Jump to content
Dogomania

HUSKIE SZUKAJA RODZINY - zerwane wiezi ;p


wiosna

Recommended Posts

Mariola, słuchaj, Grishka ma rewelacyjny charakter ! :angel: :D I też jest piękna :P
Shima to faktycznie piękność (obiektywnie rzecz biorąc), ale charakter ma już trudniejszy. Wymaga więcej pracy i w niektórych sprawach potrzebuje więcej czasu. Podczas gdy Grishka jest bardzo ciekawa świata i odważna, to Shima się nieco tego świata obawia, jest również bardzo nieufna wobec ludzi, musi się do każdego z osobna przekonać (oczywiście do jednych szybciej, innych wolniej).

Bardzo Ci, Mariolo, jeszcze raz dziękuję za obie panny, nie zamieniłabym je na żadne inne ! :D

Iza, w piątek już nie dałam rady odpisać, dziś obiecuję :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izka.w']czytajac opis Manu Twoich suczek to Akim czysty miks wyszedl.bo podobny do Shimy a osobowosc Grishki{dobrze napisalam?}.[/quote]Znaczy się oczywiście ma z obu to co najlepsze...? 8) :wink: Zakochana mamusia... :roll: Poczekaj, jeszcze znajdziesz pewnie co-nie-co :lol: :wink:
Odnosisz się do mojego opisu tu czy w liście ? Bo tam obszernie je opisałam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='PaYooK'][B]ELO!!![/B]

[B]co tylko tyle??
moge dodoac jeszcze PaYooK Dobry Zaprzeg - ur 7.09.2003 bo te 3 psiaki nowe to ich pozostale rodzenstwo zostalo u hodowcy[/B][/quote]

Czy Payook nie jest synem mojego Besta?:razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam ;) Moje kochanie JERRY ''Tamlin'' Eskimoski Domek urodził się 28.12.2008, jego rodzicami są KORTIZ Eskimoski Domek i TINA'S BLACK PRINCES Eskimoski Domek
Wie ktoś może coś o jego rodzeństwie ( JERRY LEE, JAMAICA, JUMBO ) ?
Szukałam na wystawach ale tylko ja wystawiam :(
A może ktoś zna ''przyrodnie'' rodzeństwo JERREGO ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Witam ;) Moje kochanie JERRY ''Tamlin'' Eskimoski Domek urodził się 28.12.2008, jego rodzicami są KORTIZ Eskimoski Domek i TINA'S BLACK PRINCES Eskimoski Domek
Wie ktoś może coś o jego rodzeństwie ( JERRY LEE, JAMAICA, JUMBO ) ?
Szukałam na wystawach ale tylko ja wystawiam :(
A może ktoś zna ''przyrodnie'' rodzeństwo JERREGO ? ;)[/QUOTE][IMG]file:///D:/Moje%20dokumenty/Moje%20obrazy/jerry1mini.jpg[/IMG]

Tak zanam SIOSTRE KTÓRA MIESZKA z hodowli ,, SONGO `` JERRY LEE ESKOMOKI DOMEK.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Siberian-NANA'][IMG]file:///D:/Moje%20dokumenty/Moje%20obrazy/jerry1mini.jpg[/IMG]

Tak zanam SIOSTRE KTÓRA MIESZKA z hodowli ,, SONGO `` JERRY LEE ESKOMOKI DOMEK.....[/QUOTE]


:) To super. A jeżeli jest w czujejś hodowli to czy znaczy to że będzie w przyszłości wystawiana i Tamlin będzie miał okazję ją kiedyś na jakiejś wystawie spotkać ? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja mam takie pytanko czy wie ktoś może o jakiś szczeniaczkach oprócz Ciapka z Banciarni Cwanej i moim Scotim po psie Big Foot Artur The Facir? To był pies moje marzenie byłem zakochany w nim jak jeszcze był u Andrzeja Górowskiego.Wiem że teraz biega u Henryka Marca w zaprzegu:)

Czytałem posty wcześniej i pieskach z Banciarni my w domu mamy dwa z tej hodowli...:)

Pozdrawiam Biernat

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakiego Szamanka masz ty pieska od Świtów ja mam sunie i psa po burzy moim zdaniem najlepsza suka jaka mają no lepsza mogła być a nawet była Alabamka.Co do charakterów to powiem tak rudej to by się banciarnia nie wyparła :P a co do tego łotra mojego jest to już jest gorzej:)Ale tak to moja Banciarka jest kochana i nie zamienił bym ich za żadne skarby:)
Pozdrawiam Mateusz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biernat']A ja mam takie pytanko czy wie ktoś może o jakiś szczeniaczkach oprócz Ciapka z Banciarni Cwanej i moim Scotim po psie Big Foot Artur The Facir? To był pies moje marzenie byłem zakochany w nim jak jeszcze był u Andrzeja Górowskiego.Wiem że teraz biega u Henryka Marca w zaprzegu:)

Ja mam suczkę po tym psie to ASZA Gorczański Wędrowiec :-)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...