Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadlam dzis z bolem glowy ktoras nie chce przypadkiem?;)

Ula to chyle czola bo bym pewnie na glowe dostala bez wody..
taa mialy byc ale ja niekorzystnie w nich wygladam wiec sie raczej nie ujawnie;)
moja zmywarka chodzi znaczy soli jej dosypalam moze to mialo jakis zwiazek nie wiem sie nie znam..;)ale przestala szumic..

mialam wczoraj ciezka noc bo Livka mi zachorowala najpierw byla biegunka a w nocy wymioty podbarwione krwia..
wiec przenioslam sie z nia do duzego pokoju spalam na waskiej polowce wersalki majac ją przy sobie i po kazdych wymiotych w odstepach czasu poilam ją wodą i siemiem lnianym..przeszlo ok 4 nad ranem jak zaczela o 1 w nocy..rano przed praca bylam u weta na zastrzykach i przeszlo na szczescie..nie wiem skad miala az takie objawy niczego takiego nie zjadla nic sobie nie przypominam ..
rano wygladalam jak kupka nieszczescia a jeszcze do pracy juz musialam isc.. byla rowniez rozmowa o odejsciu z pracy ale kolezanka bardzo nalega bym to sobie przemyslala i zostala..a ja mam metlik w glowie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No Ulcia wyobrażam sobie Twoje szaleństwo:shake:

No to Ramona jesteśmy dwie-zmywarki:)w sumie racja,gdzieś trzeba pochować psie,świnskie,królikowe żarełko....

I część Daria,tu jakieś fotki okularowe chyba miały być...........;)[/QUOTE]

Hehehe, no właśnie, tak, więc niestety na zmywarkę miejsca brak;)
Właśnie, właśnie... gdzie te foty?:cool3:

[quote name='Pegaza']Wpadlam dzis z bolem glowy ktoras nie chce przypadkiem?;)

Ula to chyle czola bo bym pewnie na glowe dostala bez wody..
taa mialy byc ale ja niekorzystnie w nich wygladam wiec sie raczej nie ujawnie;)
moja zmywarka chodzi znaczy soli jej dosypalam moze to mialo jakis zwiazek nie wiem sie nie znam..;)ale przestala szumic..

mialam wczoraj ciezka noc bo Livka mi zachorowala najpierw byla biegunka a w nocy wymioty podbarwione krwia..
wiec przenioslam sie z nia do duzego pokoju spalam na waskiej polowce wersalki majac ją przy sobie i po kazdych wymiotych w odstepach czasu poilam ją wodą i siemiem lnianym..przeszlo ok 4 nad ranem jak zaczela o 1 w nocy..rano przed praca bylam u weta na zastrzykach i przeszlo na szczescie..nie wiem skad miala az takie objawy niczego takiego nie zjadla nic sobie nie przypominam ..
rano wygladalam jak kupka nieszczescia a jeszcze do pracy juz musialam isc.. byla rowniez rozmowa o odejsciu z pracy ale kolezanka bardzo nalega bym to sobie przemyslala i zostala..a ja mam metlik w glowie..[/QUOTE]

Ja za ból głowy to raczej dziękuję bardzo:roll:
O kurcze, jak tam Livka??
Wiem jak to jest, moje też nie raz mają takie akcje:shake:
Mam nadzieję, że już lepiej!!:)

A z pracą, to jak jest Ci tam źle, a mąż chce mieć Cię w domciu, to odejdź, a później na spokojnie znajdziesz sobie lepsza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']nie wiem skad miala az takie objawy niczego takiego nie zjadla nic sobie nie przypominam ..
[/QUOTE]

Daria, bo to niekoniecznie zatrucie , tak może objawiać się wirus (u ludzi też są wymioty i biegunka przy wirusie, prawda?) ;)
Taka pogoda, że nietrudno o chorobę, na plusie temperatura więc bakterie zaczynają się mnożyć :(

Link to comment
Share on other sites

Witam..:)
Livka ma sie juz dobrze infekcja jelitowa trwala krotko choc dzis jak bylam w sklepie znow mi luzna kopke zrobila a wczesniej byla na dzworze i kopa byla normalna no coz zobaczymy co bedzie dalej..
pogoda dzis wiosenna i od razu zyc sie chce bo nie wiem czy mnie nie dopada jakas depresja zimowa..albo to nadal objaw moich brakow makroelementow..;) poprostu nic mi sie nie chce.. a po drugie dziennie sie rano budze i mi dretwieją rece o ile sie jutro wyrobie to pojde zbadac krew pod katem tarczycy i magnezu..
co do pracy hmm w piatek chce powiedziec ze sie zegnamy ale chce popracowac do konca maja lub czerwca..potem mam urlop a potem bym juz nie wrocila.. macie racje nie ta to inna praca zwlaszcza ze ktos sie mna zainteresowal na inne stanowisko i duzo platniejsze ale sie jeszcze zastanowie czy wogole ją przyjme bo w koncu M chce zebym w domu byla;)
Kinia dawno Cie nie bylo fajnie ze wpadlas:)

i znow mam zle nowiny a jak beda zle to sie okaze w czasie..moja piekna dzialeczka moze kiedys zniknac.. jestem tym faktem zalamana..3 lata sie nia nacieszylam mielismy plany na wiosne remontu domu i tarasu i niestety dopoki sie nie dowiem ze nikt nam jej nie zabierze nic nie moge robic..buuuuu

