Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Ewelina:) wielkie dzięki że zrobisz tą wizytę. Ale nie wiem własnie jak ma wyglądać transport, czy jak wizyta będzie w poniedziałek to zdąży się Bobika do Radomia dotransportować żeby dalej jechał? Mtf wiesz cos więcej o transporcie?

Link to comment
Share on other sites

Czyli Bobik we wtorek ma się znaleźć w radomiu, tak?
Będzie miał go kto przywieźć??? I o której godzinie?
Nie do końca rozumiem, ale to nieważne bardzo, czy husky przyjeżdża ze szczecina do Radomia, a z radomia do szczecina jechałby Bobik, czy Bobik miałby jechać razem z huskim?

Link to comment
Share on other sites

Ja dokładam się 50zł do Bobikowego transportu, jeszcze 300 musimy znaleźć.
Ten pies musi mieć dom. Mam nadzieję, że wizyta wypadnie dobrze.
Proponuję za wczasu zmienić tytuł" Jak nie zbierzemy pieniędzy na transport, to Bobik nie będzie miał domu" czy jakoś tak....porozsyłamy wątek, ktoś się zgłosi z pomocą. Jak dom nie wypali, to wszystkim podziękujmy i przeprosimy za zamieszanie...ale będzie wiadomo ile pieniążków będzie.

No, dogomaniaczki...ja wiem, że ciężko z kasą (A Bobik musi ją mieć na bilet), ale załóżmy, że w tym miesiącu odpuszczamy wszelkie ekstra wydatki (fryzjer, kosmetyczka, nowe ciuchy)....przetwory na zimę pewnie porobiłyście, więc kanapeczki z dżemikiem będą pyszne...po co od razu szynka:roll:

Link to comment
Share on other sites

1.jak bedzie potrzeba to zaloze ile sie zwroci zobaczymy
2.tytul chyba jeszcze raz trzeba zmodyfikowac bo mam sygnaly ze pani ala jest odbierana jako kolekcjonerka przy pierwszym czytaniu tytulu-wiec moze napisac niekolekcjonerka,zwolenniczka sterylizacji pobila rekord polski w ilosci utrzymywnych psow przez jedna osobe.moze to jakos zmodyfikowac,tytul musi zwracac uwage zeby ktos zajrzal,dajecie jakies propozycje albo rzeczywiscie chwilowo zmienic tytul na bobikowy
3.wizyta przedadop.w poniedzialek bardzo pozno

Link to comment
Share on other sites

Może póki co zmień tytuł na bobikowy. Roześlemy wątek, żeby zdobyć pieniądze.
Później faktycznie napisz coś w stylu..."Ciągle podrzucane nowe psy, a zbyt miękkie serce nie może im nie pomóc...potrzebna pomoc" No, czy jakoś tak, żeby nie było, że pani Ala zbiera sobie pieski.

Gdzieś w lubuskim chyba dzieje się taka rzecz, że pani przygarnęła pieska, potem suczkę...czy na odwrót, nieważne, psy zaczęły się mnożyć. Część psiaków rozdała, częśc uśpiła tych maluchów, a część dorosła i znów zaczęła się mnożyć. Nie wiem ile czasu to trwało...ale stan psów przy założeniu wątku w styczniu mówił o 23 szczeniakach i chyba 5 dorosłych psach. To wszystko dzieje się w maleńkim mieszkaniu, a pani mieszka z małym dzeckiem....Dogomaniacy oprócz wyadoptowania tych maluchów chcą pokastrować dorosłą zwierzynę....i to szybko, żeby zdążyć przed cieczką.
To tak na marginesie....
p. Ala nie jest tak bezmyślna jak osoba, która miała wielkie serce, ale może małą wyobraźnię. Niemniej takiej osobie - a w zasadzie jej psom, trzeba pomóc, nie wolno oceniac z góry, bo czasu się nie cofnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez cos moge dorzucić na transport w marcu, ale faktycznie trzeba wątek porozsyłać bo taką kase trudno będzie uzbierać. A Mft rozmawiałaś może z Panią Anią czy mogłaby pomóc w transporcie Bobika do Radomia? No i wogóle kiedy byłby dokładnie ten transport do Goleniowa?

Link to comment
Share on other sites

transport sie organizuje tu [url]http://www.dogomania.pl/threads/180658-Potrzebny-transport-dla-psa-Szczecin-Warszawa-PoznaA-Radom-Zwrot-za-paliwo-pani[/url] ala to pewnie moze jakiemus chlopu zaplacic by do warki powiozl do radomia to trzeba by kogos prosic o ile oni jadac przez warszawe lub z poznania jk czytam nie mogliby jakos przez warke przejechac-byloby prosciej

Link to comment
Share on other sites

transport sie organizuje tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/180658-Potrzebny-transport-dla-psa-Szczecin-Warszawa-PoznaA-Radom-Zwrot-za-paliwo-pani[/URL] ala to pewnie moze jakiemus chlopu zaplacic by do warki powiozl do radomia to trzeba by kogos prosic o ile oni jadac przez warszawe lub z poznania jk czytam nie mogliby jakos przez warke przejechac-byloby prosciej

Link to comment
Share on other sites

jasne, że byłoby prościej gdyby oni bobika odebrali od p. Ali, bo my mamy dość mało czasu na zorganizowanie transportu - mimo, ze to nie aż tak daleko. To jeszcze nie wiadomo o której godzinie będą mogli Bobika zabrać, nie wiadomo czy my byśmy się wyrobili...choć tak naprawdę wszystko jakoś da się zorganizować. Ale wizyta będzie dzień przed transportem. Właściwie to noc przed...więc trudno będzie na ostatnią chwilę powiadamiać kogoś...
Dobrze, już nic nie piszę, bo teraz cały wątek o Bobikowym transporcie jest i rozważaniach na jego temat. mtf daj znać jak będą jakieś konkretne wiadome w sprawie tego transportu...
Ale ja się denerwuję. Żeby tylko nie było tak, że Bobik nie pojedzie, bo np. nie ma kto go przywieźć do radomia :(....taka szansa by przepadła !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Z Warszawy do Radomia nie jeździ się przez Warkę bo najwygodniej jest jechać E7 bo prawie cały czas jest dwupasmówka, ale oczywiście można tez przez Warke pojechać, my tak jeździmy z synem do CZD.[/QUOTE]


Tak, można przez Warkę, tylko czy będą chcieli szczególnie z psem...droga kręta - a teraz po mrozach dziurawa !!!!!
I przez wioski, nie po trasie....i 20 km się nadrabia....:)

Link to comment
Share on other sites

kwota transportu rosnie niestety z powodu oplat na autostradzie i kosztow dnia wolnego osoby jadacej-na chwile obecna jest 920 zl do podzialu na dwa psy.szukajcie czegos tanszego na trase w-wa-szczecin bo ja lece do pracy i podobno maja byc nawalnice i moge byc bez netu 886 217 379

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...