Jump to content
Dogomania

Adresówka


coztego

Recommended Posts

[quote name='Vailet']wiecie czy są i gdzie kupie w miarę wytrzymałe, małe, [B]ciche[/B] adresówki?[/QUOTE]
ja mam z edeil chyba. Ze szkła akrylowego, wygląda jak plexi, nie dzwoni jakoś szczegolnie ;) jakiś tam dzwiek jest, to wiadomo, ale o wiele przyjemniejszy i cichszy niz metalowe :P Dobrze sie spisuja, mamy je jakoś poltora miesiąca dopiero, ale wydaje mi sie ze posluza jeszcze dlugo.

Link to comment
Share on other sites

edeilowe mają 3mm (duzo to czy malo? na żywo grubsze się wydaje)

my się pewnie jeszcze w niejedne adresówki od nich zaopatrzymy, bo na razie jestem z nich zadowolona i sprawiają wrażenie porządnych, cena też bardzo spoko.
Natomiast ten cały laminat grawerski to śmiech na sali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Na furkidz można kupić coś co pomoże przepinać z obroży do obroży bez problemu[/QUOTE]

ale np. dla mnie id holder by się kompletnie nie sprawdził ;) bo mam obroże od 0.5cm do 5cm więc... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szykuję wprawkę dla psa i chciałbym się dowiedzieć, jaka adresówka byłaby dla niego najlepsza, mógłby mi ktoś coś doradzić? Jedynym warunkiem jest to, by była wytrzymała, wygląd się nie liczy (ale nie nieśmiertelnik, źle nam się z dziewczyną kojarzy i jakoś nam się to nie podoba).

Edited by porast
Link to comment
Share on other sites

[quote name='porast']Szykuję wprawkę dla psa i chciałbym się dowiedzieć, jaka adresówka byłaby dla niego najlepsza, mógłby mi ktoś coś doradzić? Jedynym warunkiem jest to, by była wytrzymała, wygląd się nie liczy (ale nie śmiertelnik, źle nam się z dziewczyną kojarzy i jakoś nam się to nie podoba).[/QUOTE]

Moim zdaniem najbardziej wytrzymałe są adresówki ze szkła akrylowego, ale napis jest niezbyt widoczny... Jeśli pies jest przyjazny wobec obcych, to go złapią i przeczytają i wtedy sprawdzi się świetnie. Ale jeśli pies jest nieufny i numer trzeba spisać z daleka, to nie ma szans. W takim przypadku polecam laminat z wzmocnionym oczkiem, najlepiej widoczne są czarne litery na żółtym tle (wypróbowane) ;) Jeśli pies ma tendencje do zwiewania, to dodatkowo napisałabym jeszcze numer telefonu na obroży. No i zamawiając adresówki, kup od razu 2-3, żeby mieć na wymianę w razie czego.

Ja ostatnio złapałam psiaka, który na szczęście miał adresówkę. Tylko że miał dłuuugie kudły i ją zasłaniały, a kiedy próbowałam go złapać i spisać numer, to pies usiłował mnie chapnąć :roll: Ja się tym na szczęście nie przejęłam i jakoś udało mi się go ogarnąć ;) Uciekł właścicielce z ogródka, przebył jakieś 10 km :roll: Jednak jakby trafił na kogoś bardziej lękliwego to by błąkał się do teraz... Dlatego zwracam uwagę na charakter psa, im bardziej jest "trudny", tym bardziej widoczna musi być adresówka. No i polecam obcinanie kudłów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Racja, już poprawiam :D
Dzięki, Amber, właśnie coś takiego mieliśmy na myśli!
zmierzchnica- właśnie wiem, żeby kupować kilka, szczególnie, że mamy już trzy obroże, a pewnie nie będzie nam się chciało ich przepinać :lol: Laminat nie jest drogi, więc też pewnie zakupimy :).

Link to comment
Share on other sites

Nasza adresówka z Edeil - jestem zadowolona póki co :) pierwszy chrzest już miały, tak więc polecam.

[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/755519/00000021.jpg[/IMG]

Bruti ma czerwoną.

[IMG]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/755519/00000022.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ej, po ile zamawialiście ostatnio te adresówki zwierzaczki?
Chciałam dzisiaj mojemu zamówić, a tu [B]26zł[/B] za sztukę! :-o
Jak ostatnio sprawdzałam, to były chyba po 10zł(?)...

[url]http://www.zawieszkidlapsow.pl/sklep/[/url]

Jak się sprawują te wasze po dłuższym użytkowaniu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...