Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1258 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A w Sopocie nigdy nie bylam wiec nie moge sie wyrazic.... :)

Nie szkodzi. I tak powinnaś zagłosować na Sopot 8)

:wink:

Obiecuje ze w przyszlym sezonie pojade, zmienie zdanie i zaglosuje 8) 8)

Sopot...... :P Tam trzeba przyjechać wcześniej,2 dni przed wystawą,kemping "Przy plaży"....nocne rozmowy psiarzy,spacery nocne po plaży,eeeeehhhhhhh 8) ,a w sobotę spacerek piętnasto minutowy na wystawę,a po......znowuż nocne rozmowy :wink: :wink: :wink: Ciekawostką jest też to,że zawsze wtedy jest super pogoda/ja nigdy nie trafiłam na deszcz/ :wink: :wink: :wink: Oj,klimat ta wystawa ma... :P :P

Link to comment
Share on other sites

ZAGŁOSOWAŁAM NA Wrocław- bo tam odległość między ringami jest taka, że nie muszę trzymać psa na dwucentymetrowej smyczy.

Mało tego- obsługa wystawy wie, jaką rase mam na smyczy i kieruje mnie do ringu. Tani parking. Można podjechać pod same ringi.

Doskonały dojazd z Warszawy.

Machają na pożegnanie. Respektują mój indeks asystencki i pozwalają mi wjechać na parking dla sędziów. A jak nie ma miejsc, to mówia mi to z czarującym uśmiechemm, a nie warczą i mruczą.

Chciałam jeszcze zaglosować na Leszno, ale się nie dało.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie psa jeszcze zadnego nie wystawialam, ale w tym roku bylam w Katowicach, Łodzi, Lesznie, Sopocie i Poznaniu. Poznań odpada na dzien dobry, w Katowicach bylo fajnie, ale waham sie miedzy Łodzią, Sopotem a Lesznem - jak wystawie tam psa, to zaglosuje 8)

Link to comment
Share on other sites

Poznan po ty mco dzialo sie w tym roku przy odbieraniu numerkow powinien byc na samym koncu..........

stalem 1,5 h....

a co mieli powiedziec ludzie ktorzy o 11 wystawiali psy a stali od 9,30???

Jezeli ktos to czyta z organizatorow wystawy Poznanskiej niech sie powaznie zastanowi na przyszlosc!

pozdrawiam

Krzysztof

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie psa jeszcze zadnego nie wystawialam, ale w tym roku bylam w Katowicach, Łodzi, Lesznie, Sopocie i Poznaniu. Poznań odpada na dzien dobry, w Katowicach bylo fajnie, ale waham sie miedzy Łodzią, Sopotem a Lesznem - jak wystawie tam psa, to zaglosuje 8)

i zapewne będzie to Sopot :P :D :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie psa jeszcze zadnego nie wystawialam, ale w tym roku bylam w Katowicach, Łodzi, Lesznie, Sopocie i Poznaniu. Poznań odpada na dzien dobry, w Katowicach bylo fajnie, ale waham sie miedzy Łodzią, Sopotem a Lesznem - jak wystawie tam psa, to zaglosuje 8)

i zapewne będzie to Sopot :P :D :wink: :wink: :wink:

I zapewne z tego samego powodu co ja :evilbat: 8)

Link to comment
Share on other sites

Ale wiecie co ja zaglosowałam na Sopot ale także Łodź mi sie podobała (oprocz tego drogiego parkingu co jest niby przy samych ringach a za 5 złotych można na czyjejść posesji stać) :P W Łodzi byliśmy 2 razy w tym roku na miedzynar. a pozniej na klubowej i podobało mi sie:) Może dlatego ze ta Łodź dla nas jakas szcześliwa jest :P

Link to comment
Share on other sites

był mogła tak po kolei opsiac za i przeciw ale sie strzeszcze..

Katowice faktycznie BIG Dog Show....ale czemu dla mnie ona jest taka męcząca..w niedziele to wogole nie da sie przejsc szybko z jednej strony spodka na druga..a co jak sie wystawia 2 rózne psy?

Warszawa..hmm ostatnia mi sie bardzo podobała.Były ekstra ringi i duzo miesjca..ale ten parking..trzeba było koniecznie psa nieść na rekach bo inaczej czarny jak smoła.

Opole-moja ulubiona..nie z tego wzgledu z emam naglizej o jakies 1`5 km do Okraglaka ale ogolnie atmosfera jest super,moze to zasługa spikera,który za wszelka cene stara sie jak najmilej zagoscic wszystkich na terenie okraglaka.Szkoda tylko ze Okraglak taki mały ale mimi tego moja ulubiona+!!

Łódz....o jenny totalna porażka..pierwszy upał zawsze..pierwsyz udar..zawsze..a postatnio exstra ring pod sypiącymi sie topolami??kto ten rozkład ringów wymysla??!!Dobrze ze w tym roku konkurencje finałowe byly zadaszone mniej wiecej..bo zwykle na plycie głownej to stało sie jak na patelni...tragedia..pozatym strasznie sie tam kurzy nie wiem czemu.

Leszno-swietna wystawa..tlko hmm..czemu co roku sa Ci sami sedziowie zawsze??komus sie płyta zacieła?namiot exstra..tylko po południu to bez wiatru mega zaduch.

Kraków nie byłam nigdy i nie wypowaiama sie ale jaos mnie nie ciagnie

Szczecin.-takze bardzo fajna.fajna ring główny..szkoda ze tylko mialam daleko ring za jakimś błockiem.

W sopocie byłam chyba z 3 lata temu..fajnie było tylko mogli by sie organizatorzy posatrac o jakies zadaszenie dla wysawców i psiakow bo ciężko natej wolnej przesrzeni o cien.

Wrocław takze lubie..hehe ale zawsze po tej wystawie mam zakwasy od biegania z płyty na płyte.

No i Poznan powiem tylko tak..zycze powodzenia na Swiatówke zeby sie wszytsko udało;]

Link to comment
Share on other sites

Oddałem głos na Leszno. Ze wszystkich wystaw, na których byłem w tym roku Leszno stało na najlepszym poziomie, chociaż - jak chyba na każdej wystawie bywa - coś tam zawsze zazgrzyta w trybach organizacyjnych.

Nie wiem, czy "Marek z Gromem" tworząc ten temat miał na myśli bieżący rok. Ja tak przyjąłem oddając swój głos.

Gdyby było inaczej to zagłosowałbym na Wystawę w Opolu organizowaną w kwietniu 1999 roku - tylko ten jeden raz byłem w Opolu. Tamta wystawa tkwi mi cały czas w pamięci i do dzisiaj nie trafiłem na równie Profesjonalnie poprowadzone konkurencje finałowe. Znakomicie zgrany Zespół Prowadzący wytworzyli taką atmosferę, że z zapartym tchem siedziałem na trybunach i oglądałem cały ten spektakl. TAK! To był precyzyjnie przygotowany i poprowadzony SPEKTAKL. Na pewno Organizatorzy włożyli w przygotowanie tamtej Wystawy Kawał Porządnej Roboty !!! :klacz: :klacz: :klacz:

Pozdrawiam. :D

Link to comment
Share on other sites

@Baskomaniak

zapraszam - jest naprawdę nieźle -może uda się za rok zrobić takie zadaszenia nad ringami jak w Lesznie - to był praktyczny i zarazem elegancki pomysł.

w tym roku byłem rozczarowany Sopockim sędziowaniem - może za rok zaprosimy kogoś wartościowego :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...