Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

cześć.
sushi trafiła bardzo fajnie, pani miła, rozpieszczająca, suhi tam bedzie rządzić metodą: "jestem taka słodka, jak możesz mi zabronić wejść na kanapę/zjeść ciastko/ przeflancować kwiatka" ;-).

zreszta suhi łatwo pokochac, niby sie boi, ale od razu chce sie przypodobac i nazstawia do miziania. na kanape wmeldowała się w trzeciej minucie pobytu wdomu.

a pani sushi zrobiła zbiórkę w szkole, w dwóch klasach i wśród znajomych, ledwo żesmy to załadowały z abrakadabrą.

miałam wczorja telefon, ze sushi nie siusia ani nie koopka, uspokoiłam, ze wsio ok i potem dostałam ssma, ze poszło :-).

no i sushi na późnije zakopała sobie kostkę w kwiatku. i jest kochana. i coraz lepiej chodzi po schodach.

kilka fotek pierwszych głasków i miziań :-)
[attachment=678:3706.attach]

[attachment=677:3705.attach]

[attachment=676:3704.attach]

[attachment=675:3703.attach]

Link to comment
Share on other sites

Znowu ktos nas prosi o ratunek . Telefonowała Pani z Urzędu gminy w Żurominie okolice Mławy czy możemy zabrac przyblęde sunię , oszczeniła się nie daje do siebie dojśc , bywa agresywna , ludzie sie jej boja każą "coś zrobić" w okolicy żadnego schroniska . Chcieli nam wcisnąć, nawet pytali o koszty utrzymania i przewozu. Psina przebywa w budynku gospodarczym , tam się ulokowała. O zabraniu przez nas psa razem ze szczeniakami nie ma mowy. Mam namiary na Panią z Urzędu zglaszająca problem . Czy macie może jakiś pomysł, podpowiedź ?
A teraz o psie siedzącym na tapczanie na podwórzu nie wiem ale i ja mam wrażenie, że to nie jest Sushi . Może się mylę. Chyba większe uszy i trochę inny pyszczek. ale jak się człowiek uprze to dojdzie prawdy..,. :) Bywa, że i sami pracownicy się mylą. Na pewno nie ma takie tapczanika na wybiegu gdzie była Sushi pod opieka p. Krystyny. Teraz to nigdzie takie tapczany nie stoją na podwórkach- wybiegach. E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Znowu ktos nas prosi o ratunek . Telefonowała Pani z Urzędu gminy w Żurominie okolice Mławy czy możemy zabrac przyblęde sunię , oszczeniła się nie daje do siebie dojśc , bywa agresywna , ludzie sie jej boja każą "coś zrobić" w okolicy żadnego schroniska . Chcieli nam wcisnąć, nawet pytali o koszty utrzymania i przewozu. Psina przebywa w budynku gospodarczym , tam się ulokowała. O zabraniu przez nas psa razem ze szczeniakami nie ma mowy. Mam namiary na Panią z Urzędu zglaszająca problem . Czy macie może jakiś pomysł, podpowiedź ?
A teraz o psie siedzącym na tapczanie na podwórzu nie wiem ale i ja mam wrażenie, że to nie jest Sushi . Może się mylę. Chyba większe uszy i trochę inny pyszczek. ale jak się człowiek uprze to dojdzie prawdy..,. :) Bywa, że i sami pracownicy się mylą. Na pewno nie ma takie tapczanika na wybiegu gdzie była Sushi pod opieka p. Krystyny. Teraz to nigdzie takie tapczany nie stoją na podwórkach- wybiegach. E[/QUOTE]

A z kim gmina ma podpisaną umowę? Bo na pewno nie z Boguszycami... Jeśli szczeniaki jeszcze ślepe - można uśpić miot.

Link to comment
Share on other sites

Nasza gmina ma podpisana umowe ze schroniskiem na Marmurowej w Lodzi, tamta - nie wiadomo. Jesli chodzi o zdjecie tego psiaka powyzej, to wszyscy pracownicy mowia, ze jest to pies od p.Krysi (z czasow, kedy jej grupa psow byla w domu p. Wahl, tam byl taki tapczanik), a u p.Krysi najpodobniejsza byla Sushi. Lazilismy z tym zdjeciem po wszystkich i ciagle slyszymy "to pies od Kryski", lecimy do p. Krysi a ona innego psa oprocz Sushi takiego nie miala - sprawdzalysmy. No i guzik :((/Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, potwierdzam że 29 jedziemy do Boguszyc - ja, Ania i Teqquila z TŻ.
Agnieszko czy będziesz tam na pewno rano, ok. 9?

