Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

A jesli tak, to nie zrozumialam :). Na pania BW nikt z nas nie bedzie sie rzucal, bez przesady - zreszta po incydencie z pania MK chyba udowodnilam, ze do bijatyk nie nadaje sie absolutnie ;) Wlasnie Ewa rozmawiala z jedna z pracownic, podobno nie byl to pojedynczy incydent w weekend, pani BW otwierala drzwi na wybiegi i uciekala - to jest niebezpieczne i nie ma nic wspolnego z nabijaniem sie z kogokolwiek. Jezeli otworzy drzwi dwoch grup i one sie spotkaja - bedzie niewesolo. Pan Jozef zaklada dzisiaj klodki gdzie sie da. Musimy szybciej przeniesc psy z domu niz myslelismy - dla ich wlasnego bezpieczenstwa. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

podczytuje watek i mysle ze powinniscie zglosic swoja kandydature w krakvecie (bo nie kojarze czy byla), Boguszyce zna prawie cale dogo z reszta warto byloby sie przypomniec a sadze ze macie realne szanse na to wsparcie...;)

aaa na stronce jest chyba blad, te trzy psiaki co wyjezdzaly w poniedzialek do chyba do hotelu a nie do ds?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Wsparcie przydaloby sie bardzo...moze faktycznie warto sprobowac.
Na ktorej stronce sa wpisane jako do ds?[/QUOTE]

na glownym OS [URL]http://psiaszansa.pl/pl.php[/URL] ale patrze teraz i widze ze juz poprawione;)a mam taki balagan w kompie ze nie chce mi sie zrzutu szukac z reszta to nie wazne....

a z krakvetem napewno warto sprobowac, pomoc dostaja czasem osoby z kilkunastoma czy kilkudziesiecioma psami a Wy macie ich kilkaset...trzymam kciuki;)

Link to comment
Share on other sites

Agnieszce sie dogo zacielo, poprosila zebym wkleila Jej odp:

[COLOR=#000000][FONT=Arial]"Poprawilam, jak tylko przeczytalam Twoj post - dzieki ogromne :).
[B]Aktualnie szukamy pomocy w przetransportowaniu 400kg suchej karmy z Pruszkowa do Boguszyc, jesli ktos ma namiar, pomysl (moze byc delikatnie odplatny), prooooosimy o info. Musimy odebrac karme do 16 kwietnia[/B].../Agnieszka"[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie nie wiem dlaczego, coś się u mnie dzieje z dogo, nie mogę nawet postu edytować wklejam jeszcze raz może zadziała :)

[URL="http://www.dogomania.pl/../183211-BRUNO-ONek-z-Boguszyc-pilnie-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/183211-BRUNO-ONek-z-Boguszyc-pilnie-szuka-domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]Na prosbe Agnieszki i Ewy podaje link do watku dyskusyjnego, gdzie znajduje sie, jak to okreslila Agnieszka
"maly update o sytuacji w Boguszycach".[/B]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/140736-Boguszyce-watek-dyskusyjny?p=13131902#post13131902[/url]

Wszystkie pytania i watpliwosci bedziemy tam wyjasniac :-)

Link to comment
Share on other sites

matko, total, my jestesmy jakaś ciemna masa, ze o krakvecie nie myslimy!!!!!!
koniecznie tzreba zgłosić! jak to się robi? ktos ma zgłosic, czy osz sama ma się zgłosić? ja tam tylko głosuję, nie czytam, i i nie wiem.

co do przewozu dużej ilości karmy, to bym na wszelki wypadek pogadała z marlenka, ona czasem cos może wykombinowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']No wlasnie nie jestem pewna,,...cos mi sie wydaje, ze lepiej jak zglosi ktos spoza OS. Moze Sbd ? :-)[/QUOTE]

Jestem za ....

A co do transportu to kurcze moi driverzy mają same wielkie autka jak uzbieracie 24 tony możemy pogadać , ale tez nad tym myślę , Donacja ma coś dużego ale nie wiem czy mozna w to załadowac 400 kg . Bede myślala . Najlepszy byłby jakiś busik .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']marlenka, ja myslałam, zeby te małe 4oo kg dorzucic im przy okazji, jak będa akurat na takiej trasie.

dobra, to idę sprawdzić co z krakvetem i jak sprawa wygląda.[/QUOTE]

Jeżdzą do rawy ale do boguszyc Tirem ??? Nie ma szans żeby tam wjechali - a i tak ktos by musiał do warki mi to ewentualnie podrzucić a z rawy ktoś odebrac . Ale nic obiecac nie moge :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...