Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja co roku mam żywą i w tym roku kupuję sztuczną.Też nie mam jeszcze wystroju światecznego na zewnatrz,czekam na M.Nie będę po balkonie latać i zawieszać :evil_lol: Na drzewkach wiszą,ale trzeba kabel przeciagnąć i tego tez nie zrobię bo sa tam jakies kombinacje i po prostu nie znam się.Także muszę jeszcze parę dni poczekać :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']no wlasnie wystarczy tylko od strone badz dwie sie cofnac i bedziesz w temacie:eviltong:

nie bylam bo mialam byc wczoraj a ja myslalam ze dzis...wrr

no ba Doti cos musialam zmienic bo jakos nie czuje tej aury swiatecznej...nie wiem czemu...:roll:[/QUOTE]

Ja to w ogóle nie czuję świątecznej aury bo porządków przedświątecznych nie robiłam bo przecież zaraz się wyprowadzam, choinki nie kupuję z tego samego powodu a poza tym święta spędzę u rodziców, śniegu jak na lekarstwo... Kicha jakaś :(
Mam nadzieję, że jak pojadę do rodziców to tam poczuję atmosferę świąt ;)

A banerek śliczniutki, tylko Soma ledwo widoczna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria i twoi goście
u nas biało i wiatr hula po polach może przywieje świąteczną atmosfere. Lampki po balkonach zostawiliśmy z tamtego roku wystarczy włożyć wtyczke do gniazdka.
Mieliśmy święta spędzić u rodziny w Poznaniu ale młody dopiero po chorobie a to ok 7 godz jazdy samochodem a i tam nie wiadomo czy nie natkiemy sie znowu na jakieś choróbsko , tak więc widzisz że u nas dodatkowy zamęt przedświąteczny.
Ale dziś dostaniemy choineczke , wysoką , żywa hurrrra

Link to comment
Share on other sites

Cze dziewczynki Wy moje kochane:loveu:
dzieki ze Wam sie podoba szkoda ze ja takich nie umiem robic;)
Edyta pewnie ze sie ciesze:)
dzieki za przypomnienie hehe...teraz juz napewno trafie do fryzjera hehe nie przegapie dnia...
tez chce zywa choine ide ją dzis poszukac moze gdzies beda sprzedawac....
do Poznania Ula tez bym chetnie pojechala mam tam znajomych kochanych:)
snieg u nas padal z rana teraz chyba przestal..zimno strasznie mylam okna jeszcze komus i mi szyby marzly wrr i bylo bardzo brrr ale juz wsio pomyte i mam z glowy...
ide ogarnac teraz u siebie chate...i obiadek szykowac...
i dziekuje wszystkim za odwiedzinki:loveu:
wpadne do Was pozno...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...