Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam..
zwrocilam uwage ze napisalyscie zwazony przez samo ż hehe a ze ja na ogol nie robie bledow ortograficznych w szkole mialam 5 z dyktand.:cool1:.to sobie sprawdzilam pisownie i wyszlo ze zwarzony humor pisze sie przez rz..hehe
:evil_lol:

ano jakos tak bylo nie bylo humoru..sama nie wiem czemu..prezenty mi jeszcze nie podochodzily z alegro :roll: sie zaczynam denerwowac..juz tydzien czekam na kuriera:angryy: ale oczywscie wystawie odpowiedniego komenta..:razz:

dzis sobie bylam u kosmetyczki..hmm bylam rano a mi do teraz jeszcze chce sie spac..:evil_lol: nastepnym razem pojde poznym popoludniem i od razu jak wroce do domu to do lozka mowie Wam taki relaks na twarzy mialam ze spanie murowane:evil_lol:
w kazdym badz razie dziecko wrocilo ze szkoly i mi powiedzialo: no nie masz tych syfow na twarzy:roll:
:evil_lol:
taa liczy sie szczerosc.. haha

wczoraj spedzilam najnudniejsza niedziele w lozku..niby sie nam nudzilo ale wyjsc sie nam tez nie chcialo nigdzie..:roll: wiec ksiazka do towarzystwa i ciepla kolderka..

jutro jeszcze raz musze wyskoczyc do plazy na zakupy prezentowe..bo nie do wszystkich mam..zostaly mi 2 osoby..ale mniej wiecej wiem co kupic wiec obedzie sie bez lazenia i szukania;)

A i czesc Asia bodajze pamietam jeszcze imie;)
Ramona haha za 10 zeta kupisz sobie nowoczesne;)

Link to comment
Share on other sites

Daria, kochana aleś mi nastrój poprawiła, dzieki
nie żebym sie cieszyła że cię cos boli, ooooo nieee ale mnie też dziś tak łeb naparza /kiedys podsłuchałam jak syn mówił o swojej nodze hihihi/ że juz energii do niczego nie mam, a po głowie od razu zwariowane myśli chodzą
no i szukam po googlach
ech!!!
jak to bliżni potrafi pomóc nawet nie wiedząc hahahahah

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']No kochana jest:loveu:


Daria jak tam samopoczucie?mam nadzieje że główka już nie boli:calus:[/QUOTE]

No niestety..od 3 dni boli..momentami mniej lub mocniej..nie wiem co jest przyczyna tego..i od tych 3 dni chodze swaszona..wiec nie mam checi do niczego..a o swietach juz nawet nie mowie..i jeszcze ten snieg..przez niego musze wstawac wczesniej jak wychodze na rano gdyz auto musze sobie odsypac..wrrr

Link to comment
Share on other sites

Daria ja też miałam raz taki ból... ojjj już nigdy nie chce takiego :( straszne to było, a sama sobie zawiniłam bo umyłam głowe, była zima i mnie przewiało, na wymioty mnie brało potem i tak wszystko się zbierało że wylądowałam u lekarza.. :( zdrówka życzę!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Dziewczyny a mnie dzis tak leb boli ze nikomu nie zycze..momentami plakalam sciskalam te glowe nie wiedzialam gdzie ją mam wlozyc..by choc na chwile bol zelzal..
[/QUOTE]

:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A tak poważnie, to może to migreny jakieś?



[quote name='Pegaza']
ogladam Mam talent niemieckie na RTL...wczoraj widzialam ale nie od poczatku teraz ogladam powtorke...niektorzy to maja talenty..jeden facet mnie zadziwil i obrzydzil jednoczesnie bo polykal rzeczy po czym je za chwile zwracal w stanie nienaruszonym..np wsypal w siebie cukier po czym wypil duszkiem 2 szklanki wody i za chwile wysypal ten cukier albo zjadl babcie babuszke malą za chwile znow lyknal nastepną babcie babuszke jeszcze mniejsza a po chwili wyplul babcie obie jedna w druga wlozona jak on tego dokonal w tym zoladku nie wiem..wypil plyn do mycia naczyn troche wody po czym wypuszczal buzia banki..:D itp..fajne to bylo ale obrzydzal mnie odglos jak te przedmioty wychodzily na zewnatrz z zoladka :roll:[/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt: D-E aż się wzruszyłam czytając ten opis

Jak mijają święta?
U nas zero śniegu, podobno ciepło ale nie mam zamiaru się wnurzać z domu.
Pozdrawiamy warszawsko i buziakujemy świątecznie :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...