sites

No widzę, że sobie już babeczki pogadałyście ;) Mam nadzieję, że za jakieś dwa-trzy miesiące poznacie się lepiej :cool3: Co, Okamia??!! :eviltong: Tak, jak Emigrantka pisała, zachęcam moją kanapą z poduchami :)

[QUOTE]jak wyskoczyla do parku tutaj w krotkich spodenkach[/QUOTE]
A tego, to Ty mi już nie zapomnisz co? :cool1:

A tak poza tym, to dostałam wieści od nowego właściciela Rockiego! Wszystko jest super fajnie i idealnie :multi: Tak w skrócie ;) Rocky szczęśliwy, pan wdzięczny, dzieciaki zachwycone. Psiak łazi wszędzie, po całym terenie szkoły, ze swoim panem na spacerki i zabawy z innymi psami, a domu "dostał" już swój własny prywatny fotel :evil_lol: Czekam teraz tylko na fotki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']No widzę, że sobie już babeczki pogadałyście ;) Mam nadzieję, że za jakieś dwa-trzy miesiące poznacie się lepiej :cool3: Co, Okamia??!! :eviltong: Tak, jak Emigrantka pisała, zachęcam moją kanapą z poduchami :)[/QUOTE]

Sama wiesz najlepiej ze ja juz bym sie pakowała najlepiej i na piechotę do was szła :evil_lol: kanapa kuszaca :diabloti: i napewno skorzystam jeśli Frytka pozwoli :evil_lol:

[quote name='Goś']A tak poza tym, to dostałam wieści od nowego właściciela Rockiego! Wszystko jest super fajnie i idealnie :multi: Tak w skrócie ;) Rocky szczęśliwy, pan wdzięczny, dzieciaki zachwycone. Psiak łazi wszędzie, po całym terenie szkoły, ze swoim panem na spacerki i zabawy z innymi psami, a domu "dostał" już swój własny prywatny fotel :evil_lol: Czekam teraz tylko na fotki :multi:[/QUOTE]

super wiesci :loveu: A zdjatka masz??:mad:

Link to comment
Share on other sites

No właśnie jeszcze nie :/ Czekam. Jak mi facet nie przyśle w tydzień, to ja już się upomnę :diabloti:

[QUOTE]Sama wiesz najlepiej ze ja juz bym sie pakowała najlepiej i na piechotę do was szła[/QUOTE]Piechotą może być ciężko chyba, że umiesz chodzić po wodzie :cool3:
A tak serio, to co Ci w ogóle karze czekać na tego Twojego chłopa. Łap jakiś tani samolot i wpadaj na weekend. Przecież lot to całe..."wow"...2,5h? ;)
Przecież ja nie mieszkam na Grenlandii! Chociaż poranek całkiem chłodny mamy - zaledwie 10stopni :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Piechotą może być ciężko chyba, że umiesz chodzić po wodzie :cool3:
A tak serio, to co Ci w ogóle karze czekać na tego Twojego chłopa. Łap jakiś tani samolot i wpadaj na weekend. Przecież lot to całe..."wow"...2,5h? ;)
Przecież ja nie mieszkam na Grenlandii! Chociaż poranek całkiem chłodny mamy - zaledwie 10stopni :eviltong:[/QUOTE]

no właśnie kasy brak :shake: może jak mi coś z prawka zostanie to wlecę jakoś :cool3: będę wiedzieć ile mi zostanie dopiero po 15 :roll: :eviltong:

a u nas śnieg pada :shake:

[SIZE=1]a co robicie w sylwestra?? :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nowy mail od nowego pana Rockiego!
[I]Hi gosia[/I]
[I] rocky is fine, staring to settle in . he has made lots of friends, but his best friend is a 6 month old black labby, they go every where together. still working on returning to me but getting there.got rocky a nice large chair to sit on and watch tele but woud rather sit on my new chair. been over the school most days to meet children and staff,every thing stops when he in school.rocky get lots of fuss made from the kids.doing photos of him with children next week. will email photos to you. [/I]
[I] chris and rocky[/I]

:bigcool::bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goś']Nowy mail od nowego pana Rockiego!
[I]Hi gosia[/I]
[I] rocky is fine, staring to settle in . he has made lots of friends, but his best friend is a 6 month old black labby, they go every where together. still working on returning to me but getting there.got rocky a nice large chair to sit on and watch tele but woud rather sit on my new chair. been over the school most days to meet children and staff,every thing stops when he in school.rocky get lots of fuss made from the kids.doing photos of him with children next week. will email photos to you. [/I]
[I] chris and rocky[/I]

:bigcool::bigcool:[/QUOTE]

To ja czekam na foty :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ale mi się tu chat robi, a nie galeria, więc żeby nie było, kleję kilka zdjęć ;)

Przed weekendem był u mnie nowy znajomy - Rocko (tak wiem, oni tu chyba nie mają zbyt wielkiej różnorodności imion :eviltong:). Rocko był u mnie w gościach na dwa dni i zawita jeszcze na kilka dni na początku grudnia, kiedy to jego państwo pojadą na wakacje ;) Zresztą sądzę, że będzie się też przewijał na zdjęciach spacerowych, bo tak mu się u nas spodobało, że jego Pani bardzo chciałaby czasem przyjechać i do naszej grupki dołączać :p
A teraz już Rocko - kochany goldenek:
[IMG]http://i38.tinypic.com/bi4c4z.jpg[/IMG]
Frycia przywitała go zaskakująco (nawet jak na nią) dobrze i z miejsca zaczęła flirtować ;)
[IMG]http://i36.tinypic.com/14w6t01.jpg[/IMG]
A jako, że jej wdziękom :roll:...
[IMG]http://i37.tinypic.com/a0umu9.jpg[/IMG]
...już po 15min bawiły się na całego! :evil_lol:
[IMG]http://i35.tinypic.com/x2p5yo.jpg[/IMG]
Niestety zdjeć mało, bo:
a)oczywiście bawiły się na mnie :mad:i na kanapie
b) biegały za szybko :eviltong: żeby można było coś uchwycić
O północy musiałam jednak dziady stanowczo uciszyć, bo nawet tak cierpliwa sąsiadka musi mieć granice swojej wytrzymałości...i obawiam się, że byliśmy już bardzo blisko nich :razz: Bo niestety Rocko jeszcze szybciej niż Rocky podłapał sposób bawienia się Frytolindy i szczekały sobie oba radośnie na całego :evil_lol:
W ogóle bardzo fajną parę błyskawicznie stworzyły :loveu:
[IMG]http://i34.tinypic.com/vxkneh.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://i35.tinypic.com/2pq111x.jpg[/IMG]
A to, to już nowe Frytkowe "legowisko" :cool3:
Kupiliśmy sobie takie fajne wielkie poduchy do siedzenia...nie wiem czy to ma jakąś swoją nazwę :eviltong:...w każdym razie bardzo wygodna rzecz... Ruda może zaświadczyć :lol:
[IMG]http://i34.tinypic.com/14ww1s1.jpg[/IMG]
Migiem wykumała o co chodzi i przejęła..legowisko ;D
[IMG]http://i37.tinypic.com/mrss3c.jpg[/IMG]
A ja dalej się garbie niewygodnie przed kompem :roll:

[QUOTE]11.30-12? :cool3:[/QUOTE]
O moj boże, ja mam jutro offa... Dobra, będę oscylować na 11:30 :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...