Link to comment
Share on other sites

Uuu to trzymam kciuki za zdrówko Twoje,Livki i za działeczke....
Daria nie przejmuj sie pracą,ja Ci powiem że mnie też czasem ciagnie,ale wiem że jakbym poszła to dzieci by na tym ucierpiały bardzo,po pierwsze moja Paula dużo by sie opuściła w nauce,teraz super jej idzie ale jest z niej taki leń że gdyby mnie nie było do zeszytów by nie zajrzała...i wiele innych spraw sie na to składa jeszcze.A przyjdzie czas może znajdziesz lepszą,z której będziesz zadowolona;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']jak to moze zniknac?[/QUOTE]

Ot tak..ktos sie upomnial o ten teren..zobaczymy moze sie uda ich powstrzymac..oby !!


[quote name='Paulinka10']Uuu to trzymam kciuki za zdrówko Twoje,Livki i za działeczke....
Daria nie przejmuj sie pracą,ja Ci powiem że mnie też czasem ciagnie,ale wiem że jakbym poszła to dzieci by na tym ucierpiały bardzo,po pierwsze moja Paula dużo by sie opuściła w nauce,teraz super jej idzie ale jest z niej taki leń że gdyby mnie nie było do zeszytów by nie zajrzała...i wiele innych spraw sie na to składa jeszcze.A przyjdzie czas może znajdziesz lepszą,z której będziesz zadowolona;)[/QUOTE]

Dzieki Paula:)
masz racje a moja w tym roku idzie do gimnazjum wiec musze miec na nia "oko"

co ja to chcialam kolezanka z nk w moim wieku zostala babcia hahaha taa historia lubi sie powtarzac bo kiedys ona rowniez zostala matką mlodą..

Link to comment
Share on other sites

Są takie wirusy nie raz miałam ja, a za chwilę mają dziewczyny:roll:

Mi też się nic nie chce, myślę, że to pogoda:evil_lol:
Z pracą pewnie wyjdzie w praniu;) ale w obecnej chyba nie ma sensu siedzieć.

Ale dziwna sprawa z tą działką:roll: ciekawe co z tego wyjdzie.

Miłego dnia:p

Link to comment
Share on other sites

Czolem:)

Rami poprostu po 26 latach przypomnialo im sie ze kiedys dali tak duzy teren..ja nawet nie chce o tym myslec ze by nam ją zabrali..i nie tylko mi... wszystkim...;(
Agata jakie pozlepiane?
dzieki za kciuki:)
Rami zajrze tam zaraz;)
bylam widzialam ale ja moim kupuje z tej drozszej polki..;)i juz nie chce im zmieniac..

Link to comment
Share on other sites

zwężone okienka z odpowiedziami poza które wyłażą banerki, pasek z numerami stron wchodzi na ikonkę z odpowiedzią a zdjęć w ogóle się oglądać nie da bo kawałek widać a reszta schowana i tak od kilku dni:roll: zwiększyłam sobie rozdzielczość na kompie dzisiaj i wygląd forum ok ale takie drobne literki za to że się czytać nie dało i musiałam spowrotem na mniejszą zmienić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Przynioslam Wam filmik bo dawno nic nie bylo..
dzisiejszy swiezy:cool3:
tyle ze glowna role gra Filip dolacza na moment statystka Pipi;)
[url]http://www.youtube.com/watch?v=ZBisGtzsOts&feature=plcp&context=C3c66fcaUDOEgsToPDskK1VnT-ZTWzmszI7n5NwZfP[/url]

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem świnki morskie sa bardzo mądre jak mieszkałem w Polsce w domu jednorodzinnym to moja świnke poprostu wypuszczalem na dwór jak psa biegala cały dzień i nigdzie nie uciekła ,mieliśmy żywopłot( płot z roślin ;D) i tam sobie najczęściej biegala, pod koniec dnia brało sie ja do domu, umarła ze starości . I dużo osób myśli ze świnki to głupie stworzenia ale to nie prawda

Link to comment
Share on other sites

Daria, podziwiam za taką decyzje, ja bym chyba naprawde nie mogła niepracować.. chociaż różnie w życiu bywa, więc może powstrzymam się z pisaniem że nigdy bym tak nie zrobiła ;)
Filip świetny, mądry chłopak z niego :) ale powiem Ci że dawno zdjęć nie widziałam w TEJ galerii :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...