Jump to content
Dogomania

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce - do konca roku 2008????


Marek z Gromem

Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????  

1258 members have voted

  1. 1. Najlepsza wystawa międzynarodowa w Polsce ????



Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez juz zagłosowałam i szok :-) Wystawa ta wygrywa :-) Bo jak narazie to na sopot chyba sami ludzie z pólnocy głosowali :-) choc dodam ze ja z południa jestem :P

No, Matisse niespecjalnie z północy. Powiedziałabym, że raczej przeciwnie 8)

Ale za to dobrze głosuje :evilbat:

Ale ja wiem dlaczego :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

@All

Oczywiście ja jestem z Sopotu, a więc było nie było obligatoryjnie glosowałem na swoją wystawę.

Głosowałem na lokalizację i super datę.

Nie moge jednak glosować na organizatorów i organizację niestety.

Większości tych ludzi zwyczajnie nie znam, a samo miasto też jest dziwne w temacie organizacji. Z jednaj strony popiera taką imprezę, a z drugiej strony zezwala na handel szczeniakami pod wystawą....... to jest to odstręcza - niestety tak jest w całym kraju.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

No, Matisse niespecjalnie z północy. Powiedziałabym, że raczej przeciwnie 8)

Ale za to dobrze głosuje :evilbat:

Ale ja wiem dlaczego :evilbat: :evilbat: :evilbat:

Cśśś 8)

Gorzała wydaje mi się, że rozpatrywać wystawy w tym kontekście nie można. Sam już napisałeś, że w każdym mieście tak jest. Mnie tylko zastanawia, czemu policja nigdy się tym nie zajmie, tyle mandatów mogliby wlepić co na drodze na częstochowę podczas akcji "Znicz"

Link to comment
Share on other sites

Matisse, policja to sobie zarobiła na mojej drodze do Poznania :evil: Starczy im.

Poza tym ja mam wrażenie, że na wystawach policja jest zainteresowan tylko i wyłącznie nieszczęśnikami, ktorzy zupełnie nie z wlasnej woli - tylko dlatego, że organizator nie zapewnil wystarczającej ilości miejsc parkingowych - musieli zaparkować gdzieś tam, i popełnili przy tym, zupełnie nieświadomie - strraaaaaszne wykroczenie :evil:

Tylko proszę mi tu nie rozpetywać dyskusji, że policja miała racje itd. Nie miała :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem z południa :D , a mój głos był pierwszym oddanym na Sopot (równolegle ktoś zagłosował na Wrocław) :D

W Sopocie cenię sobie szczególnie ten duży teren i to, że ringi nie są stłoczone obok siebie.

Można swobodnie puścić psy aby sę wybiegaly (oczywiście już po występie na ringu)... :D

Link to comment
Share on other sites

A ja zaglosowlam na Łodz :) Bardzo lubie ta wystawe, wedlug mnie organizacja jest bardzo dobra, swietna obsada i wogole podoba mi sie :D A w Sopocie nigdy nie bylam wiec nie moge sie wyrazic.... Lubie rowniez Katowice, ale łodzka wystawa - zawsze na sloneczku i to ten + :) Od paru lat na nia jezdze i zawsze pogoda dopisuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...