Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiecie co to poczekajcie moze do jutra,jutro mam rzeczoznawce, badanie geometrii zobaczymy jakie beda straty;)
to jutro opisze..
a narazie musze Was wszystkich wsadzic w subskrycje, chcialam skasowac watek schroniska z Zabrza bo czlowiek z pomoca lub rada wyskoczy i od razu zostanie tam tak objechany ze sie odechciewa jakiekolwiek pomocy zwierzatom z schroniska..a ja nie wiem jak ja to zrobilam ze oprocz nich wywalilam i Was.. teraz musze Was odnalezc..;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem..
no wiec dziewczyny bylo to tak..
pojechalam z mloda i psami do mamy..tam chwile posiedzialam i zostawilam mloda z psami z dziadkiem a ja mama i siora chcielismy odwiedzic babcie zatem wyjechalismy i nie wiem czy aby ujechalam 200 metrow jadac juz droga pierszenstwa z nastepnego parkingu wyjezdalo auto i sie nie zatrzymalo znaczy sie zatrzymal ale na moim aucie...akurat mialam wcisnac trojeczke a tu slysze glos siory "jee patrz jak te auto szybko jedzie, mama mowi on sie chyba nie zatrzymie"..oni go widzieli z prawej swojej strony..no to ja se mysle moze zdaze mu uciec wiem ze chcialam odbic kierownica w lewo ale za moment juz slyszalam huk..i wyskakuje moja mama za nia siora i dawaj do tego auta i go objechaly na czym swiat stoi, wyszlam z auta najpierw widzialam jego straty rozbity klosz migacze zderzak wgnieciony no fest to mial po czym poszlam zobaczyc co u mnie..hmm niby nic nie widac bo peknal mi zderzak przerysowal mi lakier i patrze a mam jajowata opone cale uderzenie poszlo w kolo wiec felga krzywa..no to se mysle nie jest zle mam auto cale ale nigdy nie wiadomo co bedzie pod kolem..ale od razu pomyslalam ze bede dzwonic na policje gdyz pare lat temu mielismy kolizje na parkingu z sasiadami naprzeciw po czym chcielismy to zrobic bez policji a potem ta sasiadka wywinela sie od tego i nie chciala nam podac nr polisy..po czym sprawa poszla do sądu, pol roku czekalismy na auto..wiec nie chcialam w tej sytuacji znow tego przezyc.. zadzwonilam, nawet bardzo szybko przyjechali..wzieli dokumenty pospisywali w miedzyczasie przyjechal ojciec tego mlodego chlopaka i chcial isc na ugode znaczy proponowal tysiac zloty i ze bede zadowolona no bo se kupie felge za 50 zeta na alegro i juz mi wyliczal..a ja na to ze nie bo chce miec to zalatwione legal..no to odpuscil ale policja chciala mi zabrac dowod rejestr na to wpadlam w zlosc bo z jakiej racji maja mi go zabierac a oni ze moze byc auto uszkodzone np oska itp.. ale nie dawalo mi to spokoju wiec obie z mama i siora znow do tego auta idziemy i zaczela sie klotnia o ten dowod w koncu panowie policjani pytaja po co ich wzywalam no to im mowie po to zeby miec to zalatwione legalnie zeby sprawca mi sie nie wycofal bym mogla uzyskac odszkodowanie i w efekcie pan policjant zamknal drzwi bo juz nie chcial z nami rozmawiac i cos tam mowil o nagonce na nich medialnej..wiadomo o co mu biegalo... my stoimy na tym mrozie i czekamy az przyniosa nam te dokumenty po chwili wyszedl i daje mi ten dowod a ja szczesliwa..a tamtemu nie dal..wreczyl mu mandat na kwote 300 zeta..spisalam nr polisy dane i moglam w koncu pojsc zmarznieta do domu..a najlepsze w tym jest to ze ten ojciec sie potem wyklocal z panem policjantem o te moja szkode bo panowie napisali co widzieli a ojciec widzial co innego i ta sytaucja moze byc przestroga dla Was dziewczyny zeby nie isc na ugody tylko wzywac policje..a dzis na gemoetrii wyszlo ze mam krzywa belke wiec ta naprawa bedzie bardzo droga a ojciec przeciez widzial tylko krzywa felge i troche otarc i tego jego tysiac zloty to by mi starczylo na lakier do zderzaka a gdzie reszta?...

z perspektywy czasu mysle ze dobrze ze sie to tylko tak skonczylo ze auto nie jest mocno uderzone np blacharka bo jest mi samochod niezbedny do pracy..
siorka ma tylko guza nabitego na czole..

Link to comment
Share on other sites

Zanim coś powiem - zacznę od tego, że jak tu przyszłam to mi się Twoje słowa wczorajsze o historyjce przypomniały:evil_lol:

No niestety trzeba wzywać policję, bo znajomi już też mieli sytuację, że gdyby nie prokuratura, to by niestety nie było kasy na naprawę:shake:
A ten małolat, to chyba ślepy lekko:roll:
Ogólnie dobrze, że Wam się nic nie stało.

Są tacy dziwni ludzie, kiedyś siedzę w aucie TZ firmowym, zaparkowanym na chodniku, jedzie gość taka wielką ciężarówką budowlaną, wiesz z dźwigiem..
Ja siedzę myślę, że się nie zmieści, bo w poprzek też auta zaparkowane - no i się nie zmieścił, ale jechał dalej. Auto było w pół przecięte, blacha zgięta na całym boku, felga zgięta, no masakra..., a typek jedzie jakby nigdy nic, skosił jeszcze kilka aut i jedzie dalej, no to chłopaki za nim. Złapali go, a on :"Sorry nie zauważyłem":crazyeye:
Policja przyjechała i zajęła się szanownym Panem:roll:
Ja to myślałam, że mnie szlak trafi, bo siedziałam w środku auta i tak nim podrzuciło, że myślałam, że mnie na dach przerzuci:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście nie miałam takiej przygody jeszcze...raz uderzyłam w słup przy szkole,raz w naszą brame...a ile mnie to stresu kosztowało:shake:nie zazdroszcze .....dobrze że sie Wam nic nie stało...
A to jeszcze powiem bo nie doczytałam z tą pomocą na dogo...to ja już daje sobie spokój, zawiodłam sie i przekonałam ile dla niektórych znaczy człowiek w tym wszystkim,a jak czytam te kłotnie to już wogole sie zastanawiam gdzie ja jestem...
I fotki Daria daj jakieś:eviltong:;)

Edited by Paulinka10
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Daria śpisz? kurcze, żywego ducha na dogo niii ma[/QUOTE]

Ula nie spie godzine temu wrocilam z roboty;)
Ramona no to tez przezylas swoje..a nie myslalas uciec z tego samochodu jak widzialas co on wyprawia?
Dzoana fotki a co to sa fotki? hihih

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...