Jump to content
Dogomania

WALENTYNKOWA W BYDGOSZCZY


virtavalo

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie to nie byl p. Radek,
ale namieszlo mi sie z tymi wszystkimi nazwami ,przydomkami itp, oczywiscie to byl Pittu (czyli Upside-Down Du Moulin De Mac Gregor) , a mi sie wszystko pomerdalo, bo wiekszosc z tych szkociorow zgloszonych to "pszeniczne" i zastanowilo mnie to, mialam nadzieje, ze to moja Pegusia, ktora ponoc byla zgloszona i jest wlasnie w tej hodowlii (o ja glupia)

Link to comment
Share on other sites

Ale mi wstyd :oops: ogromne caluski dla Miski,
kobietka musi przypomniec sobie jak to fajnie gwiazdą byc, NSwR nie jest zle :P (9 suków)
Jeszcze raz ogromne całuski dla Miśki (i pewnie pucharek tez ma)

Wirtualny p.Radek hehehhe fajne, ale tak czasami robia, ze jak Radek jest na innych - swoich zawodach- to kolega go zastępuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Fuka'][quote name='Flaire'][quote name='Nitencja']Dolaczam sie do jekow Fuki :) Flaire pisz !! please :)[/quote]A co mam pisać? :wink:[/quote]
[b] :o WYNIKI at!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/b][/quote]No to trzeba było od razu mówić! :wink: Z zdjęć już widzałyście, że Grupy nie wygrałyśmy :wink: .

.[/quote]
[b]No tak, ale nie wiedziałyśmy kto był na ringu honorowym - Sasza czy Misia..... No i już wiemy! Dzieki, wreszcie koniec z obgryzaniem paluchow :wink: Mnie ciekawość od środka dosłownie zżerala i ja nienawidze tego uczucia :roll:
I gratulacje! :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Witam,
Właśnie dojechaliśmy do domu. Pogoda straszna...Wystawa jeszcze gorsza. Jednak mamy w młodzieży doskonałą i pierwszą lokatę, Rollo wziął jeszcze Zw. Młodzieży i Zw Rasy... No i poznaliśmy Flaire. :lol:[/quote]
[b]Pszym - GRATULUJĘ!!!! To się nazywa ładny start - pierwsze zwyciestwo młodziezy i od razu rasa do pary? a były jakies inne?[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Fuka']I gratulacje! Chociaz jak mam być szczera zdziwilabym sie gdyby Misia tych suk nie wzieła :D [/b][/quote]Tylko że ona robiła za nieszczęśliwego nietoperza - więc wszystko było mozliwe. :([/quote]
[b]Nie martw sie, bo ja włąsnie ide skubac Makaronowi uszy, wiec za tydzien bedziemy mieć dwa nieszcześliwe nietoperze na ringu. Przy czym moj bedzie je mial stulone do tylu jezeli na ringu bedzie nudno, a bedzie bo jest sam w plci..... Bedzie fajnie :wallbash: I tylko bedzie obciach przed narzeczona.... :watpliwy:
[/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='Flaire'][quote name='bo']Buziaki :lol: i wszystko już wiemy :D[/quote]Dzięki. :D A wiecie, że w AT były PUCHARY dla zwycięzców WSZYSTKICH KLAS :o :D ?[/quote]
a kto fundował? bardzo miły gest - POPIERAM!!!!!!!!!!!!!![/quote]Państwo Jedlińscy - i poskutkowało, pewnie dlatego klasy były tak dobrze obsadzone, przynajmniej w sukach!

Dobra, dosyć tego, Misia sobie śpi, a ja padam na pysk. Buziaczki przekażę jej jak się obudzi - dziękujemy!

Jeszcze powinnam się pochwalić, że ja rasę też wygrałam - czapla dała mi Lanę na porównanie i ja z Laną dałyśmy w tyłek czapli z Niuńkiem :lol: :lol: :lol: :lol: . (Dla niewtajemniczonych - czapla miała psa i sukę kerraki zgłoszone w klasie championów).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']
Państwo Jedlińscy - i poskutkowało, pewnie dlatego klasy były tak dobrze obsadzone, przynajmniej w sukach!

Jeszcze powinnam się pochwalić, że ja rasę też wygrałam - czapla dała mi Lanę na porównanie i ja z Laną dałyśmy w tyłek czapli z Niuńkiem :lol: :lol: :lol: :lol: [/quote]

[b]
A tak myslałam - państwo Jedlińscy sa bardzo mili i puchary mi do nich pasowaly, bo to ich rejon.
GRATULACJE DLA CZAPLI PODWOJNE :klacz: :beerchug: I DLA HANDLERKI TEZ :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][quote name='pszym']Witam,
Właśnie dojechaliśmy do domu. Pogoda straszna...Wystawa jeszcze gorsza. Jednak mamy w młodzieży doskonałą i pierwszą lokatę, Rollo wziął jeszcze Zw. Młodzieży i Zw Rasy... No i poznaliśmy Flaire. :lol:[/quote]
[b]Pszym - GRATULUJĘ!!!! To się nazywa ładny start - pierwsze zwyciestwo młodziezy i od razu rasa do pary? a były jakies inne?[/b][/quote]

Inne znaczy się pieski? Hmm... No w sumie nie, ale porównanie mieliśmy z suczką ( zresztą bardzo ładną ). Ja się cieszę, bo to dopiero nasza trzecia wystawa i już są wyniki

[img]http://img140.exs.cx/img140/3880/rollo18mo.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote]Na wystawie pod laweczkami w poblizu grzejnikow byla rozsypana trutka na
szczury ( nie mylic z kuleczkami rozsypywanymi na biezniach).Zostalo
potwerdzone to w rozmowie telefoniczej z panami z tego obiektu,ze
rozsypywano trutke.Niestety wiele psow to jadlo (w tym mojej kolezanki),nie
wiem jaka musi byc dawka ktora psu zaszkodzi,ale dla mnie to niedopuszczalne
by na wystawie psow pod lawkami dla oczekujacych na wejscie na ring lezala
trutka na szczury!!
[/quote]

Wklejam informacje jako pojawiała sie na liście wystawy. Zawiadomcie o tej sprawie innych wystawców!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fuka'][b]No pewnie, macie kupe czasu na otrzaskanie sie z ringiem, a na razie Pszym - wklejaj stawke i napisz koniecznie z jaka sunią wygraliście!!!!! a najlepiej wyniki daj całej rasy :D [/b][/quote]


Jak zwykle w foksach było pusto, tylko Rollo ( Dancer In The Moonlight - Czeczuga ) w młodzieży-psy i suczka w młodzieży - Mł. Zw. Pl 2004 Bea-Trixi Marina Baltica

Link to comment
Share on other sites

[b]Dzieki piekne, no w Gdańsku bedzie troszke wiecej i to jakies obce beda sądząc po nazwach, wiec ciekawa jestem jakie bedą, no i Was na zywo wreszcie zobacze!
Stawki foksie rzeczywiście małe, ale i tak gładkie są troche liczniejsze, bo szorstkie niestety na wymarciu prawie są, chyba pod ochrone powinny byc wziete :roll: [/b]
[b]I tak niesmiało spytam - a macie wiecej zdjęć z rigu.... Bo ja jak zwykle - ciekawość mnie zżera :oops: [/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...