Jump to content
Dogomania

Jak zrobić prześliczną obroże dla malutkiego pieska? :)


Dyzia

Recommended Posts

No więc...:) Przede wszystkim piesek musi być malutki tego typu jak York lub Shih tzu.
Jak zrobić prze piekną obroże?
Odpowiedź jest bardzo prosta:) Nie raz natrafi się nam śliczna branzoletka jednak nie raz jest dla osób które mają grubszą ręke prawda? Ja kupiłam taką branzoletke ale nie wiedzialam pożniej co z nią zrobić :shake: Ale przyszedł mi na myśl super pomysł (przy najmniej ja tak sądze:lol:) Wziełam branzoletke i ubrałam ją mojemu pieskowi na szyje-pasowała jak ulał [!] Do tej pory słuzy mojemu pieskowi jako obroża :lol: A ludzie pytają się z kąd mam taką śliczna obroże dla psa :lol:
Mozna kupić i dać pieskowi będzie to na pewno nie spotykany prezent:) O to kilka przykładów branzoletek:
[url]http://allegro.pl/item541750911_piekna_branzoletka.html#gallery[/url]
[url]http://allegro.pl/item542611850_branzoletka_z_cyrkoniami_dostawa_gratis.html#gallery[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyzia']No więc...:) Przede wszystkim piesek musi być malutki tego typu jak York lub Shih tzu.
Jak zrobić prze piekną obroże?
Odpowiedź jest bardzo prosta:) Nie raz natrafi się nam śliczna branzoletka jednak nie raz jest dla osób które mają grubszą ręke prawda? Ja kupiłam taką branzoletke ale nie wiedzialam pożniej co z nią zrobić :shake: Ale przyszedł mi na myśl super pomysł (przy najmniej ja tak sądze:lol:) Wziełam branzoletke i ubrałam ją mojemu pieskowi na szyje-pasowała jak ulał [!] Do tej pory słuzy mojemu pieskowi jako obroża :lol: A ludzie pytają się z kąd mam taką śliczna obroże dla psa :lol:
Mozna kupić i dać pieskowi będzie to na pewno nie spotykany prezent:) O to kilka przykładów branzoletek:
[url=http://allegro.pl/item541750911_piekna_branzoletka.html#gallery]**PIĘKNA BRANZOLETKA** (541750911) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
[url=http://allegro.pl/item542611850_branzoletka_z_cyrkoniami_dostawa_gratis.html#gallery]Bransoletka z cyrkoniami. Dostawa gratis!!!!!!!!!! (542611850) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/QUOTE]

że tak zapytam, co to ma wspólnego z obrożą? chyba nie prowadzasz psa na bransoletce? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

[quote name='Dyzia']No więc...:) Przede wszystkim piesek musi być malutki tego typu jak York lub Shih tzu.
Jak zrobić prze piekną obroże?
Odpowiedź jest bardzo prosta:) Nie raz natrafi się nam śliczna branzoletka jednak nie raz jest dla osób które mają grubszą ręke prawda? Ja kupiłam taką branzoletke ale nie wiedzialam pożniej co z nią zrobić :shake: Ale przyszedł mi na myśl super pomysł (przy najmniej ja tak sądze:lol:) Wziełam branzoletke i ubrałam ją mojemu pieskowi na szyje-pasowała jak ulał [!] Do tej pory słuzy mojemu pieskowi jako obroża :lol: A ludzie pytają się z kąd mam taką śliczna obroże dla psa :lol:
:mdleje::mdleje::mdleje::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dyzia']Niby czemu nie?:roll:Bardzo łanie wygląda i ma jeszcze do tego smycz taką łańcuszkową xD W realu kupiłam:cool3: I pasuje :D I wygląda ślicznie:cool3: Ale i tak już nie chodzi na smyczy bo chodzi sama przy nodze:multi:[/quote]
Pomysłowości gratuluję , ale twojemu psu współczuje .Sama sobie załóż bransoletkę na szyję i jeszcze ją przyczep do łańcucha i zobacz reakcję przechodniów .

