Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paulinka10']No widzisz i nawet Ty bedziesz zadowolona:evil_lol:
Daria masz sąsiadów?masz!to wiesz że niektórzy są stuknięci...;)[/QUOTE]

Aaa no tak tak..
ide pod prysznic sie rozgrzac ;)
potem cos zjem moze bulke.. bo jakos na obiad przed 14 nie mam ochoty potem se zjem jak wroce..

Link to comment
Share on other sites

Heloł dziewczyny:)co tam słychać?Daria może by tak fotki dziewczyn i prosiaczków?i takie pytanie mam,chyba czytałam że ktoś z Twojej rodziny ma królika i świniaczka,wiesz może jakie relacje są między nimi?bo jak już pisze to napisze że troche niespodziewanie zamieszkała u nas świnka,oczywiście mieszkają osobno i narazie nie mogą sie spotykać bo prosiak ma wszoły....ale za pare dni zaczne je poznawać ze sobą i mam stracha......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Heloł dziewczyny:)co tam słychać?Daria może by tak fotki dziewczyn i prosiaczków?i takie pytanie mam,chyba czytałam że ktoś z Twojej rodziny ma królika i świniaczka,wiesz może jakie relacje są między nimi?bo jak już pisze to napisze że troche niespodziewanie zamieszkała u nas świnka,oczywiście mieszkają osobno i narazie nie mogą sie spotykać bo prosiak ma wszoły....ale za pare dni zaczne je poznawać ze sobą i mam stracha......[/QUOTE]


Taa tez tak mysle ze fotki by sie przydaly hehe
wiesz co moja siora ma krolika i swinke ale razem byc nie moga bo krolica samica go atakuje..a w zoo nieraz widzialam jak leza sobie razem i krolik i swinia nie wiem moze akurat ta od siory nie zyczy sobie towarzystwa ;)
a to moze Ty daj fotki nowego lokatora:razz:

wczoraj sobie cwiczylam az 45 minut mam taki program do schudniecia..
zgubilam 264 kalorie..w trakcie tych cwiczen.. ale mialam dosc..bylam tak spocona jakby po cwiczeniach na silowni..;) zobaczymy jakie beda efekty..bo pilam tez wczoraj ten kisiel godbay apetit i jakos godbay u mnie nie bylo..nie dosc ze to ohydne bo bez smaku..to przyszlam do domu i zezarlam obiad wiec na mnie to nie dziala:evil_lol: moze cwiczenia pomoga..

czy ja Wam mowilam ze szykuje sie do remontu..
jestem na etapie wybierania drzwi kafelek wanny czy kabiny ..itp..
nie chce wybierac w drogim towarze bo ja mam nadzieje ze tu dlugo nie pomieszkam;) ale wiadomo ze odswiezyc mieszkanie tez trzeba;)

no i planuje w koncu moj urlop:multi: mam dwie opcje i chyba z wzgledu na psy i moja wygode wybiore nasz kraj..a moze i nie ...sama nie wiem noo dylemat gdzie jechac.. heh
edit: dzwonilam pod jedna oferta ktora rok temu znalazlam a ze w zeszlym roku nie udalo sie nam tam pojechac to zadzwonilam i sie okazalo ze w tym roku nie chce juz z psami no i dopa a taka fajna oferta az sie wkur.. i znow musze szukac w tym necie nowych ofert buuuu

Edited by Pegaza
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Taa tez tak mysle ze fotki by sie przydaly hehe
wiesz co moja siora ma krolika i swinke ale razem byc nie moga bo krolica samica go atakuje..a w zoo nieraz widzialam jak leza sobie razem i krolik i swinia nie wiem moze akurat ta od siory nie zyczy sobie towarzystwa ;)
a to moze Ty daj fotki nowego lokatora:razz:

wczoraj sobie cwiczylam az 45 minut mam taki program do schudniecia..
zgubilam 264 kalorie..w trakcie tych cwiczen.. ale mialam dosc..bylam tak spocona jakby po cwiczeniach na silowni..;) zobaczymy jakie beda efekty..bo pilam tez wczoraj ten kisiel godbay apetit i jakos godbay u mnie nie bylo..nie dosc ze to [SIZE="4"][SIZE="6"][B][U][COLOR="red"]ohydne bo bez smaku[/COLOR][/U][/B][/SIZE][/SIZE]..to przyszlam do domu i zezarlam obiad wiec na mnie to nie dziala:evil_lol: moze cwiczenia pomoga..

czy ja Wam mowilam ze szykuje sie do remontu..
jestem na etapie wybierania drzwi kafelek wanny czy kabiny ..itp..
nie chce wybierac w drogim towarze bo ja mam nadzieje ze tu dlugo nie pomieszkam;) ale wiadomo ze odswiezyc mieszkanie tez trzeba;)

no i planuje w koncu moj urlop:multi: mam dwie opcje i chyba z wzgledu na psy i moja wygode wybiore nasz kraj..a moze i nie ...sama nie wiem noo dylemat gdzie jechac.. heh
edit: dzwonilam pod jedna oferta ktora rok temu znalazlam a ze w zeszlym roku nie udalo sie nam tam pojechac to zadzwonilam i sie okazalo ze w tym roku nie chce juz z psami no i dopa a taka fajna oferta az sie wkur.. i znow musze szukac w tym necie nowych ofert buuuu[/QUOTE]
:evil_lol:

A gdzie za granicę planujesz? W PL szukasz domku z ogródkiem,tak ? ;)

Link to comment
Share on other sites

No ciekawe jak sie moje dogadaja,dzis było małe zapoznanie i Zuzia kompletnie olała Fifke,wiesz co w sklepach to łączą wszystko ze wszystkim,chyba tak nie powinni robić...niewiem,ja w każdym razie nawet jakby była sielanka nie zamkne ich w jednej klatce,króliś ma siłe jak kopnie......dzieci też już miały cały wykład że bezemnie mają ich razem nie wypuszczać...

Może trzeba dłużej to pić:)może to nie tak od razu godbay ma byc;)

Link to comment
Share on other sites

Jola nie chcialabys widziec mnie oj nie..opony jak do tira..:roll:
a wiosna tuz tuz chociaz moze i nie hehe bo snieg spadl..i to duzo wiec szansa ze dluzej potrzyma a ja zdaze w tym czasie tych opon sie pozbyc;)
co do urlopu to raczej spedze go tutaj w PL bo zrezygnowalam z ciasnoty u rodziny dla mnie to jednak nie urlop..chociaz szkoda mi ze nie zobacze ciekawych miejsc..

Ramona urlop zaplanowany ale niestety ciezko jest znalezc oferte zeby nas przejeli z psami na domek..a po drugie musi byc woda.las..stadnina koni..domek oddalony od innych ludzi ..ogrodzony.. hehe wiec sama widzisz jak tu cos znalezc..po trzecie w tym roku porazily mnie ceny..bardzo duzo sobie cenia..no coz..odzaluje ale chce znalezc taka oferte ktora mnie na 100% zadowoli..;)
remont taa dzis bylismy poogladac kafelki..te ktore kiedys mialam juz wybrane jakos mi sie juz opatrzyly i nie wiem czy je brac czy nie..bedzie ciezko cos wybrac..bo sama nie wiem w jakiej kolorystyce ją zrobic..;)

Cze Aga wpadaj czesciej:)

a wogole to mnie gardlo boli bo je zdarlam jak spiewalam karakoe;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Jola nie chcialabys widziec mnie oj nie..opony jak do tira..:roll:
a wiosna tuz tuz chociaz moze i nie hehe bo snieg spadl..i to duzo wiec szansa ze dluzej potrzyma a ja zdaze w tym czasie tych opon sie pozbyc;)
co do urlopu to raczej spedze go tutaj w PL bo zrezygnowalam z ciasnoty u rodziny dla mnie to jednak nie urlop..chociaz szkoda mi ze nie zobacze ciekawych miejsc..

Ramona urlop zaplanowany ale niestety ciezko jest znalezc oferte zeby nas przejeli z psami na domek..a po drugie musi byc woda.las..stadnina koni..domek oddalony od innych ludzi ..ogrodzony.. hehe wiec sama widzisz jak tu cos znalezc..po trzecie w tym roku porazily mnie ceny..bardzo duzo sobie cenia..no coz..odzaluje ale chce znalezc taka oferte ktora mnie na 100% zadowoli..;)
remont taa dzis bylismy poogladac kafelki..te ktore kiedys mialam juz wybrane jakos mi sie juz opatrzyly i nie wiem czy je brac czy nie..bedzie ciezko cos wybrac..bo sama nie wiem w jakiej kolorystyce ją zrobic..;)

Cze Aga wpadaj czesciej:)

a wogole to mnie gardlo boli bo je zdarlam jak spiewalam karakoe;)[/QUOTE]

Niooooo..dawaj Daria do mnie do galerii,zobaczysz kulki,szylątka heh:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Daria, a Bory Tucholskie? Ja tam jeżdżę, są konie, jeziorko, las:) i nie mają powalających cen;) zobacz sobie :)[/QUOTE]
Bylam kiedys za dziecka w Okoninach..
kurde bralam bardziej pod uwage morze..
ale tam w Borach mam na uwadze jedna oferte..;) ale jesio szukam dalej moze cos lepszego znajde..

Link to comment
Share on other sites

Cieniu ja to mam pecha..
kupilam sobie na alegro adidasy jako ze teraz sa nawet atrakcyjne ceny..i zamowilam sobie rozmiar polowke wiekszy no i
niestety sa mi za duze..buty mi wyskakuja wychodzi na to ze to prawie caly rozmiar..a sprzedawca nie ma juz takich w mniejszym rozmiarze buu
co ja mam zrobic w butach sie nie da chodzic..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...