Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sh_maniak']Tak Krysiu :buzi: :multi:

W rekordowej stawce szczeniąt ponad 30 w ringu!!!!! :angel:

Na lokacie 3 nasza forumowa Ka-Vanga - gratuluję Ci jeszcze raz :D
:multi:[/quote]
Sh_maniak, ja rowniez strasznie mocno Ci gratuluje i oczywiscie przepieknej zwyciezczyni :angel: :angel: :angel: :angel: .
A wiesz wedlug mnie to bylo nawet ok 40 tych szczeniat (ale mniejsza z tym :wink: ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']KaVanga sie nie pojawi:)))bo jak jest mowa o stawianiu czegokolwiek to ona stawia oczy w slup:))))
Agatka jeszcze raz gratulacje!!!![/quote]
Hehe juz jestem :P , bedzie wielka popijawa w Katowicach, ale specjalnie dla tych co tam nie dotra, zrobimy albo w Wawce, albo w Opolu :wink: 8) :grins: .

Link to comment
Share on other sites

Mi rowniez bylo milo poznac dogomaniakow, Sh_maniaka, Marka z Gromem, Marcino, Natalie W (jesli kogos pominelam to przepraszam :roll: ) i spotac poznanych juz wczesniej Sajko, Rybke i Przema, Flaire i wielu, wielu innych :wink: :D .

Sajko, wielkie dzieki za fotke Bangi :buzi: , hehe co prawda ona tam juz ledwo stala, bo to byla jej pierwsza wystawa i zmeczona strasznie byla :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja'][URL=http://img190.exs.cx/my.php?loc=img190&image=1141480agnieszkairadek0mi.jpg&bgc=EE00FF&fgc=FFFF22&bor=0000FF][img]http://img190.exs.cx/img190/6141/1141480agnieszkairadek0mi.th.jpg[/img][/URL]

Pytaliscie o Radka..przepraszam oba psy wygladaja pociesznie ale bylismy zajeci rozmowa:-) foto by Fuka[/quote]

a ja gooopia - jak zobaczyłam to zdjecie - to zaczełam zachodzić w głowę jakim cudem jest tam Aluzja skoro jej nie było w Bydgoszczy i Cezara tez :oops: :stupid: I dopiero pozniej zajarzyłam, że to Wrocław 2 lata temu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agatka']No prosze i mnie znowu cos omineło!!

Ka Vanga nastepnym razem mi mów kto jest kto ;)[/quote]
Hihi, dobra w Katowicach sie poprawie :wink: .

[quote]A mała mimo zmeczenia spisała sie wspaniale, ale ona by wszystko dla swojej Pańci zrobiła. pod tym wzgledem Ka vanga i jej suczka sa niesamowite pod wzgledem zgrania :)[/quote]
Ciesze sie, ze tak to wygladalo, a moze to dla tego, ze ja jestem w niej zakochana po uszy :wink: :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote]Godget - dzięki za info nt. basków w Bydgoszczy. I za zdjęcia z BOG V grupy. [/quote]
nie ma za co:)
[quote]prosze o stawke shih-tzu[/quote]
psy
kl. szczeniat
CHAMPION od Marysi
kl. mlodziezy
BLACK BOY COCA Bast
CODY GRAND Hajan Polonia
JANG Na Przykład
PRETTY BOY Acte
suki
kl. szczeniat
ADAMARIA Adamaria
CHIBO od Marysi
kl. mlodziezy
DAISY Oras
Na Przykład JIN
kl. posrednia
BOLOGNA GRAND Hajan Polonia
kl. otwarta
BIG CHOICE LA-TOYA of First
kl. championow
FARIA FASAGNA Gandżista

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...