Link to comment
Share on other sites

coż za pomysłowość.Biedny pies.
Obroża nie ma być ładna tylko wygodna, a wątpię że będzie psu wygodnie w bransoletce :roll: Pies nie jest zabawką żeby robić z nim takie rzeczy.To żywe stworzenie, które też coś czuje i pies chyba wolałby mieć normalną obrożę a nie paradować po ulicy w jakieś bransoletce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']coż za pomysłowość.Biedny pies.
Obroża nie ma być ładna tylko wygodna, a wątpię że będzie psu wygodnie w bransoletce :roll: Pies nie jest zabawką żeby robić z nim takie rzeczy.To żywe stworzenie, które też coś czuje i pies chyba wolałby mieć normalną obrożę a nie paradować po ulicy w jakieś bransoletce[/quote]
Zgadzam się w 100%

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:mad::mad::mad:

No po prostu świetny pomysł, nigdy bym na to nie wpadła. Mam lepszy, macie stary sznurek? Może posłużyć Waszym psom jako oryginalna obroża!!!

Głównym celem BranSoletki jest ozdoba ludzkich rąk. Psia obroża musi być WYGODNA, komfortowa, delikatna. A nie jakieś koraliki. I jeszcze ciągasz psa na smtczy w tych koralikach? Gratuluję:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

:angryy::angryy::angryy:
no, no, no, brawo za pomysłowość :mad: obroża dla psa ma być lekka, wygodna, i odpowiedniej szer. żeby się psu nie wbijała w szyję, a nie, że 'piesek bardzo ładnie w niej wygląda" :shake: nie no brak słów :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak powiedziała *vege, obroża ma być wygodna i mieć odpowiednią [B]szerokość[/B]! Nie może to być bransoletka, ponieważ, bransoletka jest [B]za wąska[/B] dla psa!:shake: Obroża musi być też z odpowiedniego materiału, np. skóry, podszytej czymś miękkim. :cool1: I obroża (w przeciwieństwie do bransoletki) ma kółeczko na zapięcie smyczy.

Ps. Gratuluję pomysłowości.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Autorka tematu prowadziła psa na tej bransoletce :angryy:
Nie zauważyłaś, że pisała o tym jak jej piesek ładnie się prezentuje na spacerze i ludzie ją pytają skąd ma taką ładną obróżkę :shake: kretyni (tamci ludzie)[/quote]
Rzeczywiście, jakoś mi wyleciało, po przeczytaniu reszty postów :roll:
Ciekawe jak ma się pies, jeśli właścicielka wpada na takie pomysły:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']O matko! Jeszcze żeby to mało było w zoologicznych różnych NORMALNYCH obroży ozdabianych brylancikami, kwatkami i innymi duperelami za przeproszeniem!
Do wyboru do koloru!
[/quote]


Niestety, masz rację. Tyle, ze NORMALNY właściciel takiej obroży nie kupi! Taką obrożę kupi ktoś kto myśli jak autor/ka wątku. :shake: Bo " ładnie w niej wygląda".:shake:

Link to comment
Share on other sites

No tak, ale nawet taka obroża z brylancikami jak już koniecznie ktoś musi psa ozdabiać, to lepiej kupić taką w zoologicznym, przynajmniej ma kółeczko do zapinania i odpowiednią szerokość.
Ja tam też nie rozumiem tego ozdabiania, moje psisko ma obrożę nylonową z zawieszką "wścieklizna 2009" i bardzo sobie ją chwali:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koreksonowa']No tak, ale nawet taka obroża z brylancikami jak już koniecznie ktoś musi psa ozdabiać, to lepiej kupić taką w zoologicznym, przynajmniej ma kółeczko do zapinania i odpowiednią szerokość.
Ja tam też nie rozumiem tego ozdabiania, moje psisko ma obrożę nylonową z zawieszką "wścieklizna 2009" i bardzo sobie ją chwali:)[/quote]

Zgadzam się! No i takie nylonowe obroże, albo skórzane, też są ładne i moim zdaniem bardziej... psie!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzacie przypadkiem z tą napaścią? to co jest "bardziej psie" a co mniej to już... kwestia gustu. Jeśli ktoś chce prowadzać psa na bransoletce, to czym mu szkodzi? że jest wąska? nie sądzę żeby była węższa niż np żmijka. A że ma ozdóbki? co z tego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...