Mam jeszcze prośbę, sprawdźcie na subkoncie ile jest pieniędzy dla Brodnicy, bo Ania by wystawiła Fakturę dla nas i Ciaputki za jednym zamachem. :)

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem wysle Wam podliczenie z subkonta.
W imieniu Agnieszki powiem, ze Ona bedzie tam na milion procent o 9:-)
Czekalam na potwierdzenie, bo Pani, ktora adoptuje Rawianina pracuje w poniedzialek.
Wiem, ze nie wiadomo ile czasu Wam zajmie wizyta w Boguszycach, ale tak mniej wiecej w jakich godzinach planujecie przyjazd do Krakowa?

Link to comment
Share on other sites

Gdyby się znalazł ktoś z Łodzi kto weźmie na dwa dni koty, to będzie to poniedziałek. Ale nikt nie chce pomóc...
Wtorek rano, bo wyjazd, gdyby spali w Łodzi będzie raniutko, by być jak najwcześniej w Krakowie. Może Malawaszka wie więcej..

Link to comment
Share on other sites

od soboty rano do poniedzialku po poludniu jestem w Boguszycach - kto nie byl wiecej niz 1 dzien, nie wie jaka to super zabawa (zwlaszcza wracanie autobusem do Warszawy w ciuchach schroniskowych, nie do opisania :)) Psiaki wyjezdzajace w poniedzialek (Hasko, Rawus, Ciaputka) maja komplet dokumentow. Jezeli jeszcze jakis piesek bedzie mial szczescie i pojedzie - komplet rowniez bedzie. Pozdrawiam wszystkich/Agnieszka ps. Hipcio pewie nie posiada sie ze szczecia... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']od soboty rano do poniedzialku po poludniu jestem w Boguszycach - kto nie byl wiecej niz 1 dzien, nie wie jaka to super zabawa (zwlaszcza wracanie autobusem do Warszawy w ciuchach schroniskowych, nie do opisania :)) Psiaki wyjezdzajace w poniedzialek [B](Hasko, Rawus, Ciaputka)[/B] maja komplet dokumentow. Jezeli jeszcze jakis piesek bedzie mial szczescie i pojedzie - komplet rowniez bedzie. Pozdrawiam wszystkich/Agnieszka[/QUOTE]

jeszcze DIABOLEK!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Proszę o pomoc w zidentyfikowaniu tego psiaczka -ten mały czarny od lewej patrząc na monitor
Zaznaczyłam ramką
Jeśli to płaskonos weżmiemy go do siebie - bardzo proszę o jakieś info.

[IMG]http://images42.fotosik.pl/188/0d28a127c899ae15.jpg[/IMG]


O tego małego czarnego mi chodzi...
[IMG]http://images49.fotosik.pl/277/b9598a37e7c222e3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Osa , drukuję zdjęcie jestem w niedzielę w Boguszycach a na miejscu od dzisiaj do poniedzialku włącznie Agnieszka i spróbujemy ustalić co to za piesek czy jest płaskonosy.
SBD trwają usilne starania o ustalenia w sprawie Cywilki jak i nawiązania kontaktu z ludźmi,którzy ja od behawiorystki zabrali . Zamilkli . Ustala to strona niemiecka wskutek moojego nacisku. Mnie szczególnie zależy na tych wiadomościach. Gdybym miała więcej czasu jak i możliwości, pojechałabym tam na miejsce ale to daleko - Wuppertal
Ewa

Link to comment
Share on other sites

[B]ostatniaszansa[/B] - JUTRO czyli w sobotę koło 17-18 przyjedzie do Boguszyc dziewczyna po Haśko, Rawianina i Diabołka - proszę potwierdźcie że psy będa gotowe i że przyjęłyście do wiadomości - w tej chwili to jest na 95% bo nie mogę się dodzwonić do niej, ale raczej tak będzie. Możecie mi podać tel. do Agnieszki żebym w razie czego miała kontakt z kimś na miejscu?

Link to comment
Share on other sites

Miłośników Boguszaków zapraszam na wątki Haśka i Diabołka - pusto tam, a chłopaki wymagaja porządnego wzięcia się za ich zdrowie - zwłaszcza Haśko, którego oczy sa w bardzo złym stanie :(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/144356-NIEWIDOMY-SZNAUCER-z-Ostatniej-Szansy-juA-w-DT-POMOCY-oczy-w-tragiczntm-stanie?p=14382976#post14382976[/url]

[IMG]http://img684.imageshack.us/img684/6200/dsc0183y.jpg[/IMG]

i diabołek - jemu najpierw trzeba odchudzania.... jest w hotelu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182169-DiaboA-ek-czy-AnioA-ek-Sznaucerek-czy-dostanie-OstatniAE-SzansAE-PROSI-O-DEKLARACJE?p=14380915&viewfull=1#post14380915[/url]

[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2258/dsc0148u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...