Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

Karina M jak najbardziej jest z tego zadowolony:)

sluchajcie czy jest ktos tak pechowy jak ja? chyba nie:roll:
poszlam do fryzjera i co sie okazalo ze mialam tam byc wczoraj na 10:00 a nie dzis.:wallbash::wallbash::wallbash:.
zalamana jestem tak se chcialam poprawic humora..i teraz znow musze tydzien czekac buu
chyba ostatnio za duzo mam na glowie ze juz nie wiem kiedy co i jak...:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie tylko Ty tak masz Daria mi ostatnio tez się takie sytuacje przytrafiają jak i Tobie. Ostatnio nawet zgubiłam coś w domu co mi się wcześniej nie zdarzyło. Ale może to wszystko przez tą pogodę chociaż ja u mnie stawiam na nerwy których ostatnio mam nie mało i psychicznie już rady nie daje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Daria mogłaś nam powiedzieć wcześniej , byśmy ci przypomniały[/QUOTE]
no widzisz ze tez nie pomyslalam hehe
dobra to nastepny wtorek mam fryzjera a w poniedzialek paznokcie..pamietajcie...:evil_lol:

Dzasta a moze my juz mamy skleroze:roll:

dzis robilam oplaty no i se przypomnialam ze przyszly podwyzki czynszu itp i gdzies tak dobrze te fakturke wcislam ze nie wiem gdzie..i chyba bede musiala prosic w administracji o nowe wypisanie bo nie wiem ile mam placic od nowego roku za czynsz...szkoda gadac..dzien sie jeszcze nie skonczyl co mnie dzis jeszcze czeka..:shocked!:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Karina M jak najbardziej jest z tego zadowolony:)

sluchajcie czy jest ktos tak pechowy jak ja? chyba nie:roll:
poszlam do fryzjera i co sie okazalo ze mialam tam byc wczoraj na 10:00 a nie dzis.:wallbash::wallbash::wallbash:.
zalamana jestem tak se chcialam poprawic humora..i teraz znow musze tydzien czekac buu
chyba ostatnio za duzo mam na glowie ze juz nie wiem kiedy co i jak...:roll:[/QUOTE]

Daria nie ma tego złego....
Pomyśl jaka za to będziesz piękna na święta ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']Zdarza się niestety najlepszym:) Ale chyba za dużo na głowie masz.. :) Ado świąt fryzura się utrzyma:)[/QUOTE]

Doti chyba masz racje zaczynam sie gubic..bo za duzo na glowie...

stracilam humor calkowicie..po jazdach...grupa ktora po mnie zaczela jazdy (2 tygodnie roznicy) juz ma wyjedzone godziny i jedna nawet zdany egzamin ... uczyl ich ten instruktor mlody z ktorym ja dzis mialam jazdy...jestem tak wkurzona ze wrr a moj to jak widac ma czas.:angryy:.. malo tego ten mnie inaczej uczyl luku...pokazal parkowanie...malo tego z pod jego rak zdaja ludzie egzaminy....malo tego on sam ludzi egzaminuje oczywiscie nie swoje grupy..czyli wiecie ja chyba trafilam nie do tych rak co mialam:roll: mimo ze zapewnil mnie ze kierownik tez dobrze uczy tia.:roll:..mam dosc... chcialabym reszte jazd jezdzic z nim ale on ma tak duzo ludzi ze jest ciezko sie wcisc w godziny..a po drugie nie wiem co mam powiedziec kierownikowi...ze co ze on lepiej uczy albo lepiej mi luk pokazal...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Karina tylko kierownik mnie uczyl jezdzic..wiec sama widzisz ze sytuacja pokrecona troche...:roll:

Ula sam luk dzis wyszedl idealnie a ja dopiero 3 podejscie na polu mam, w tym moze bylam z tego calą godzine wczesniej bo na polu to tylko chwile i znow w miasto, tu chodzi o to ze jeden nie pozwoli Ci ulatwic sobie zadania a drugi chce Ci pomoc...

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria :multi: Ja też fryzjera idę odwiedzić, tyle że w piątek. Wcisnęłam się cudem, ale trochę mi to plany pokomplikowało, chciałam jechać do domu w czwartek po 13 a wychodzi na to, że uda mi się dopiero w piątek o 20 albo i w sobotę nawet :-( i jeszcze rozkłady mi pozmieniali i mam 2 przesiadki zamiast jednej :roll: niech mnie jeszcze ceną nową zabiją to się znerwuję mocno... Ale przynajmniej włosy będę miała zrobione, w ogóle kusi mnie na małą zmianę, ale nie wiem czy się odważę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie tez troche sie skomplikowalo bo mialam po fryzjerze isc na fotke na prawko...a tak chyba oddam stare zdjecie bo w takich wlosach ja sie nie wybiore do fotografa...no i jeszcze caly tydzien czekac...eh..

kuna moj oglada jakis film na dvd i tak ma glosno glosniki ze chyba z nim tu oszaleje..chyba pojde do klopa pisac tam bedzie ciszej..:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Madzia a Ty czytasz mnie od poczatku>? przyznaj sie bez bicia:eviltong:[/QUOTE]
Nie czytam u nikogo od początku, bo nie działa u mnie funkcja "idz do pierwszego nieprzeczytanego postu", więc jestem zmuszona zagladac tylko na ostatnie strony :p Więc nie wiem w ogole co sie dzieje u kogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...