Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']I jak się czujesz?:)[/QUOTE]

Dzis paskudnie w zasadzie juz od wczoraj wieczora czulam sie slabo..tzn siedzisz na lozku i nawet nie masz sil by sie ruszyc..nic Ci sie nie chce..mam zaburzenia koncetracji nie umialam sobie przypomniec nazwy szamponu czy nazwiska kuzynki..ale to akurat jest normalne przy tej chorobie..widocznie potrzebuje wiecej czasu by normalnie funkcjonowac..;)
w nocy mnie bolal zoladek..z rana znow odruch wymiotny ale nie bylo czym..
w poludnie musze zawiezc mloda do stadniny i pojade do mamy..
ok wtorku wracam do pracy ale podjelam decyzje ze jesli dotad mialam opory by zrezygnowac tak teraz juz nie zdrowie wazniejsze..a tez mam na wzgledzie to ze M nie chce bym pracowala..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Biedna.. to odpoczywaj, a nie jeździj! Powinnaś zostać w łóżku moim zdaniem...[/QUOTE]
Ramona ja nie umiem lezec caly dzien w lozku wystarczy ze siedze na wersalce;)

[quote name='Yorkomanka']powinnaś w łużku zostać a nie jeszcze córke wozić:mad: a jak w aucie gorzej się poczujesz...?[/QUOTE]
Tak jak wyzej w lozku spie w nocy;) akurat w tej chorobie wiem jak sie zaczynaja objawy wiec nie ma takiej opcji zeby mi sie w aucie cos stalo..;)

[quote name='dysia-u']nooo M zapunktował u mnie[/QUOTE]

Ula od jakiegos czasu w domu trwa dyskusja bym sie zwolnila z pracy..Ramona wie bo tam o tym pisalam..poprostu zrobila sie niemila sytuacja dla mnie stresowa..
i ostatecznie ta choroba mi uswiadomila ze nie mam na co czekac gdyz ja mam tak niekomfortowe warunki w pracy bo nie ma mnie kto zastapic w tej chwili wiec jakbym tak zachorowala powazniej to bylby problem z L4 a zdrowie wazniejsze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Hejo Daria :) a cóż ja czytam :shake: trzymam kciuki za twe zdrówko :kciuki:

edit:
co do pracy.. chyba bym nie dała rady nie pracować, jednak to jakieś zajęcie ;)[/QUOTE]

Dzieki..:) dzis mi juz lepiej najwazniejsze ze dzis wogole juz zoladek nie bolal;)
co do pracy to ja akurat moge siedziec w domu, mi bezczynnosc az tak nie przeszkadza;)

[quote name='Marzena*']Daria zdrówka życzę :buzi:
M ma racje nie warto przedkładać pracy nad zdrowiem :happy1:
Znajdziesz lepszą pracę ;)[/QUOTE]

Dzieki:) Marzena
i wogole co to sie stalo ze wpadlas na dogo? heh swieto jakies chyba heh
w tej chwili nawet nie mysle o innej pracy;)

[quote name='Yorkomanka']zdrowie jest ważniejsze niż praca;)[/QUOTE]

Taa bo wlasnie trzeba miec to zdrowie by móc pracowac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']

Dzieki:) Marzena
i wogole co to sie stalo ze wpadlas na dogo? heh swieto jakies chyba heh
w tej chwili nawet nie mysle o innej pracy;)
[/QUOTE]

De a czy musi sie coś stać żebym wpadla na dogo ? Stęskniłam się za Wami :cool3:
U mnie specjalnie dla Ciebie fotki Viky po poprawkach :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...