Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulinka10']Ja też sama niemam zadnych....a jeszcze karta pamieci nam padla i miesci sie tylko kilka zdjec wiec tymbardziej mi sie nie chce....
I czesc przyszłam powiedzieć a zara musze spadać bo mam gości tylko chwilowo sie przeniesli do tesciowej...[/QUOTE]

O rany na obiad Ci przyszli? hihih

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Dzisiaj nie będzie historyjki?;)
Wiem, wiem, jesteś niedysponowana, masz dziś ulgę:D[/QUOTE]

A wlasnie ze mam;) bylam rano w sklepie i wiadomo ze nikt nie wyglada tryskajaco po jakis sensacjach zoladkowych..kolejka na miesnym spotkalam 2 znajome i jedna z nich mowi: Daria ale Ty jestes blada no to mowie co mi dolega..a ta druga znajoma spojrzala na mnie jak na zadzumiona i szybciutko opuscila kolejke..hehe tzn nie hehe no bo ludzie na moj widok uciekaja;)
:evil_lol:

jak narazie siedze o glodzie wsio sie uspokoilo ale jestem slaba w porywach lepszych ogarniam chate..ale juz mam wsio zrobione co zamierzalam;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']jak to jutrooo??? mów tu zaraz co ci sie stało?
odwodniłaś sie na maxa czy co?![/QUOTE]
Jutro czyli dzisiaj bo wczoraj nie mialam juz sil..Zeby tylko odwodnienie ale niestety ujawnila sie znow moja choroba tężyczka..+ ostra jelitowka i wtedy lądujemy na kroplowkach..masakra poprostu..

[quote name='Chiquita&DeeDee']Daria! Dostaniesz po tyłku, a mówiłam dbaj o siebie!:mad: a nie goń z obiadkiem:shake:
Czekam na Ciebie, odpoczywaj:buzi:[/QUOTE]

Taa od dzis znow bede pamietac ze mam chorobe ktora w kazdej chwili sie moze uaktywnic;) a juz myslalam ze mam to za soba..
zaczne dbac a konkretnie musze ograniczyc picie coli bo to ona mi wyplukuje wazne dla organizmu makroelementy..

w kazdym bardz razie walentynki spedzilam na korytarzu izby przyjec podlaczona do 3 kroplowek..na szczescie wieczorem wypuscili mnie do domu...ale z rana juz bylam w przychodni bo wirus nie odpuszcza i mam juz leki wykupione..lekarz jak zobaczyl moje wyniki to stwierdzil ze jestem bardzo wyplukana i w kazdej chwili moze byc nawrot tezyczki..a oni w szpitalu mi tylko dali tyle by zatrzymac te bolesne skurcze miesni..bol niesamowity mowie Wam myslalam ze bede lazic po scianach..a teraz mam L4 do konca tygodnia siedze sobie i odpoczywam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...