Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

[quote name='Pegaza']Cieniu ja to mam pecha..
kupilam sobie na alegro adidasy jako ze teraz sa nawet atrakcyjne ceny..i zamowilam sobie rozmiar polowke wiekszy no i
niestety sa mi za duze..buty mi wyskakuja wychodzi na to ze to prawie caly rozmiar..a sprzedawca nie ma juz takich w mniejszym rozmiarze buu
co ja mam zrobic w butach sie nie da chodzic..[/QUOTE]

A masz możliwość zwrotu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Odsprzedaj... chyba innego wyjścia nie masz?[/QUOTE]
Mam zadzwonilam tam i mila pani mnie poinformowala ze moge je wymienic lub zwrocic i mi oddadza kase..ufff
a ze nie bardzo mam na co wymienic bo maja ale w kolorze czarnym a ja mam biale i chcialam biale.. to chyba im wysle je spowrotem oczywiscie na moj koszt ale trudno..

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny;)
Daria....a ja sobie spodnie kupiłam na allegro i okazały sie troche za ciasne to dopiero dół:roll:ale mam komu odsprzedać,całe szczęście...
A co do wakacji,to też planujemy nad morze,a jeździmy na wczasy z pracy mojego,i teraz chcemy w inne miejsce niż ostatnio już tam dzwoniliśmy jak z psami...30 zł doba za pieska:crazyeye:ciekawe czy karmienie i wypasione łóżeczka mają dla nich za taką cene....

A i o foty sie upominam:mad::eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

Wy sie smiejcie ze mnie..taa

Adidasy wyslane mam nadzieje ze kase szybko odzyskam ale teraz mam obawy kupowania na necie butow..
a najlepsze jest to ze inny sprzedawca ma ten sam fason a podane inna rozmiarowke czyli 36 u niego jest 22,5 a u tego bylo 36-23 i badz tu madry..
a ja mialam kupiony 36,5 a to jest 23,5 ..ale to jeszcze nie koniec zbutami mojemu dziecku sie w poniedzielek buty rozkleily kupione w pazdzierniku..dopoki sniegu nie bylo bylo oki snieg spadl i buty sie rozlazly..pojechalismy do ccc reklamowac i na szybko kupic buty do chodzenia..a za bardzo nie bylo w czym wybrac..ale w koncu jakies jej kupilam bynajmniej na ten czas a musze jej jakies porzadne jeszcze kupic i chyba pojade do dehatlonu bo licze ze tam maja mocniejsze..

co do wakacji to mam juz wybrane..mialam 2 opcje Bory Tucholskie lub morze..wybralam morze..;)
ceny tak jak mowie powalaja na kolana..doba zaczyna sie od 300 do 500 zl..ale znalazlam za 200 ufff
malo tego na moje pytanie czy z psami mozna to jedna pani byla zszokowana ze az 2..oczywiscie ona byla na nie..
a jeszcze zanim wyjade nad morze wybieram sie z M na polow ryb..wlasnie w okolicach Borow..bo moj M
nie lubi wypoczywac bezczynnie czyli smazyc sie na plazy..wiec poszlismy na ugode ze najpierw polow ryb a potem moje lenistwo na plazy oby tylko pogoda dopisala;)

chcialam dzis wyjsc na zakupy ale wierzcie mi sie nie chce mi sie nawet ubierac..znaczy ubrana to ja jestem bo juz w sklepie bylam ale chcialam jakies spodnie sobie kupic..coz len mnie dopadl i wyjsc sie z domu nie chce ;)

Fotek nie ma bo aparat nosi ze soba M do pracy..
a ten duzy co jest w domu to nie lubie nim robic raz ze ciagle baterie trzeba ladowac sztuk 4 dwa zeby go wziasc na dwor i 2 psy nieee to niewygodnie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Jot*']Daria,Twoja wiadomość do mnie doszła,ale teraz Ty opróżnij swoją skrzynkę bo odpisałam i d*** :angryy: Masz zapełnioną skrzynkę. :cool3:
Będę musiała jeszcze raz pisać :roll:[/QUOTE]

Nie mam zapchanej skrzynki;)
moze cos nie tak z wysylaniem..

Link to comment
Share on other sites

Mialam jednak zapchana skrzynke hehe

Ramona to zalezy co szukasz..ja nie chcialam mieszkac z innymi na dzialce..chcialam miec blisko morze..las..a i do stadniny mamy rzut beretem heh
tez bylam 3 lata temu za 120 zeta ale do morza autem mialam niby 15 minut a wychodzilo dluzej bo akurat jechalismy droga co sie nazywa Spacerowa i tam ciagle byly korki..dlatego teraz chcialam tak zeby i piechota dojsc..;)
zobaczymy zaliczki wplacone..tylko pogoda dopisze i bedzie super:)
a ja znow lubie smazenie sie..;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Daria :) widzę że Ty już wakacje masz zaplanowane! zazdraszczam :lol:[/QUOTE]

Zaplanowane w koncu ..bo w zeszlym roku znow nam wyjazd umknal..raz ze M szedl do szpitala na wyciaganie srub dwa nie mial urlopu;)
a teraz wyczekiwac lata..;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...